Fungonis Gel: prírodný antimykotický prostriedok

Fungonis Gel: prírodný antimykotický prostriedok

 • Preniká hlboko pod pokožku a prispieva k zničeniu plesne od koreňa
 • Napomáha hojeniu trhlín a utlmuje svrbenie vďaka Propolis Extract
 • Melaleuca Alternifolia Olej obnovuje poškodené nechty
 • Pomáha zničiť pleseň vďaka flavonoidom a eugenolom
OBJEDNAŤ

Prečo sa ľudia rozhodnú pre Fungonis Gel?

 1. Prírodné zloženie. Zloženie Fungonis Gel je úplne prírodné, obsahuje len tie najsilnejšie prírodné zložky, ktoré účinne bojujú proti plesňovým infekciám. Neobsahuje GMO.
 2. EU kvalita. Na výrobu prostriedku bola špeciálne postavená výrobná linka, ktorá spĺňa normy EÚ v oblasti riadenia kvality.
 3. Žiadne vedľajšie účinky. Vďaka prírodnému zloženiu je pre zdravie absolútne bezpečný. Žiadne vedľajšie účinky, žiaden vplyv na pečeň ani imunitu.
 4. Široké spektrum pôsobenia. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu aktívne prispieva k zničeniu väčšiny typov plesňových infekcií.

Fungonis Gel: prírodný antimykotický prostriedok

OBJEDNAŤ

Vedecká receptúra Fungonis Gel spája silu prírody a nové biotechnológie

 • ASSULUS HIPPOCASTANUM BUD EXTRACT. Normalizuje cirkuláciu krvi a lymfy v problémovej oblasti, znižuje zápal a obnovuje poškodenú lipidovú bariéru. Má aj antibakteriálny účinok.
 • MELALEUCA ALTERNIFOLIA OIL. Obnovuje poškodené nechty, eliminuje svrbenie, podráždenie pokožky, dermatózu a ekzém. Urýchľuje hojenie postihnutého miesta, upokojuje a hydratuje pokožku, zmierňuje podráždenie.
 • PROPOLIS EXTRACT. Najsilnejšie prírodné antibiotikum, ktoré ničí plesňovú infekciu. Propolisu obsahuje flavonoidy, ktoré majú protizápalový účinok. Má tiež analgetické vlastnosti, hojí rany a regeneruje poškodené bunky.
 • THYMUS SERPYLLUM EXTRACT. Obsahuje esenciálne oleje a flavonoidy, ktoré eliminujú plesňové ochorenia chodidiel a nechtov a ničia plesňovú infekciu. Má antiseptické, antimikrobiálne a antimykotické vlastnosti.
 • EUGENIA SARYOPHYLLATA OIL. Vďaka obsahu eugenolu má silný antimykotický účinok. Má výrazný antiseptický, dezinfekčný, regeneračný a protizápalový účinok. Zvyšuje obranyschopnosť pokožky proti plesňovej infekcii.

Pohodlné použitie: ráno pred prácou a večer pred spaním

 1. Každodenne. Aplikujte 2x denne na postihnuté miesta na tele.
 2. Formou kúry. Ak chcete dosiahnuť výsledok na betón, musíte podstúpiť kúru.
 3. Bez obmedzení. Neexistujú žiadne obmedzenia životosprávy. Nič nemeníte, všetko robíte ako predtým.

Ani si neviete predstaviť, ako sa zmení Váš život zničení plesne!

Viac sa nemusíte obávať, že nakazíte plesňou aj Vašich blízkych a naštrbíte ich zdravie.

Chodidlá a nechty opäť vyzerajú zdravo – dosť bolo ostychu a pocitu hanby za svoje nohy na rande, na pláži a na iných verejných miestach!

Zmizol nepríjemný zápach nôh a topánok, ktorý spôsobovala životaschopnosť plesne.

A znova môžete nosiť sandále a iné otvorené topánky.

Opäť pocítite príval síl, nakoľko energia organizmu viac nejde na nekonečný boj s plesňou a jej toxínmi.

Fungonis Gel: prírodný antimykotický prostriedok

NÁZOR ODBORNÍKA

PLESEŇ CHODIDIEL A NECHTOV – jedno z najčastejších ochorení. Je to až neuveriteľné, no z hľadiska frekvencie výskytu sa plesne radia hneď za vírusovú infekciu.

Toto ochorenie sa ťažko diagnostikuje, nakoľko jeho priebeh v latentnom štádiu má skrytý charakter. Väčšina mojich pacientov ku mne prichádza s mykózou v miernej alebo pokročilej fáze ochorenia. Liečba by sa však mala začať oveľa skôr.

Výhodou FUNGONIS GEL je to, že vykynoží pleseň a zároveň eliminuje následky jej pôsobenia. A pritom je úplne bezpečný.

Radšej sa zaoberajte prevenciou, a nie liečbou, pamätajte na to.

MUDR. J. RAFAJ, PHD. dermatológ

ČO HOVORIA TÍ, KTORÍ VYSKÚŠALI FUNGONIS GEL

Začala sa mi nadmerne odlupovať pokožka na chodidlách a drobili sa mi nechty. Lekár mi odporučil Fungonis Gel. Výsledok som spozoroval na 4. deň. Absolvoval som celú kúru a pleseň úplne zmizla. Dokonca som sa začal cítiť lepšie, doslova som ožil!

Ján, 37 rokov

Dlho som netušil, že mám pleseň na chodidlách. Nepatrné svrbenie, aj potenie sa zvýšilo, áno, bol aj zápach. No keď si ostatní začali všímať nepríjemný zápach mojich nôh, v tú ranu som pochopil, že je čas konať. Praktické a pohodlné, Fungonis Gel môžete aplikovať rýchlo a kedykoľvek počas dňa. Používal som ho 16 dní a pleseň ako by ani nebola! Teraz ho používam preventívne, pretože nechcem už znova prežiť to, čo bolo predtým.

Michal, 43 rokov

Dlho som trpel kvôli plesni chodidiel. Zbavím sa jej, hneď sa zasa vráti. A tak som sa musel liečiť dobre, že nie každý mesiac. O Fungonis Gel som predtým nič nepočul, ale dočítal som sa o ňom na fóre a povedal som si, že idem do toho. Absolvoval som 2-týždňovú kúru a už 4 mesiace ani neviem, že čo je to tá pleseň. Konečne sa zjavil prostriedok, ktorý ozaj lieči, veľmi sa z toho teším.

Jozef, 36 rokov

Nakazila som sa plesňou v salóne krásy, zrejme pedikérka nesprávne vydezinfikovala nástroje. Hneď na druhý deň som začala pociťovať svrbenie a podráždenie. Na lekára ozaj nemám čas, takže ďakujem svojej priateľke, ktorá mi poradila Fungonis Gel. A zrazu mám nôžky ako nové :) a úplne zdravé.

Adriana Sklenárová, 32 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: