Goji Cream proti vráskam: najlepsie riesenie pre vasu pokozku

Goji Cream proti vráskam: najlepsie riesenie pre vasu pokozku

INOVATÍVNA FORMULA NA VYSPORIADANIE SA S PROBLÉMAMI STARNUTIA PLETI

 

Typické produkty k odstraneniu vrasok bojujú iba s vonkajsími prejavami problému, Goji krém sa vyraba pomocou vyspelej technológie, ktora umoznuje uzitocným latkam prenikat do hlbsích vrstiev koze, odstranovanie zmeny súvisiace s vekom, ktoré majú vplyv na dôlezité procesy omladenia a regeneracie.

OBJEDNAŤ

ÚCINNA ÚLAVA OD VRASOK

Vrasky sa môzu objavit v dôsledku oslabenia imunity, klimatických zmien, UV ziarenia, prirodzeného starnutia pokozky, dehydratacie, pouzitia nekvalitnej kozmetiky, ako aj nespravneho cistenia tvare. Goji Cream odstranuje vrasky bez ohladu na prícinu a vyriesi problém natrvalo.

 1. OCHRANNÉ VLASTNOSTI. Zahŕna rôzne prísady na ochranu proti ultrafialovému ziareniu, ako aj znízuje biologicky aktívne prvky pre restrukturalizaciu kozných buniek.
 2. HLBOKÉ PRENIKNUTIE. Aktivaciou prirodzenej tvorby kolagénu v hlbsích vrstvach koze vracia Goji Cream pruznost a mladost v okamihu!
 3. JEMNA HYDRATACIA. Hydratuje pokozku, neupchava póry a zaroven nespôsobuje nadmernú aktivitu kozných zliaz. Goji Cream neblokuje prístup kyslíka do buniek epidermis a zlepsuje krvný obeh v týchto oblastiach.
 4. ROVNOVAHA. Kombinuje cistenie, hydrataciu, tonizaciu a výzivu, co vedie k rovnovahe aktivity mazových zliaz, odstranuje dehydrataciu.
 5. ÚCINNOST POUZITIA. Pomaha zabranit opätovnému vzniku vrasok tým, ze obohacuje pokozku tvare a krku sirokým spektrom vitamínov, mineralov a aminokyselín.

Goji Cream proti vráskam: najlepsie riesenie pre vasu pokozku

OBJEDNAŤ

NA ROZDIEL OD TRADICNÝCH SYSTÉMOV DOCHADZA K VYHLADENIU PLETI

 • Typické produkty na odstranenie vrasok majú vplyv len na povrchové vrstvy koze, takze sú neúcinné, na rozdiel od Goji Cream
 • Goji Cream prenika do hlbsích vrstiev koze, kde odstranuje zmeny súvisiace s vekom, a nastartuje dôlezité procesy obnovy buniek a omladenie tvare.
 • Goji Cream v kratkej dobe vrací spät pruznost pleti. Pokozka získava vnútorný elan, objaví sa prirodzený rumenec, vrasky sa vyhladzujú, pokozka je hydratovana a tónovana a vyzera uvolnene.

VYHRATE NAD VRASKAMI

 1. Aktívne zlozky. Krém pozostava z bobul kustovnice, lykopén, kyseliny hyaluronovej, bunecných antioxidantov, ktoré podporujú obnovu kozných buniek a z komplexu mineralov.
 2. Úcinok. Vdaka mimoriadne bohatému zlozeniu krém prispieva k dosiahnutiu stabilného výsledku, vrasky sa nevracajú a ak ano, sú takmer neznatelné. Plet tvare a krku sa stava hladka, pruzna a plna vitalnej energie, v dobrej kondícii.
 3. Pre koho je urcený zeny s drobnými a velkými vraskami

Goji Cream proti vráskam: najlepsie riesenie pre vasu pokozku

GOJI CREAM OBSAHUJE

 1. AKTÍVNA FORMA VITAMÍNU A. Je prítomný vo vsetkých maskach na tvar. Vitamín A znizuje aktivitu mazových zliaz, vysusuje mastnú plet, stahuje rozsírené póry, vyrovnava a vyhladzuje pokozku.
 2. DRASLÍK. Zvlhcuje pokozku a chrani ju pred vysúsaním od predchadzajúcej zlozky.
 3. VITAMÍN C. Stimulator imunity, antioxidant, chrani pokozku proti baktériam.
 4. VITAMÍN PP ( B3). Zlepsuje krv. Tento vitamín je nevyhnutný pre regeneraciu buniek.
 5. VITAMÍN K. Podporuje syntézu spojivových tkanív, pomaha k vyhladeniu pokozky.

NEDAVNE HODNOTENIA

Po 30 sa mi zacali objavovat vrasky a bolo ich viac a viac kazdý rok. Obratila som sa na kliniku, pouzívala som drahé lieky a postupy, ale ich úcinok nebol trvalý. Hlavnou výhodou tohto produktu je jeho prístupnost. To je pre mna velmi dôlezité, umoznuje mi to pouzívat krém dôsledne.

ANNA KAISEROVA, 42 ROKOV

Kamaratka mi poslala odkaz na internetové stranky a ja som si objednala. Spociatku som si nevsimla odlisnosti od bezných krémov (Ipouzívala som iba kozmetiku z lekarne). Ale … teraz uplynul mesiac. Tak krasna moja plet nebola nikdy! Vyhodila som vsetku ostatnú kozmetiku. Nie som vôbec mastna! Vsetky vrasky zmizli a nové sa neobjavili!

MICHAELA GAVENDOVÁ, 34 ROKOV

Objednala som si mesiac pred Novým rokom. Úcinok je uspokojivý. Ak to tak bude aj nadalej, myslím, ze som si vybrala ten pravý krém. Dakujem. Odporúcam zenam po 35 rokoch

ELISKA NOVOTNA, 38 ROKOV

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: