HairActiv pre rast vlasov a nechtov: zdravé nechty, dlhé mihalnice, krásne obočie a husté vlasy

HairActiv pre rast vlasov a nechtov: zdravé nechty, dlhé mihalnice, krásne obočie a husté vlasy

Senzácia v kozmetickom priemysle

  1. Zastavte vypadávanie vlasov a krehké nechty
  2. Opravte poškodenú konštrukciu
  3. Stimulujte zdravý rast vlasov
OBJEDNAŤ

Vonkajsi vyzor nie je len o zdraví

  • Stratili ste istotu?
  • Bojíte sa o nechty a vlasy?
  • Opačné pohlavie nedáva Vám dosť pozorností?

HairActiv pre rast vlasov a nechtov: zdravé nechty, dlhé mihalnice, krásne obočie a husté vlasy

OBJEDNAŤ

Riešenie — v HairActiv

Aktívne zložky kapsúl:

  • stimulujú rast vlasov
  • zlepšujú metabolizmus na bunkovej úrovni
  • obohatiť nechtovú doštičku vápnikom

Starostlivosť s HairActiv

Hypoalergénne. Starajte sa o svoj vzhľad bez strachu o svoje zdravie. Všetci sme skontrolovali a zdokonalili vzorec.

Pohodlne. Len vypite kapsulu s vodou. Žiadne problémy, ako je to v prípade masiek alebo olejov.

Efektívne. Užite si svoj odraz v zrkadle od prvého použitia. Verte v mágiu po mesiaci používania

HairActiv pre rast vlasov a nechtov: zdravé nechty, dlhé mihalnice, krásne obočie a husté vlasy

Znalecký posudok

“Ukáž mi svoje vlasy s rukami – a poviem, ako žijete”

Nechty a vlasy sú indikátorom nášho zdravia. Zvyčajne sú prvými, ktorí reagujú na stres, hormonálne poruchy, choroby, nezdravú stravu … A ak sa ženy vždy zaujímajú o problém s vypadávaním vlasov a krehkými nechtami, dnes ma začali prichádzať muži. A správne, starostlivosť o seba nikoho neublížila. Našťastie je dnes priemysel spokojný s obrovským arzenál postupov – od mezoterapie po domácu starostlivosť. Ale najúčinnejšie je, samozrejme, vyriešiť problém zvnútra, ako je to v prípade kapsúl HairActiv. Obsahujú tajnú zložku, ktorá pôsobí na „spiace“ vlasové folikuly. Na jednej strane preto zastavujeme vypadávanie vlasov a na druhej strane aktivujeme ich rast. Táto zložka tiež obohacuje matricu nechtov užitočnými látkami, ktoré prispievajú k rastu nechtov a bránia im v exfoliacii.

Mária Trubáčová
trichológ / kozmetička, 25 rokov skúseností

Už cítili účinok HairActiv

Neustále chodím na predlžovanie mihalníc a robím trvalé tetovanie obočia. Úprimne, je to drahé a už som z toho unavená. Chcela som prirodzenosť. Celú noc som strávila na internete hľadaním aspoň niektorých príprav na silné obočie a mihalnice. A čisto náhodou som išla na nejaké ženské fórum, kde som našla HairActiv. Neočakávala som taký výsledok. Do dvoch týždňov som si všimla, že je oveľa viac mihalníc. O mesiac neskôr ma zavolala moja odborná špecialistka na obočie a spýtala sa, kedy k nej prídem. Na čo som odpovedala, že už nebudem robiť tetovanie obočia, mám svoje vlastné ideálne. Bola samozrejme veľmi prekvapená, pretože vedela, že mám tri vlasy. Teraz sa cítim ako nádherná žena! Pri práci nedávajú mužskí kolegovia prejsť mimo. Možmo, že čoskoro sa vydám!

Eva, 28 rokov

Možno vás prekvapí, ale každý sa veľmi bojí straty vlasov. Koniec koncov, potom buď nula alebo hanba, rozčesávanie vlasov na chýbajúce miesta. Už dávno som pochopil, že nie som žiadny Bruce Willis a problém sa musí vyriešiť inak. Pil som vitamíny a kupoval si všetky druhy sprejov … To nepomohlo, bohužiaľ. Moja žena je veľmi efektívna a nejako vedľa nej som sa začal cítiť mimoriadne neistý. Všimla si môj stav a jedného večera prišla domov z práce s balením HairActiv. Neviem, ako sa o tomto nástroji dozvedela, ale naozaj to funguje! Mám typický účes pre mužov, takže zmeny sú okamžite viditeľné. Namiesto všetkých plešatých miest začali vlasy rásť a dokonca boli také silné! Čoskoro, otec má narodeniny, bude potrebné ho potešiť.

Jakub, 53 rokov

Ahojte! Na začiatok nemám vážne problémy s nechtami a vlasmi. Ale – pracujem ako model, a preto je pre mňa dôležité, aby som vyzeral dokonale. Hľadám ideálne výrobky starostlivosti navždy. Život ma nejako vrhol na túto stránku a po prečítaní o HairActiv som sa rozhodol skúsiť to, pretože to nebude horšie. Ale stalo sa to proste skvelé! Všimol som si, že moje nechty sú silnejšie. Neustále sa dotýkam vlasov, teraz sú také jemné a hodvábne. A dievčatá z mojej agentúry už lezú mi na nervy s otázkami týkajúcimi sa týchto kapsúl. Samozrejme, posielam sem všetkých – na iných stránkach môžu byť falzifikáty. A je čas vziať si peniaze na takéto PR! =) Vo všeobecnosti objednávajte bez obáv, najmä preto, že tu často existujú zľavy.

Peter, 25 rokov

Je ťažké byť dobre upravenou blondínkou, keď sa narodila brunetka. Moje dobrodružstvá sa začali pred 2 rokmi, keď som sa rozhodla radikálne zmeniť svoj imidž. Môj odborník ma od tohto podniku dlho odrádzal, vraj vlasy aj tak nie sú najlepšie. Bola som však neúprosná – rozišla som sa s chlapom a chcela som sa veľa zmeniť a ukázať, koho stratil. Výsledkom bolo, že počas niekoľkých sedení som dostala nádhernú studenú blondínku, ale proroctvo sa splnilo a vlasy mi vypadli. Boli všade – na koberci, v kúpeľni a dokonca aj v jedle. Mama sa obávala a začala jazdiť k lekárom. A vďaka Eme Dukatovej, ona bola jediná, ktorá odporučila dobrý liek – kapsuly HairActiv. Po mesiaci som sa nepoznal. Po prvé, moje vlasy vyzerali perfektne a po druhé, nakoniec mi vyrástlo dokonalé obočie. Som potešená!Uplynulo pol roka, ale na prevenciu stále pijem HairActiv raz mesačne. Kamarátky v šoku, ako sa mi podarilo vypestovať taký mop bielených vlasov, a skutočne vyzerali tak dobre. Úprimne im hovorím o HairActiv, nie je mi škoda.

Bianka, 21 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: