Heart Tonic proti hypertenzii: zabudnite na vysoký tlak raz a navždy!

Heart Tonic proti hypertenzii: zabudnite na vysoký tlak raz a navždy!

Pôsobí na príčinu ochorenia, a znižuje riziko infarktu a mŕtvice na nulu!

 • Normalizuje krvný tlak počas prvých 6 hodín vďaka bioflavonoidu
 • Obnovuje tonus a pružnosť ciev už po jednej kúre
 • Bezpečný v každom veku
 • Účinný pri 1., 2. a 3. štádiu hypertenzie
OBJEDNAŤ

HeartTonic odstraňuje 5 hlavných príčin hypertenzie

 1. Preťaženie nervového systému (stres, nespavosť). Heart Tonic zbavuje úzkostlivosti vďaka obsahu výťažku z bazalky.
 2. Škodlivé látky v cievach. Heart Tonic zlepšuje srdcovú činnosť a prečisťuje cievy od škodlivých látok vďaka bioflavonoidom z kôry sladkého drievka.
 3. Varixy a tvorba trombov. Heart Tonic zlepšuje odtok krvi v žilách, štiepi tromby a posilňuje cievne steny, lebo obsahuje šalviu.
 4. Zvýšená hladina cukru v krvi. Heart Tonic znižuje obsah cukru v krvi a pomáha predchádzať cukrovke vďaka výťažku z jazmínu.
 5. Nadváha. Heart Tonic napomáha ku zníženiu telesnej váhy, zlepšuje metabolizmus a funkciu obličiek vďaka výťažku z rozmarínu.

Heart Tonic proti hypertenzii: zabudnite na vysoký tlak raz a navždy!

OBJEDNAŤ

Názor odborníka

Môžem potvrdiť! Hlavný pomocník pri boji so zvýšeným krvným tlakom je bioflavonoid. Je získavaný iba zo smoly a kôry plano rastúcich smrekovcov.
Je obsiahnutý takmer vo všetkých prostriedkoch na liečbu hypertenzie. Ale! U väčšiny výrobcov je jeho obsah len veľmi malý! Takže na účinok si musíte počkať niekoľko rokov. Ja spoľahlivo viem, že jediný prostriedok, ktorý obsahuje veľké množstvo bioflavonoidu je HeartTonic.
Zoznámil som sa s jeho zložením aj závermi nezávislých renomovaných odborníkov. Odporúčam ho pacientom a hnevám sa, keď sa snažia si to liečiť sami a užívajú niečo čo im niekde «odporučila kamarátka», «prečítali si na internete» alebo «počuli v reklame». Tak by to byť nemalo! S hypertenziou je treba bojovať iba pomocou overených prostriedkov, ktorým dôverujú lekári a vďaka ktorým sa môžete ochorenia raz pre vždy zbaviť.

Lekár, kandidát lekárskych vied

Výhody prípravku Heart Tonic

 • Rýchla pomoc. Už v priebehu prvých 6 hodín po požití sa tlak normalizuje!
 • Nespôsobuje veľké výkyvy v tlaku. Harmonicky reguluje srdcovú činnosť.
 • Komplexné ozdravenie. Liečba stenokardie, arytmie, neurózy, zlepšenie pamäti, obnova reči a pohybu po mŕtvici.
 • Účinné pôsobenie bez vedľajších účinkov. Živé bunky rastlín úplne zodpovedajú bunkám ľudského organizmu

Heart Tonic proti hypertenzii: zabudnite na vysoký tlak raz a navždy!

Spôsob použitia

 1. Pol kávovej lyžičky prípravku HeartTonic zmiešajte s kávovou lyžičkou medu alebo rozpustite v pohári vody.
 2. Užíva sa 4 krát denne 30 minút po jedle.
 3. Pre maximálny účinok sa odporúča výrobok užívať po dobu 3 mesiacov.

Ohlasy ľudí, ktorí sa s účinkom Heart Tonic zoznámili

Na príklade svojej sestry som sa presvedčila, že zníženie arteriálneho tlaku tabletkami vedie k ischemickej cievnej mozgovej príhode – mozgovému infarktu. Lekári jej život zachránili, ale úplne sa z toho nedostala. Keď som týmto ochorením začala trpieť aj ja, už som bola múdrejšia a vedela som, že je potrebné hľadať nejaký rastlinný prípravok. Moja lekárka je veľmi schopná a predpísala mi HeartTonic. Som jej veľmi vďačná. Už 4 roky sa ako hypertonik vôbec necítim. Som úplne zdravá a mozgovej príhody sa nebojím. Prajem všetkým, nech sú zdraví!

Lýdia, 61 rokov

Pred niekoľkými rokmi som sa liečila v kúpeľoch v Bělokurichu. Vykonávala sa tam práve štúdia nového prípravku proti zvýšenému krvnému tlaku. Mala som z toho samozrejme strach. Ale čo robiť? Žiadne lieky mi nepomohli, a tak som sa odhodlala. Našťastie som sa dostala do skupiny, ktorá dostávala HeartTonic a nie placebo. Po dvoch hodinách sa tlak normalizoval. A postupne som sa začínala cítiť skvele! Som veľmi rada, že som sa vtedy tej štúdie zúčastnila. Tlak mám teraz vždy v poriadku.

Táňa, 47 rokov

Je mi 51 rokov. Pred 3 rokmi mi na klinike diagnostikovali hypertenziu, šelest na srdci atď. Trápil som sa, ale nič som s tým neurobil. Pred pol rokom som mal podľa všetkého ľahkú mŕtvicu. Spanikáril som, ale brať predpísané prášky som odmietol. Chémia je škodlivá, to všetci vedia. Nevedel som ale, čo robiť. Našťastie som sa náhodou stretol so známym, vďaka ktorému som sa dozvedel o HeartTonic. Teraz, ako si môžete domyslieť, UŽ MA NIČ NETRÁPI. Tlak je v norme a som zdravý ako ryba! /úplne neprípustné tvrdenie!!!/

Ivan, 51 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: