Hondrostrong: je krém na bolesť kĺbov, artritídy a artrózy

Hondrostrong: je krém na bolesť kĺbov, artritídy a artrózy

 • Vyrobené z unikátnych slávok zelenoústych
 • Vyrába sa iba 1500 balení za rok
 • Zbavuje bolestí a opuchov v kĺboch
 • Regeneruje kĺby a ich tkanivo
 • Pomáha pri artritíde a artróze
 • Je efektívny pri osteoporóze
OBJEDNAŤ

Čím je Hondrostrong lepší ako iné prípravky pri liečbe kĺbov?

V súčasnosti existujú takéto ochorenia tkaniva chrupavky: artritída, artróza, polyartritída, koxartróza, osteochondróza, zaberajú jednu z vedúcich pozícií na svete medzi populáciou. Bohužiaľ, v poslednej dobe tieto patológie presahujú svoje typické vekové rozpätie.

 

Na Slovensku je situácia katastrofálna, asi 50% obyvateľstva má problémy s takýmto typom ochorení. Najhoršie však je to, že ľudia uprednostňujú „nekonvenčné“ metódy liečby, čo často vedie ku komplikáciám. Aby sa predišlo týmto problémom, na trhu sa objavil nový a efektívnejší product s názvom “Hondrostrong”, ktorý je zameraný na liečbu ochorení tkanív chrupavky.

 

Pre oboznámenie obyvateľstva – “Hondrostrong” sa predáva iba na oficiálnej webovej stránke. Takýmto spôsobom sa ušetrí až 70% nákladov na televíznu reklamu a 300-400% lekárskych vyšších cien, takže produkt Hondrostrong si môže dovoliť absolútne KAŽDÝ.

 

Podľa výsledkov masových klinických štúdií vám produkt „Hondrostrong“ sa pomôže zbaviť akýchkoľvek ochorení tkanív chrupavky v priebehu 1,5-2 mesiacov. Tento produkt prekonal absolútne VŠETKY drahé produkty.

Hondrostrong: je krém na bolesť kĺbov, artritídy a artrózy

OBJEDNAŤ

Hondrostrong je krém na báze jedinečných slávok zelenoústych, ktorý je účinný pri regenerácií kĺbov

Hondrostrong je vyrábaný podľa starovekého receptu maorov, domorodého obyvateľstva Nového Zélandu. Recept sa odovzdáva z generácie na generáciu a zachováva sa v najprísnejšej dôvere. Polynézsky ľud zveril túto receptúru našej spoločnosti s jednou podmienkou – ročne vyrobiť maximálne 1500 balení krému.

Obsahuje hodnotný extrakt zo slávok zelenoústych, ktorý bol obohatený o apitoxín, extrakt z kardamónu, amarantový olej a o šťava z listov cezmínu.

V porovnaní s injekciami, nepoškodzujú mäkké tkanivá a štruktúru artikulárnej látky, ale naopak preniká do artikulárnej dutiny a súčasne vyživuje, obnovuje štruktúru a funkciu artikulárnej látky. Tento účinok sa dosahuje tajnou zložkou produktu”Hondrostrong”.

Účinnosť krému Hondrostrong je dokázaná aj pacientmi

Svojim pacientom odporúčam krém “Hondrostrong”, bez ohľadu nato, aký tym ochorenia kĺbov majú. Samozrejme, nie každý si ho môže kúpiť dôvodu obmedzenej produkcii. Krém pôsobí lokálne, preniká priamo do dutiny artikulárneho vaku a priamo pôsobí na elimináciu ochorenia. “Hondrostrong” regeneruje poškodené tkanivo chrupavky, odstraňuje bolesť a zápal kĺbov a obnovuje ich normálne fungovanie. Je skvelým riešením pri liečbe osteoporóze, artritídy a pri poruche pohybového aparátu.

Ján Štefančík, Najlepší chirurg

Čo dokázali klinické štúdiá o prípravku Hondrostrong?

Klinické štúdia prípravku Hondrostrongu sa uskutočnili na jeseň roku 2014 na Slovensku.. Zúčastnilo sa na nich viac ako 5000 ľudí trpiacich ochorením kĺbov. Po dobu 40 dní používali prípravok Hondrostrong 2-krát denne. Výsledky experimentu prekvapili aj lekárov!

Všetci účastníci štúdie zaznamenali výrazné zlepšenie keď používali krém Hondrostrongu. Takmer 90% ľudí sa zbavilo artritídy. Žiadny iný produkt pri boji s ochorením chrupavky a spojivového tkaniva, nedokázal takéto účinné zázraky ako krém Hondrostrong .

Hondrostrong: je krém na bolesť kĺbov, artritídy a artrózy

Návod na používanie

 • Na dlaň si naneste malé množstvo krému
 • Aplikujte s ľahkými masážnymi pohybmi na problémovú oblasť
 • Krém nanášajte tri krát denne

Recenzie kupujúcich na krém “Hondrostrong”

Asi pred 3 rokmi vo februári, som začal mať problémy s kolenom. Najprv mi spravili röntgen a povedali mi, že trpím ochorením, ktoré sa nazýva artritída. Ledva som chodil, bol som ako invalid. Lekári mi dali návrh na operáciu. Nechcel som podstupovať operáciu a tak som začal sám riešiť môj problém. Rozhodol som sa správne. Dozvedel som sa o novom kréme “Hondrostrong” a objednal som si ho z oficiálnej stránky. Krém mi prišiel po 7 dňoch a pri jeho používaní som sa riadil podľa uvedeného návodu. Na 11. deň so sa pripravoval na mestský maratón. Od vtedy nemám žiadne problémy s kolenom!!

Peter, 45 rokov

Dostala som sa do nemocnice kvôli chondróze diskov a bolesti v ramennom kĺbe (bol opuchnutý). Prešla som liečbou infúzií, vitamínmi, akupunktúrou a masážou a inými liečbami. Vypísali ma z PN-ky, nastúpila som späť do práce, no bolesť v ruke som aj naďalej pociťovala. Po prijatí u neuropatológičky som dostala návrh, ako mi bolo povedané posledná možnosť , ktorá by mi mohla pomôcť je nový krém. Krém „Hondrostrong“ som si natierala trikrát denne. Pomohlo mi to, môžem teraz bezpečne pracovať a aj tancovať.

Jana, 30 rokov

Tu vidím, že krém „Hondrostrong“ nepomohol iba mne! Je to potešujúce. Myslel som si, že budem musieť podstúpiť operáciu, ale bol som pred týmto krokom zachránený inteligentným lekárom, ktorý mi predpísal tento liek. Po krátkom čase sa mi kĺby obnovili a už nepociťujem žiadnu bolesť ani opuch. Krém je skvelý, čo viac môžem povedať.

Jozef, 62 rokov

OBJEDNAŤ

Comments: 0
 1. Missis Smit

  Mala som osteochondrózu…za 10 dní všetko zmizlo! Vďaka za takýto zázrak! Michal, ste dobrý človek, Držte to! Želám vám všetko najlepšie a veľa šťastia!

 2. Maroš

  Už niekoľko desaťročí pokúšam sa vyliečiť zanedbanú radikulitídu a bolo to všetko márne, rozhodol som sa vyskúšať krém, o ktorom hovoril profesor, o dva týždne som zabudol na bolesti, teraz sa citim ako mladý.

 3. Marta

  Používam tento krém už pol roka. Vyliečila som artrózu za asi dva a pol týždňa a teraz ju stále mam v lekárničke.

 4. Tomaš

  Prečítala som článok a hneď som sa rozhodola objednať krém. Faktom je, že bežné lieky mi pomáhali iba na krátky čas – ako som povedala vyliečiť osteochondrózu je ťažké. Teraz chcem vam povedať o výsledkoch. Krém prišiel veľmi rýchlo. Už prvý deň som cítil uľavu. Ďakujem veľmi pekne, teraz aspoň môžem žiť normálne!

 5. natalia816

  Neuverite, ale aj ja som mal rovnaký problém, vždy som bola uavená, stratila som záujem o život, bola som zúfalá a našla som ortopedický krém , je to zázrak, odporučam každemu.

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: