InSlim: receptúra zdravého chudnutia

InSlim: receptúra zdravého chudnutia

Strata hmotnosti závisí od zdravia celého organizmu

 

Proces chudnutia je tesne spojený s mnohými procesmi, ku ktorým dochádza v našom organizme, predovšetkým v tráviacom trakte. Pokiaľ je váš organizmus otrávený toxínmi, tak dokonca aj v prípade úspešného schudnutia sa hmotnosť rovnako vráti. Toxíny nielen otravujú organizmus, ale ešte spôsobujú hromadenie tuku.

OBJEDNAŤ

Mechanizmus je taký:

 1. tkanivá a orgány, otrávené toxínmi, nedostávajú užitočné látky.
 2. vzniká takzvaný “metabolický hlad”
 3. organizmus začína usilovne hromadiť tuk
 4. nadbytočné kilogramy sa objavujú akoby odnikiaľ
 5. diéty a šport nepomáhajú
 6. vzniká nadváha a sprievodné ochorenia

InSlim: receptúra zdravého chudnutia

OBJEDNAŤ

Ako zlepšiť látkovú výmenu a zbaviť sa nadváhy?

InSlim — je ultrakoncentrovaná receptúra, schopná zrýchliť metabolizmus.

 • Čistí organizmus od usadenín
 • Reštartuje metabolizmus
 • Pomáha zbaviť sa nadbytočných kilogramov
 • Poskytuje dlhodobý a spoľahlivý výsledok

Ako funguje InSlim

 1. prírodná receptúra
 2. rastlinné zložky
 3. ľahko sa prehĺta
 4. bez syntetických látok
 5. bez GMO
 6. nie je návykový

Preverené a účinné zložky

InSlim: receptúra zdravého chudnutia

 • Výťažok z ananásu
  Obsahuje bromelaín a ďalšie enzýmy, ako je fosfatáza, glukozidáza, peroxidáza, celuláza a escharáza, pomáhajú znížiť hmotnosť vďaka potlačeniu tvorby tuku a stimulácie jeho spaľovania. Tieto enzýmy stimulujú spustenie procesu samozničenia tukových buniek.
 • Buničina akácie
  Rozpustná prírodná buničina, ktorá, keď sa dostane do tráviaceho traktu, napučí, mení sa na želé, zapĺňa žalúdok a dáva pocit sýtosti. To znižuje chuť do jedla, pomáha normalizovať trávenie a zlepšiť peristaltiku. Stimuluje tvorbu vitamínov skupiny B organizmom, ktoré napomáhajú adsorpcii toxínov a vyčisteniu orgánov tráviaceho traktu.
 • Glukomanan
  Vo vode rozpustné potravinové vlákno, získané z koreňa rastliny Amorphophallus konjac. Pomáha znížiť množstvo postupujúcich tukov vďaka výžive užitočných baktérií v črevách. Čo pomáha odstrániť hromadu nadbytočnej hmotnosti. Od iných rozpustných vlákien sa líši svojou výnimočnou viskozitou, čo ho robí zvlášť účinným na zníženie váhy.

Laboratórny výskum

Pozorovanie prebiehalo po dobu 36 týždňov, z ktorých 2 mesiace testovaní užívali InSlim a po ďalšom mesiaci špecialisti kontrolovali stabilitu výsledkov.

Testovanie ukázalo bezprecedentnú účinnosť InSlim na chudnutie. Jeho kľúčové špecifikum spočíva v tom, že nielen znižuje ľudskú váhu vďaka odvádzaniu toxínov a usadenín, ale aj fakticky zrýchľuje výmenné procesy a znižuje pocit hladu.

Uvádzame priemerné ukazovatele o všetkých daných skupinách:

 • STRATA HMOTNOSTI POČAS UŽÍVANIAY – 31KG
 • ZNÍŽENIE INDEXU HMOTNOSTI – 15,2
 • ZMENŠENIE VISCERÁLNEHO TUKU – 37%
 • ZNÍŽENIE HLADINY TRIGLYCERIDOV V KRVI – 3,1 MMOL/L

Názor experta

InSlim: receptúra zdravého chudnutia

Celý svoj život som propagovala ideu o tom, že chudnutie vyžaduje komplexný vedecký prístup. Avšak teraz sa obyčajní ľudia nemusia vyznať v biológii ani v chémii, aby schudli bez poškodenia zdravia. Prostriedok InSlim urobil chudnutie dostupným!

 

Tento preparát umožňuje zhodiť až 15 – 20 kg za 2 mesiace, bez rizika vplyvu na tráviaci a endokrinný systém. Žiadne tvrdé diéty, vyčerpávajúce cvičenia. Kúra InSlim odvádza usadeniny z organizmu, obnovuje látkovú výmenu, zrýchľuje procesy metabolizmu a uzdravuje tráviaci trakt. Práve vďaka tomu mizne nadváha raz a navždy.

Linda Schulte. Špecialista na výživu a dietetiku

Reálne výsledky, ktoré zmenili životy

Potrebovala som len mesiac, aby som bol znova šťastná a spokojná so svojim telom, akurát k sezóne plaviek. Prostriedok sa mi veľmi páčil, zloženie na rastlinnej báze, bez rizika poškodenia zdravia. Moji priatelia teraz neveria, že som schudla bez diéty, myslia si, že klamem. Ja som skutočne celý mesiac pokojne jedla žemle a koláče :) Keď som si prvý týždeň v zrkadle začala všímať, že sa zmenšujem, bála som sa, že sa mi zmenšia aj prsia, ale nie, všetko zostalo na mieste, Sláva bohu.

Lívia, 49 rokov

Posledné tri roky sa pre mňa chudnutie stalo takmer hobby. Vyskúšala som tie najpopulárnejšie diéty, naučila som sa ráno behať. Ale viete, kvôli tomu, že som bola ako buchta, sa nič nemenilo. Čas od času mi diéty pomáhali stať sa menšou buchtou, ale InSlim – to je skutočný objav. Za mesiac som schudla pred očami. Konečne som mala pas, o ktorom som snívala a teraz ho môžem ukázať. Dokonca aj ruky mám chudší.

Albína, 38 rokov

Dlhú dobu som mal vážne problémy s nadváhou. Od študentských rokov som mal škodlivý zvyk – jedna až dve fľaše piva denne s burgerom. Všimol som si, že rýchlo pribúdam na váhe. Už som zúfalo chcel mať vzťah. Kto potrebuje tučného. Vďaka InSlim všetka nadváha úplne zmizla. Už nemám pivné brucho! Teraz plánujem trochu posilňovať, po takom schudnutí budú svaly vidieť veľmi rýchlo.

Kornel, 35 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: