Insunol proti cukrovke: normalizuje hladinu glukózy a stimuluje tvorbu inzulínu

Insunol proti cukrovke: normalizuje hladinu glukózy a stimuluje tvorbu inzulínu

 • Zvyšuje citlivosť na inzulín
 • Normalizuje metabolizmus
 • Čistí krvné cievy od cholesterolu
 • Poskytuje podporu energie
OBJEDNAŤ

Insunol

Nielenže účinne reguluje hladinu glukózy v krvi, ale má tiež cielený účinok na cieľové bunky inzulínu a beta bunky pankreasu, čím obnovuje funkcie a stav orgánov postihnutých závažnou chorobou.

Má Insunol aj ďalšie účinky:

 1. reguluje imunitné funkcie
 2. zlepšuje stav pokožky
 3. opravuje metabolické procesy
 4. normalizuje psycho-emocionálny stav človeka.

Insunol proti cukrovke: normalizuje hladinu glukózy a stimuluje tvorbu inzulínu

OBJEDNAŤ

Insunol pozostáva iba z prírodných zložiek

 1. Taurín. Pomáha znižovať hladinu glukózy v krvi, znižovať triglyceridy, ako aj koncentrácie cholesterolu. Má antioxidačný a protizápalový účinok. Pomáha stimulovať sekréciu inzulínu.
 2. Extrakt z Ginkgo biloba. Normalizuje metabolizmus v bunkách, reologické vlastnosti krvi a mikrocirkuláciu. Zlepšuje krvný obeh, zásobuje telo kyslíkom a glukózou. Normalizuje metabolické procesy.
 3. Chromium. Jeden z najdôležitejších stopových prvkov pri cukrovke. Reguluje metabolizmus lipidov, pomáha znižovať hladinu cukru v krvi, reguluje metabolizmus sacharidov.
 4. Selén. Má silné antioxidačné vlastnosti. Pôsobí antidiabeticky, pomáha znižovať hladinu cukru v krvi. Podporuje fungovanie imunitného systému.

Insunol — TO JE VÁŠ NORMÁLNY ŽIVOT S CUKROVKOU!

Výsledok použitia Insunol

 • Stabilná a nízka hladina cukru
 • Znížené riziko diabetických komplikácií
 • Zlepšenie kvality života
 • Odložený príjem inzulínu
 • Zníženie množstva spotrebovaných piluliek

Názor špecialistu

Insunol proti cukrovke: normalizuje hladinu glukózy a stimuluje tvorbu inzulínu

Cukrovka má dva vývojové mechanizmy: prvý je porucha pankreasu, ktorá je spojená so zníženou sekréciou inzulínu a druhý je prítomnosť inzulínovej rezistencie (strata citlivosti na inzulín).

Insunol stimuluje produkciu inzulínu, hojenie pankreasu a opravu poškodených buniek orgánov. Spolu s tým zvyšuje náchylnosť na pomenovaný hormón.

Tento liek má pozitívny vplyv na celý organizmus: eliminuje hypertenziu a cholesterolové plaky — nevyhnutné spoločníci cukrovky; podporuje regeneráciu štruktúry pečene a pľúc; zabezpečuje výživu nervového systému.

Insunol prispieva k chudnutiu tým, že neutralizuje najbežnejšiu príčinu choroby — nadváhu. Znižuje chuť na sladkosti a blokuje chuťové zóny jazyka, ktoré reagujú na cukor.

Insunol je určite dnes jeden z najlepších dostupných liekov na cukrovku. Komplexne ovplyvňuje problém, odstraňuje niekoľko príčin choroby naraz a vykazuje vynikajúce výsledky.

Prof. MUDr. Petr Vlček, CSc., endokrinológ, profesor endokrinológie

Spôsob použitia

 • Rozpustite 20 kvapiek v 100 ml vody ráno
  Užívajte pred jedlom
 • Rozpustite 20 kvapiek v 100 ml vody večer
  Užívajte pred jedlom

Výsledkom absolvovaní kurzu je dlhodobá stabilná remisia!

Recenzie zákazníkov

Užívam Insunol už tretí týždeň. Každý deň cítim neustále zlepšovanie svojho zdravotného stavu: únava zmizla, moja chuť do jedla sa vrátila k normálnemu stavu. Po jedle neexistujú žiadne také hroty cukru v krvi ako predtým. A čo je najdôležitejšie, útoky na angínu pectoris, ktoré ma mučili v posledných rokoch, uplynuli. Nakoniec sa cítim takmer zdravá!

Maria Kollárová, 55 rokov

Nadváha a cukrovka vždy idú ruka v ruke. Po celý svoj život bola som štíhla, ale po štyridsiatich rokoch sa hmotnosť začala zvyšovať. Približne v rovnakom čase sa objavila cukrovka. Vďaka Insunol sa mi podarilo postupne schudnúť, ale stále pokračujem v ceste k svojmu cieľu. Už sa cítim skvele: už žiadne hroty cukru v krvi a nepríjemné príznaky, ktoré mi bránia viesť normálny život.

Katka Jalová, 53 rokov

Keď som sa dozvedel, že mám cukrovku, rozhodol som sa, že bežný život mi skončil. Myslel som si, že teraz som takmer postihnutý, nútený neustále sledovať hladinu cukru a piť pilulky. Po kurzu Insunol, únava a ospalosť boli preč, hladina cukru v krvi sa vrátila do normálneho stavu. A čo je najdôležitejšie, prestal som často chodievať na toaletu. Ako povedal môj lekár, zápal prostaty prešiel. Cítim sa ako zdravý a normálny človek. Odporúčam všetkým!

Vladimír Repa, 62 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: