inTENS Relief proti bolesti: utlmíte bolesť za 4 minúty a raz a navždy sa oslobodíte od ťažkostí za 28 dní

inTENS Relief proti bolesti: utlmíte bolesť za 4 minúty a raz a navždy sa oslobodíte od ťažkostí za 28 dní

 • utlmiť akúkoľvek bolesť za 4 minúty – dokonca, i keď sa iné metódy proti bolesti ukázali byť neúčinné;
 • poraziť zápaly, degeneračné zmeny, edémy a opuchy – už po 1 týždni používania;
 • zlikvidovať stuhnutosť, lámanie a kŕče – a vďaka tomu obnoviť plnú slobodu pohybu;
 • utlmiť signál bolesti na úrovni brány bolesti v mozgu – a získať takýto výsledok už natrvalo;
 • mať viac energie, obnoviť 100 % pohyblivosť a dokonalú pohodu;
 • a vďaka tomu žiť život naplno!

Dokonca, i keď vám lekár povedal, že ste odsúdení k utrpeniu, ktoré spôsobuje bolesť do konca života a jediné, čo možno urobiť, je snažiť sa ju nepatrne zmierniť… Vedzte, že stačia 4 minúty a utlmíte bolesť chrbtice, kĺbov alebo svalov a za 28 dní porazíte bolesť raz a navždy a budete si užívať 100 % funkčnosť!

OBJEDNAŤ

Tu je, prečo je inTENS Relief dokonalou alternatívou pre doposiaľ známe metódy boja proti bolesti:

 1. tlmí bolesť už po 4 minútach, a po 28 dňoch ju nenávratne likviduje;
 2. je 100 % prírodná a pôsobí v súlade s organizmom – nevyvoláva žiadne vedľajšie účinky;
 3. likviduje degenerácie a zápaly, ktoré boli príčinou bolesti;
 4. odstraňuje svalové napätie a kŕče, vďaka čomu získavate späť plnú výkonnosť;
 5. veľmi ľahko sa používa – zvládne to každý;
 6. vám umožňuje ušetriť tisíce eúr, namiesto toho, aby ste ich míňali za škodlivé tabletky, bolestivé injekcie a neúčinné procedúry, terapie alebo masáže.

inTENS Relief proti bolesti: utlmíte bolesť za 4 minúty a raz a navždy sa oslobodíte od ťažkostí za 28 dní

OBJEDNAŤ

MÁ V LIKVIDÁCII BOLESTI A OBNOVOVANÍ VÝKONNOSTI ÚČINNOSŤ VIAC AKO 98 %

 • PRED. Tkanivo zasiahnuté bolesťou, stuhnutosťou, praskaním, opuchom
 • PO. Zdravý stav s plným rozsahom pohybu

Každý, kto je zvyknutý sa sťažovať na bolesť, bude ohromený. Nebudú môcť uveriť, že ste porazili bolesť za 28 dní a raz navždy ste získali 100% zdatnosť!

  • TLMÍ BOLESŤ ZA 4 MINÚTY
  • LIKVIDÁCIA DEGENERÁCIÍ A ZÁPALOV
  • STÁLY VÝSLEDOK UŽ PO 28 DŇOCH
  • 100 % BEZPEČNÁ A PRÍRODNÁ METÓDA
  • SPOJENIE ELEKTROTERAPIE A AKUPRESÚRY
  • ÚSPORA DESIATOK TISÍC EUR

inTENS Relief proti bolesti: utlmíte bolesť za 4 minúty a raz a navždy sa oslobodíte od ťažkostí za 28 dní

Záruka trojitej satisfakcie

 1. Záruka originality – v inTENS Relief boli po prvýkrát spojené 2 nesmierne účinné terapie proti bolesti do jednej. Jej účinnosť v odstraňovaní bolesti a úprave práce organizmu potvrdzujú klinické testy. Takéto riešenie v iných, na trhu dostupných produktoch nenájdete. Preto si môžete byť istý, že sa k vám dostane originálny výrobok, dostupný len prostredníctvom tejto stránky.
 2. Záruka kvality – s ohľadom na pokročilý spôsob výroby prístroj na elektromasáž inTENS Relief spĺňa najprísnejšie kvalitatívne normy. Sila elektrického impulzu bola špeciálne zvolená tak, aby bol účinný, ale pre organizmus úplne bezpečný. To všetko preto, aby výsledky používania inTENS Relief 100 % splnili vaše očakávania.
 3. Záruka spokojnosti – početné spotrebiteľské testy potvrdzujú vysokú účinnosť elektroterapie s pomocou inTENS Relief. Na základe týchto výsledkov získala kúra uznanie najlepších fyzioterapeutov a chiropraktikov z celej Európy, ktorí ju odporúčajú svojim klientom.

Odborný názor

Aby ste raz a navždy porazili bolesť, jednoducho zapnete môj prístroj na elektromasáž a priložíte si ho ku koži v blízkosti miesta zasiahnutého bolesťou. Stačí niekoľko sekúnd, a váš organizmus začína fungovať úplne inak. Elektroterapeutický impulz bleskovo preniká do brány bolesti v mozgu a za 4 minúty tlmí bolesť už na neuronálnej úrovni. Vo výsledku prestávate pociťovať bolesť a získavate späť plný rozsah pohybu. Nemusíte meniť stravu, konzumovať lieky proti bolesti, chodiť na injekcie alebo masáže a zákroky. Pretože váš organizmus i tak bojuje s bolesťou.

Prof. Karel Mládek

Recenzie

Reumatizmus v lakťoch spôsoboval, že som si nemohla urobiť obloženú buchtu ani sa sama obliecť bez popichujúcej bolesti. Nehovoriac o tom, že som dokonca nemohla úplne narovnať paže! Vďaka inTENS Relief to už je za mnou. Pocítila som úľavu už po prvom použití, a po 4 týždňoch som zabudla na problém s lakťami a vrátila sa ku svojmu milovanému háčkovaniu. A to všetko za tak málo peňazí!

Hana Kolačková, 58 rokov

Na práci hodinára je najdôležitejšia presnosť. A ako má byť človek presný, keď mu ruky vypovedajú poslušnosť? Strašne som sa trápil s praskaním v kĺboch, stuhnutosťou a večnými kŕčmi v dlaniach. Pomohla mi len elektroterapia. Stačili 3 týždne a po problémoch nebolo ani stopy. Je to skutočný zázrak. Mám ruky rovnako v poriadku, ako môj syn!

Leo Horecký, 72 rokov

Doma je vždy čo robiť. Raz zložiť skriňu, inokedy opraviť kohútik – žena mi vždy niečo nájde. Ale ako by som sa mal skláňať a namáhať, keď mi vynecháva chrbtica? Brat mi odporučil prístroj na elektroterapiu, pretože jemu to pomohlo na ischias. No a zabralo to. Nielen, že ma prestala trápiť chrbtica, ale ešte som sa zbavil bolestí hlavy, ktoré ma predtým prenasledovali s ohľadom na stuhnutý krk. No, ale to najdôležitejšie je, že sa na mňa môže manželka konečne spoľahnúť.

Stanislav Lavec, 62 rokov

Kto prežil bolesť, ktorú spôsobuje ischias ten vie, že je to najhoršia bolesť, aká môže byť. Koľko som na to dostala injekcií a bolesť sa rovnako vracala akoby s dvojitou silou… Prístroj na elektroterapiu inTENS Relief sa pre mňa ukázal byť skutočná spása. Zmiernila som tu príšernú bolesť a cítim sa skvele.

Liana Olejárová,56 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: