INTENSKIN proti vráskam: perfektná pleť po prvom použití

INTENSKIN proti vráskam: perfektná pleť po prvom použití

 1. Potentná dávka vitamínov pre vašu pokožku
 2. Hydratácia na 48 hodín
 3. Vyhladzuje pleť
 4. Vyhladzuje mimické a hlboké vrásky
 5. Posilnenie regenerečné schopnosti pokožky
OBJEDNAŤ

Revolučný krém na OMLADENIE

Pramenitá voda, presne vyvážené zloženie a mnoho aktívnych rastlinných výťažkov poskytujú intenzívnu starostlivosť proti starnutiu a omladia vašu pleť. Inovatívne riešenia v kozmetológii poskytujú viditeľné výsledky už za niekoľko dní.

 • INTENSKIN má ľahkú textúru, ktorá ho odlišuje od iných produktov. Obdarujte sa – luxus delikátnej starostlivosti, ktorá jemne zdokonaľuje vašu pokožku!
 • Vďaka nevtieravej kvetinovej vôni sa každodenná starostlivosť stane príjemným rituálom.

INTENSKIN proti vráskam: perfektná pleť po prvom použití

OBJEDNAŤ

4 kroky k omladeniu pleti

 1. Čistenie
  Pripravte vašu pleť na starostlivosť jemným odstránením mejkapu.
 2. Tonizácia
  krúživými pohybmi vatového tampónika na pleť aplikujte pleťové mlieko alebo tonikum.
 3. Hydratácia
  INTENSKIN vyživuje a regeneruje pokožku vašej tváre a deň za dňom jej vracia mladosť a krásu.
 4. Výsledky
  Už od prvého dňa používania INTENSKIN vyzerá vaša pleť zdravšie. Krém vyhladzuje vrásky a upokojuje vašu pokožku.

Komplexná hydratácia najhlbších vrstiev pokožky sa dosiahne až po niekoľkých aplikáciách.

Komplexný ÚČINOK

INTENSKIN ozdravuje a spevňuje pokožku, odstraňuje vrásky a nedokonalosti pleti.

 • Hydratuje a vyživuje. Vitamíny a minerály vrátia pleti jej prirodzený jas. Žiarivo zdravá pleť vďaka pravidelnej hydratácii.
 • Vyhladzuje. Aktívne zložky odstraňujú vrásky na tvári a okolo očí. Pokožka sa vyhladí a tvári sa vráti prirodzená silueta písmena V.
 • Ochraňuje. Aktívne zložky a silné SPF filtre chránia pokožku pred nezdravými vplyvmi prostredia. Vrásky a vyhasnutá pleť nemajú šancu.

INTENSKIN proti vráskam: perfektná pleť po prvom použití

Odborníci odporúčajú

INTENSKIN dokázal svoju účinnosť. Najväčšou výhodou je komplexná starostlivosť. Krém sa môže používať pre komplexný PLNÝ PROGRAM OMLADENIA POKOŽKY TVÁRE, ale aj ako prevencia. Vrásky sa dokonale vyhladia, tón pleti sa zjednotí. Odporúčam tento krém všetkým, čo chcú zlepšiť kvalitu svojej pokožky a potrebujú ju chrániť pred akýmikoľvek nedokonalosťami. Veď na suchej a olupujúcej sa pokožke sa môžu vytvoriť vrásky len za niekoľko dní, a potom je ich už len ťažké vyhladiť.

Eleonóra Sandersová, kozmetológ

Hodnotenia skutočných žien

Nemala som hlboké vrásky, ale mala som veľa malých mimických vrások a tón pleti tiež potreboval vylepšiť. S krémom INTENSKIN sa vrásky vytratili a pokožka vyzerá tak sviežo, že vyzerám mladšie ako na 30.

Anna, 37

Krém INTENSKIN som si kúpila nedávno, ale už teraz som spokojná s výsledkom – pokožka sa napla, vrásky sú zredukované. Okrem toho sa mi aj zmenšili póry. Teraz sa obdivujem vždy, keď sa zastavím pred zrkadlom. Ale najdôležitejšie je, že prvé výsledky boli viditeľné už za dva dni.

Simona, 39

Po 40-tke už pokožka nie je taká, ako bývala, a neverila som, že tento krém pomôže. Ale INTENSKIN je skutočne účinný – tvár vyzerá sviežejšie, tón pokožky nie je mdlý, vrásky miznú. Som veľmi šťastná.

Mária, 44

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: