Keramin: odstraňuje kožnú pleseň len za 30 dní a zabraňuje opätovnej infekcii

Keramin: odstraňuje kožnú pleseň len za 30 dní a zabraňuje opätovnej infekcii

 • ničí plesňové baktérie
 • odstraňuje svrbenie a suchosť
 • odstraňuje nepríjemný zápach
 • zabraňuje opätovnej infekcii
OBJEDNAŤ

Keramin – krém, ktorý zbaví kožnej plesne za 30 dní a nedovolí sa jej vrátiť

Obsahuje aktívne prírodné zložky, ktoré úplne odstraňujú spóry patogénnej kožnej plesne, ako aj bezbolestné mikroorganizmy a vírusy

 • Výťažok z harmančekového kvetu
  neutralizuje plesňové spóry a zastavuje šírenie infekcie
 • Propolisový extrakt
  eliminuje a zabraňuje kožným vyrážkam, má antiseptický účinok
 • Extrakt z brezovej kôry
  zmäkčuje pokožku, odstraňuje odlupovanie a svrbenie
 • Olej čajovníka
  odstraňuje a zabraňuje vysýpaniu na koži, ničí mikróby a baktérie
 • Shea olej (karité)
  zjemňuje kurie oká a otlaky, má tonizujúci účinok
 • Borievkový olej
  lieči praskliny v medziprstových priestoroch a na pätách

Keramin: odstraňuje kožnú pleseň len za 30 dní a zabraňuje opätovnej infekcii

OBJEDNAŤ

Zbavte sa kožnej plesne pomocou Keraminu

 1. zbavte sa svrbenia: nemusíte už viac premýšľať o tom, ako si môžete nenápadne od ostatných poškriabať nohu
 2. eliminujte nepríjemné pachy: už nemusíte meniť ponožky niekoľkokrát denne
 3. zlikvidujte kožnú pleseň, kým kožná pleseň nezlikvidovala váš život

Vojenský lekár Ján Kováč o histórii vývoja jedinečného zloženia pre produkt Keramin

Kožnú pleseň v armáde mal každý. Vojaci nosili nepremokavé čižmy po celý rok, v ktorých ich nohy sa zaparovali, boli stále stlačené a trené. Vlhké teplé prostredie je ideálnym miestom pre kožnú pleseň.

V armáde je ťažké liečiť kožnú pleseň: v najlepšom prípade pripravovali octový obklad. Kožná pleseň bola považovaná za bežné kožné ochorenie, ktoré neohrozuje život.

“Ale za môjho života som videl tucet vojakov, ktorým museli vytrhovať nechty postihnuté kožnou plesňou.
Nemohol som sa pozerať na utrpenie stoviek mladých ľudí. Musel som niečo spraviť. Spraviť niečo radikálne. Potom, čo som prešiel strojom byrokracie, osobne som sa dohodol s generálnym plukovníkom na spolupráci so Sanitárno-technickým ústavom a účasti na rozpracovaní prípravku proti kožnej plesni pre vojakov.

5 rokov som sa osobne podieľal na rozpracovaní tohto prípravku. Zložitosť spočívala v tom, že produkt musel byť nielen účinný, ale musel aj spĺňať celý rad farmakologických štandardov. Produkt bol rozpracovaný na štátne peniaze pre armádu – nemali sme právo na omyl. Preto nám to trvalo tisíce hodín práce, stovky teórií a štúdií…

Ale keď sme konečne vytvorili receptúru produktu na liečenie kožnej plesne a úspešne ju otestovali na našej vojenskej jednotke, nebolo to práve najlepšie obdobie pre krajinu. Rozpočet pre armádu bol znížený, naša výskumná skupina bola rozpustená a projekt bol ukončený.

Až do roku 2021 som sa nemohol dohodnúť ani s jednou farmaceutickou spoločnosťou na výrobe nášho produktu – pretože pre lekárne je výhodné, že sa pacienti úplne nevyliečia, ale znovu a znovu sa vracajú k liečbe a nakupujú neúčinné lieky znova a znova. Toľko rokov úsilia však neboli zbytočné. V septembri 2021 sa mi nakoniec podarilo dohodnúť sa na štarte výroby. V najbližšom čase produkt bude distribuovaný iba prostredníctvom e-shopu. Ale myslím si, že po nejakom čase, aj keď s príplatkom, sa dostane do lekární.

Chcel by som poďakovať všetkým, kto sa podieľal na rozpracovaní tohto produktu. Nemyslel som si, že sa dožijem tohto dňa, a som skutočne hrdý, že sa nám to nakoniec podarilo.

Plukovník lekárskej služby, Ján Kováč

Keramin: odstraňuje kožnú pleseň len za 30 dní a zabraňuje opätovnej infekcii

Spôsob aplikácie krému Keramin

 1. Umyte si nohy teplou vodou
 2. Potom utrite dosucha
 3. Krém aplikujte ľahkým masážnym pohybom zdola nahor

Recenzie ľudí, ktorí sa kožnej plesne zbavili s pomocou Keraminu

Myslím, že som kožnú pleseň dostala v kozmetickom salóne, zrejme pedikér zlé dezinfikoval nástroj. Začali ma svrbieť päty, najmä zboku. Isť k lekárovi s takým malým problémom som nemala čas.

Čítala som pozitívne recenzie o kréme Keramin na internete a začala som ho používať. Od nôh už nie je cítiť nepríjemný zápach a už ma nesvrbia, kožná pleseň je preč a nevracia sa)

Beata, 60 rokov

Pracujem ako tréner plávania a polovicu života trávim v bazéne. Mnoho ľudí trpia kožnou plesňou u nás aj ja som sa liečila od kožnej plesne. Hneď ako mi začnú svrbieť nohy, okamžite používam všetky druhy krémov.

Keramin mi odporučila moja kolegyňa, ako účinný nový prostriedok. Po používaní krému Keramin sa kožná pleseň už šesť mesiacov nevracia.

Miloslava, 61 rokov

Dlho som nevedel, že mám kožnú pleseň. Mal som nie veľmi silné svrbenie, zvýšené potenie a zápach. Až keď žena sa začala sťažovať na nepríjemný zápach, uvedomil som si, že už to nemôžem nechať len tak.

Aplikoval som Keramin 2-krát denne – a po pár dni zápach a svrbenie zmizli. Natieral som si stopy celý 30-dňový kurz, aby som sa úplne zbavil problému. A všetko zmizlo.

Klement, 63 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: