Keto Balance pre chudnutie: 100% hubnutí díky ketóze!

Keto Balance pre chudnutie: 100% hubnutí díky ketóze!

Ketóza je o získávání energie z tuků, nikoli z glukózy, která je dodávána do těla spolu se sacharidy. Úplné snížení sacharidů obvykle trvá 7-10 dní, než se dosáhne ketózy. V této fázi začíná aktivní přeměna tuků na energii.

 

Dieta, která zahrnuje úplné vyloučení sacharidů ze stravy, je však pro člověka velmi obtížná. S Keto Balance můžete nastartovat proces ketózy bez stresu. Směs dodává tělu ketony a pomáhá zbavit se přebytečného tuku.

OBJEDNAŤ

VÝKONNÉ KOMPONENTY ve směsi

Keto Balance pre chudnutie: 100% hubnutí díky ketóze!

N-ACETYL-L-KARNITIN

 • Bojuje s tvrdohlavým tukem, dokonce s viscerálním tukem.
 • Zvyšuje příjem kalorií v těle
 • Zlepšení pracovních dovedností a vytrvalosti

GUARANOVÝ EXTRAKT

 • Stabilizuje metabolismus lipidů
 • Čistí krevní cévy od „špatného“ cholesterolu
 • Zlepšuje postavu, bojuje proti celulitidě

MALINOVÉ OVOCE

 • Přeměňují tuky na energii
 • Urychlete metabolismus
 • Uvolněte hlad

VITAMIN B3

 • Posiluje metabolismus tukových hmot
 • Blokuje hromadění extra tuku
 • Zlepšuje fungování slinivky břišní

KOFEIN

 • Rychle rozpouští viscerální tuk
 • Odstraňuje otoky
 • Zabraňuje obezitě vnitřních orgánů

EXTRAKT ZELENÝ ČAJ

 • Stabilizuje metabolismus
 • Snižuje hladinu škodlivého cholesterolu
 • Blokuje chuť k jídlu a zmírňuje problémy s hladem, které způsobují přejídání

Jak funguje Keto Balance na hormonálních hladinách?

Na rozdíl od mnoha dalších příprav na hubnutí nemá Keto Balance žádný účinek na endokrinní systém, takže si tento doplněk můžete bez obav vzít.

OBJEDNAŤ

Co naznačuje 99% účinnost Keto Balance?

Keto Balance pre chudnutie: 100% hubnutí díky ketóze!

To znamená, že 99 ze 100 lidí, kteří užívají Keto Balance, začíná hubnout. Bez ohledu na pohlaví, výšku, věk a počáteční váhu. Tuto účinnost prokázaly klinické studie léku prokázané v roce 2018 na Institutu výživy a výživy v New Yorku. Těchto testů se zúčastňuje přibližně 1 000 dobrovolníků s nadváhou. Všichni vzali Keto Balance měsíc. Podle výsledků testu zhublo 99% účastníků (od 10 kg a více) bez stravy a sportu.

Znalecký posudek na Keto Balance

V procesu ketózy se tuky rozpouští v mastných kyselinách a glycerinu, které se přeměňují na ketolátky. Ketóza však začíná pouze tehdy, když játra a svalová tkáň nemají žádné zásoby glukózy a obvykle to trvá 7-10 dní.

 

Pro urychlení tohoto procesu a rychlé spalování tuků doporučuji svým pacientům doplněk Keto Balance. Hlavní činností doplňku Keto Balance je blokovat vstřebávání sacharidů, které poskytují glukózu a odstraňují nadbytečné kilogramy.

Musíme pochopit, že Keto Balance nemá nic společného se spalovači tuků, kteří spoléhají na kofein. Keto Balance nepůsobí na nervový systém, neznervózňuje vás a nevyvolává problémy se spánkem. Keto Balance přináší zdraví a přirozené hubnutí, které pouze přináší zdraví vašemu tělu.

GLENN GOODALL, AMERICAN DIET STUDENT, SPECIALISTA
V PRAVÉ STRAVĚ PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI: 30 LET.

Ohlasy o Keto Balance

Ztratila jsem 41 kg
Ana 26 let

„Držela jsem dietu tak dlouho, jak se znám. Moje neustálé společníky byly moje hladové bolesti, problémy se spánkem a nervozita. Dokonce se mi podařilo zhubnout pár kilogramů. Ale pak jsem unavena a začal začarovaný kruh. Slyšela jsem o Keto Balance od mého dietologa. Začala jsem brát poté, co jsem prokázala analýzu na ketonových tělech, zpočátku jsme byli na 0,9 mol, po Keto Balance analýza provádí teměř 10 mol. Ztráta váhy byla okamžitě patrná. Každý týden jsem ztratil asi 4-5 kg. Připadalo mi to jako kouzlo. Cítím se opravdu dobře, nemám hlad a spím 7 hodin denně.“

Ztratila jsem 36 kg
Manuela 46 let

Můj lékař mi diagnostikoval obezitu druhého stupně. Nebojila jsem se o svou váhu, všechno bylo v pořádku, dokud nezačaly zdravotní problémy. Potřebovala jsem zhubnout, ale nemohla jsem odmítnout nebo omezit jídlo. Zakázali mi farmaceutické pilulky, dokonce i sport je kontraindikován. Jedinou věcí, která mi mohla pomoci zhubnout 36 kg, byla Keto Balance. Je to zcela přirozené, efektivní a levné. Jsem velmi ráda, že jsem tento doplněk našla včas a že se mi líbí cítit se tak lehce, že bych ho nikdy nesnila.

Ztratila jsem 15 kg
Kateřina 33 let

Po hormonální nerovnováze jsem se nemohla vrátit na váhu, kterou jsem měla dříve. Rozhodla jsem se, že na podzim zhubnu, bez ohledu na to, kolik mě bude stát! S Keto Balance jsem dosáhla svých cílů za každých 2,5 měsíce, Ztratila jsem 15 kilogramů! Zkoušela jsem už všechno, ale to je jediná věc, která fungovala. Konečně mám ideální postavu!

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: