Keto Black na úbytok hmotnosti: už nemusíte hladovať!

Keto Black na úbytok hmotnosti: už nemusíte hladovať!

 • 80% stravy —
  TUKY
 • 5% stravy —
  BIELKOVINY
 • 5% stravy —
  SACHARIDY
 • +Keto Black
  Kľúčová zložka stravy
OBJEDNAŤ

TUK NA STRATU HMOTNOSTI

Keto Black na úbytok hmotnosti: už nemusíte hladovať!

Hlavným cieľom keto-diéty je obmedziť príjem uhľohydrátov, aby sa telo po 7 až 10 dňoch dostalo do stavu ketózy. Ketóza je metabolický stav, v ktorom telo namiesto uhľohydrátov začína používať tuky a ketónové telieska ako palivo.

Telo vynakladá viac kalórií, spracúva tuk, skôr ako uhľohydráty – a preto váha odchádza rýchlejšie. Začnú horieť dokonca aj stojaté tuky.

Zároveň je v strave dostatok bielkovín a necítite sa tak hladní, ako je to v prípade iných diét.

PRÁŠOK Keto Black ZLEPŠUJE PROCES HORENIA TUKOV ZVYŠUJÚC ÚROVEŇ KETONOV

 • Urýchľuje chudnutie bez zníženia svalovej hmoty
 • Podporuje lepšie spaľovanie tukov
 • Doplňuje zásoby glykogénu a pomáha budovať svalovú hmotu
 • Znižuje hlad, znižuje chuť do jedla a sladkostí
OBJEDNAŤ

AKO FUNGUJE Keto Black?

Keto Black na úbytok hmotnosti: už nemusíte hladovať!

Telo nezačína okamžite konzumovať tuky ako energiu. Zvyčajne to trvá 4 až 10 dní. Iba mierny príjem uhľohydrátov a aktívny životný štýl môžu zaručiť rýchly začiatok ketózy.

Keto Black teraz umožňuje telu takmer okamžite prejsť na ketózu a skracuje čas na 45 minút. Po prvej dávke sa začína spracovanie telesného tuku. Časom sa trávenie zlepšuje, metabolizmus sa zrýchľuje a vylučujú sa aj toxíny a toxíny.

Vezmite výrobok prísne podľa pokynov, aby vaše telo dosiahlo perfektný tvar

ODBORNÉ STANOVISKO O Keto Black

Mária Športaková: klinický odborník na výživu Ambulanciе klinickej výživy

Najťažšia vec na chudnutie je spaľovanie podkožného tuku, pretože telo uprednostňuje sacharidy. Je to podkožný tuk, ktorý vám neumožňuje vidieť výsledok na stupnici.

 

Vďaka Keto diéte má telo iba jeden zdroj energie – ketóny, ktoré sa tvoria v dôsledku ničenia tukov. Avšak na dosiahnutie stavu ketózy musíte najskôr použiť zásoby glykogénu v pečeni a svalovom tkanive. Zvyčajne to trvá 4 až 10 dní

 

Keď moji pacienti chcú tento proces urýchliť alebo chcú schudnúť rýchlo a bezpečne, odporúčam Keto Black.

 

Tento prípravok začne spaľovať tuk počas prvých 45 minút po požití. Urýchľuje metabolizmus, podporuje imunitný systém. Navyše sa pacient necíti hladný, nie je priťahovaný sladkosťami a nezdravým jedlom.

ČO HOVORIA ŽENY, KTORÉ UŽ PREŠLI KURZ Keto Black

Mária

Pre mňa sa keto-diéta stala skutočným nálezom. Nikdy predtým som nemala diétu, ale tu som sa ani necítila hlad. Áno, a najmä som sa neobmedzila na zoznam prianí. Pokračovala som v jedení mäsa a môjho obľúbeného sleďa. Pomaly som sa zbavila svojich 94 kg, ale proces sa nepohol tak rýchlo, ako by som chcela. Potom som sa dozvedela o Keto Black a zrazu zázrak – začala som rýchlo chudnúť. Za 3 mesiace zmizlo viac ako 31 kg! Žiadne vedľajšie účinky, len bolo ťažké nezabudnúť vziať prášok.

Lucia

Celý svoj vedomý život som bola na diéte. Zhodila som, potom som pribrala a tak ďalej v kruhu. Odborník na výživu mi povedal o Keto Black. Predtým, ako som začala piť, urobili analýzu na ketónových telách: výsledok pred užitím bol 0,9 mol a po – 9 mol. Obmedzila som príjem uhľohydrátov a dosiahla som skutočné výsledky – mínus 4 – 5 kg každý týždeň. Zároveň som sa necítila ako pomaly rastúca zelenina, nezomrela som hladom, bola som energická a veselá.

Viki

Keto Black – my love. Predtým, ako som začala piť tento prášok, sedela som na diéte keto, ale ťažko som schudla. Možno, že porcie boli príliš veľké alebo príliš často som jedla sladkostí – neviem … Ale iba s Keto Black sa mi podarilo schudnúť 18 kg (pokračovala som v vyhýbaní sa uhľohydrátom). Dievčatá, tento prípravok musíte vziať! Spaľovanie tukov, svaly zostávajú a objavujú sa formy. Potrebujete len malú vôľu. Presunula som sa z M na XS-ku za 2 mesiace!

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: