Keto Diet: bezpečné chudnutie s pomocou ketózy

Keto Diet: bezpečné chudnutie s pomocou ketózy

KETODIET POVINNÁ ZLOŽKA STRAVY.

 

Kapsuly spúšťajú ketózu v tele a premieňajú uložené tuky na energiu. Zaručene schudnete každý deň.

Ketóza – získavanie energie z tukov, nie z glukózy, ktorá vstupuje do tela pomocou sacharidov. Ak telo prestane dostávať energiu z uhľohydrátov, po 7 až 14 dňoch vstúpi do stavu ketózy. Výsledkom je aktívna premena tukov na energiu.

 

Diéta zahŕňajúca vylúčenie sacharidov z diéty je však pre človeka ťažké tolerovať..
KETO DIÉTA vám pomôže začať proces ketózy bez toho, aby ste sa sami trápili. Komplex zabezpečí príjem ketónu a telies z vonkajšej strany a pomôže vám zbaviť sa prebytočného tuku.

OBJEDNAŤ

Keto Diet: bezpečné chudnutie s pomocou ketózy

VÝHERNÁ KOMBINÁCIA КЕТОЗ+ KETODIET

Dosiahnutie ketózy zvyčajne trvá 7 až 14 dní. Iba 1 kapsula KETO DIET tento čas skráti na 40 – 50 minút, počas ktorého sa začne proces premeny tukov na energiu a znižovanie telesného tuku. Stačí užívať KETO DIET DENNE A SCHUDNETE AŽ O 10 AŽ 15 KG MESAČNE!

 • 1 KROK. Ketóza vám umožní spaľovať ťažko dosiahnuteľný tuk pri zachovaní svalovej hmoty. Znížením príjmu uhľohydrátov sa zabezpečí stabilizácia vašej hmotnosti a nevrátenie stratených kilogramov.
 • 2 KROK. Keto Diet spúšťa pôsobenie ketózy: urýchľuje metabolizmus, znižuje chuť do jedla a priamo útočí na vaše tukové zásoby!

Hlavnými vlastnosťami KETO DIÉTY sú urýchlenie prechodu tela do stavu ketózy a pomoc pri premene tukov na energiu..

OBJEDNAŤ

VÝKONNÉ ZLOŽKY V ZLOŽENÍ KETODIET

 1. Malinové ketóny. Tieto účinky sú podobné ako ketónové telá produkované ľudským telom. Mimoriadne aktívny.
  Premieňajú tuk na energiu. Urýchľujú metabolizmus. Potláčajú chuť do jedla
 2. Beta sitosterol. Neutralizuje účinky nesprávneho stravovania
  Normalizujú metabolizmus lipidov. Čistí krvné cievy od «zlého» cholesterolu. Zlepšuje postavu, bojuje s celulitídou
 3. Koenzým Q10. Deficit koenzýmu Q10 je príčinou obezity v 78% prípadov
  Нormalizuje výmenu látok. Znižuje cholesterol. Zbavuje Vás to, prejedania sa
 4. L-karnitín. Látka spojená s vitamínmi B sa syntetizuje v ľudskom tele
  Premieňa tuk na energiu. Zmierňuje podráždenosť, zlepšuje náladu. Zbavuje depresie
 5. Bromelaín. Proteín a enzým tráviaci tuk vylučovaný z dužiny a stonky ananásu
  Aktívne rozpúšťa viscerálny tuk. Odstraňuje opuchy. Zabraňuje obezite vnútorných orgánov
 6. Organický synefrín. Je výrazne lipolytický, blokuje aktivitu alfa receptorov v tukových bunkách
  Bojuje s „perzistentným“ tukom, vrátane toho viscerálneho. Zvyšuje spotrebu telesných kalórií. Zvyšuje práceschopnosť a výdrž

Keto Diet: bezpečné chudnutie s pomocou ketózy

NÁZOR ODBRNÍKOV NA KETODIET

Pri procese ketózy sa tuky rozdeľujú na mastné kyseliny a glycerín, ktoré sa následne transformujú na ketónové telá. Ketóza sa však spustí iba v prípade úplného vyčerpania zásob glykogénu v pečeni a svalovom tkanive, zvyčajne k tomu dôjde do 7-14 dní.

Pre urýchlenie tohto procesu, a teda aj spaľovanie tukov, odporúčam svojim pacientom výživový doplnok KETO DIÉTY. KETO DIÉTY dokonale podporuje telo počas diéty keto: obohacuje potrebné prvky, potláča hlad, odstraňuje únavu a úzkosť. KETO DIET, poskytuje zdravé a prirodzené chudnutie a nemenej dôležité, bez ochabnutej pokožky, ktorá vášmu telu prinesie mimoriadne výhody.

DOROTHY GOODALL, JE AMERICKÝ ODBORNÍK NA VÝŽIVU, V TOMTO ODBORE MÁ PRAX 30 ROKOV.

RECENZIE

«Vždy som bola na diéte. Problémy s hladom, spánkom a kožou boli mojimi stálymi spoločníkmi. Na váhe bolo mínus, ale potom zas som sa začala prejedať a tak neustále dookola. O KETO DIET som sa dozvedela od odborníka na výživu. Výsledok chudnutia ma potešil takmer okamžite. Každý týždeň som videla na váhach mínus 3 kg. Pre mňa to bola skutočná mágia. Moja kondícia bola skvelá, netrpela som hladom a spala som 7 hodín».

Zuzana, 27 rokov

«Pre mňa sa KETO DIET stala záchranou. Nikdy som si nemyslela, že môžem jesť všetko, čo milujem a zároveň chudnúť. Faktom je, že som mala v strave vždy nadbytok uhľohydrátov. To malo za následok nadváhu 100 kg. Všeobecne, hneď ako som mierne upravil množstvo uhľohydrátov, hmotnosť začala klesať. Ale nemôžem žiť bez uhľohydrátov, pretože mám veľmi rada rýchle občerstvenie. Potom som sa dozvedel o KETO DIET. Po užívaní tohto lieku proces horenia prebytku prešiel oveľa rýchlejšie a ja som sa ani nemusela vzdať uhľohydrátov. Celkovo som za 4 mesiace schudla 25 kg. KETO DIET je jednoducho super! Odporúčam ho každému!»

Monika, 49 rokov

«Ako málo vieme o našom tele. Nemyslela som ani na to, aké zložité procesy v ňom prebiehajú, až kým som sa nedostala k výžive a nepočula o ketóze. Som lenivý človek, neviem sedieť na diétach, ani športovať. Preto som hľadala niečo ľahké a rýchle. O KETO DIET môžem povedať jednu vec a to, že ju musíte vyskúšať! S ňou som schudla 15 kg a dosiahla tak svoju ideálnu postavu.»

Jarmila, 34 rokov

OBJEDNAŤ

Comments: 0
 1. Petra

  Tento komplex je naozaj skvelý. Mám dobré skúsenosti s jeho užívaním. Schudla som rýchlo

 2. Alica K.

  Ďakujem! Znie to veľmi zaujímavé. Objednala som si tento komplex. Začnem chudnúť. Už veľa som počula o keto strave, ale nevedela som, že ketóny sa môžu užívať samostatne!

 3. Eva

  Výrobok je super!!! Úplne potvrdzujem ho účinnosť! Nemohla som schudnúť skoro 10 rokov. Počas tejto doby som vyskúšala asi všetko! Nič mi nepomohlo. Len čo som začala užívať KETO DIET, hmotnosť za pár týždňov zmizla. A už som znovu štíhla!

 4. Maria V.

  O tomto lieku hovorila mi kamarátka. Za pár mesiacov schudla o 21 kg. Nechodila športovať, ani nemala žiadny hlad. Teraz sa cíti skvele. Okamžite sa objavilo veľa sukničkárov.

 5. Ján

  Stratila som 20 kg. Okrem toho som tiež chodila do fitka, pretože naozaj nevedela som kam dať energiu. Stala som sa zreteľne štíhlejšie. Ak sa predtým chlapci ani nepozerali mojím smerom, dnes každý deň počujem komplimenty. To je také príjemné. To sú moje fotky

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: