Keto Guru: jedzte svoje obľúbené potraviny a schudnite!

Keto Guru: jedzte svoje obľúbené potraviny a schudnite!

VAŠA KETO DIÉTA

 • 75% stravy – TUKY
 • 20% stravy – BIELKOVINY
 • 20% stravy – SACHARIDY
 • + KETOGURU povinná zložka stravy
OBJEDNAŤ

ZOŠTÍHLENIE VĎAKA PRÍRODZENÉMU SPAĽOVANIU TUKOV

Ak telo prestane prijímať energiu zo sacharidov, po 7-10 dňoch vstúpi do stavu ketózy. Ide o vyhladovanie buniek od sacharidov, počas ktorého sa spúšťa proces premeny podkožného tuku na energiu.

Ketónové látky vytvorené v pečeni sú hlavným zdrojom energie pre mozog počas ketózy. Vyživujú svalové tkanivo a zabraňujú ukladaniu tukov.

Výsledkom je, že stagnujúce uložené tuky zmiznú, a objem tela sa znižuje.

 

BIO DOPLNOK KETO GURU ZVYŠUJE ÚROVEŇ KETÓNOV V TELE NA SPAĽOVANIE TUKOV

 • Minimalizácia sacharidov v strave
 • Znížená hladina glukózy v krvi
 • Nie je potrebné vyrábať inzulín
 • Žiadny inzulín – žiadny pocit hladu

Keto Guru: jedzte svoje obľúbené potraviny a schudnite!

OBJEDNAŤ

PRINCÍP ÚČINKU KETO GURU

Zvyčajne sa vyžaduje na dosiahnutie ketózy od 7 do 10 dní.

Iba 1 tableta Keto Guru skrátiť tento čas na 40-50 minút , počas ktorých telo produkuje dostatočné množstvo ketónov a začne spracovávať nahromadené tukové bunky a usadeniny na energiu.

Jednoducho rozpustite jednu šumivú tabletu KETO GURU v pohári vody a vypite ju 30 minút pred jedlom.

AKTÍVNE ZLOŽKY KETO GURU

LEGENDÁRNI POMOCNÍCI V BOJI PROTI NADMERNEJ HMOTNOSTI AKTIVUJÚ PROCES KETÓZY ZA 40 MINÚT

 • Vitamín B6 (pyridoxín). Podieľa sa na syntéze hemoglobínu a aktivuje geneticky modifikovaný SIRT v bunkách
 • Vitamín B3 (niacín). Znižuje koncentráciu cholesterolu v krvi. Neutralizuje poruchy metabolizmu vody a soli, čo znižuje opuchy a prispieva k zníženiu
 • Draslík. Posilňuje kĺby, je dôležitým elektrolytom zodpovedným za funkciu všetkých buniek a tkanív v tele.
 • L-glutamín. V stave ketózy sa človek cíti unavený a neprítomný. L-glutamín povzbudzuje a pomáha koncentrovať sa a tiež podporuje chudnutie bez straty svalovej hmoty.
 • Magnézium. Uvoľňuje svaly po tréningu, zmierňuje bolesti kĺbov, zabraňuje svalovým kŕčom.

ČO HOVORIA ODBORNÍCI O KETO GURU:

Keto Guru: jedzte svoje obľúbené potraviny a schudnite!

V procese ketózy sa tuky rozkladajú na mastné kyseliny a glycerín, ktoré sa následne transformujú na ketónové látky. Ketóza sa však spúšťa len v prípade úplného vyčerpania zásob glykogénu v pečeni a svalovom tkanive. K tomu zvyčajne dochádza v priebehu 7-10 dní.

 

Ak chcete urýchliť tento proces, a teda spaľovanie tukov, odporúčam svojim pacientom biodoplnok KETO GURU. Tento doplnok dokonale podporuje telo počas keto diéty: obohacuje vitamínmi, potláča hlad, odstraňuje únavu a úzkosť. Ale hlavný prínos KETO GURU je to, že blokuje absorpciu sacharidov, ktoré sa rozpadajú na glukózu (cukor), vstrebávajú sa do krvi a vedú k extra kilám.

Irina Nováková: odborník na výživu zdravotníckeho centra Výživa, zdravie a krása

ČO HOVORIA ŽENY, KTORÉ UŽ UVIDELI VÝSLEDOK:

Pre mňa sa keto diéta stala spásou. Nikdy predtým som o takej veci nepočula – jesť všetko, čo máte radi a schudnúť. Faktom je, že som vždy mal prebytok sacharidov a tukov v strave. To viedlo k nadváhe na 95 kg za 29 rokov. Všeobecne platí, že som musela trochu upraviť počet sacharidov, ako hmotnosť začala klesať. Aj keď som aj naďalej jedla vyprážané zemiaky. Potom som sa dozvedela o KETO GURU. Po užití tohto biodoplnku proces prebiehal ešte rýchlejšie. Celkovo mínus 30 kg za 4 mesiace. A stále jem vyprážané zemiaky.

Irena

Ani si nepamätám, kedy som nebola na diéte. Hlad, problém so spánkom a kožou boli moji stáli spoločníci. Objavil sa úbytok na váhe, ale potom nasledovalo priberanie a všetko sa opakovalo. O KETO GURU som sa dozvedela od odborníka na výživu. Začala so ho piť a predtým som podstúpila analýzu počtu ketónov v tele: spočiatku to bolo 0,9 mol po užívaní Keto Guru takmer 10 mol. Obmedzila som sacharidy a výsledok potešil takmer okamžite. Každý týždeň som videl na váhe mínus 4-5 kg. Pre mňa to bola skutočná mágia. Moje zdravie bolo skvelé, nebola som hladná, spala som 7 hodín.

Viktória

Ako málo vieme o našom tele. Ani som si nemyslela, koľko komplexných procesov sa v ňom vyskytuje sa až kým som neprišla za odborníkom na výživu a nepočula o ketóze. Som lenivá. Tréning som nahradila hladovku. Dnes som jedla zakázanú lahôdku – zajtra je pôst. Hmotnosť kolísala +/- 3 kg. O KETO GURU môžem povedať jednu vec – musíte to brať! Na keto diéte s týmto doplnkom výživy, sa mi podarilo hodiť rekordných 15 kg a dosiahnuť perfektný tvar bez narušenia. Analýzy ukázali nárast ketónov len 6-krát, ale s výsledkom som bola viac ako spokojná.

Alena

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: