KETO Slim na chudnutie: metóda tejto študenta vám pomôže schudnúť rýchlo a navždy!

KETO Slim na chudnutie: metóda tejto študenta vám pomôže schudnúť rýchlo a navždy!

Koniec éry tučných ľudí! Nadaná študentka z Slovenska získala na Slovensku medicínske ocenenie za objavenie metódy, ktorá pomáha schudnúť 15 kg za 1 mesiac bez diét, namáhavého fyzického cvičenia a bez opätovného priberania!

 

Dietológovia majú obavy, že prídu o svoju prácu! Mohla by nová metóda straty hmotnosti priviesť k tomu, že tisíce odborníkov na výživu prídu o svoju prácu? Vedúci odborníci na výživu nepochybujú o tom, že sa to stane. Pretože teraz existuje prirodzený liek na chudnutie vyvinutý slovenskou študentkou, ktorý bojuje proti nadváhe a vedie k očakávanému úspechu.

Korešpondent: Lenka, ste jednou z desiatich najchytrejších študentov medicíny na svete. Prečo ste začali venovať téme chudnutia?

Lenka: Nerád by som o tom hovoril na verejnosti, no moja motivácia je čisto osobná. Pred niekoľkými moja mama zomrela na hypertenziu spôsobenú nadváhou. Všetko bolo v poriadku, ale potom jej počas spánku náhle zostalo zle a zomrela. Moja babka zomrela na tú istú chorobu. Potom som začala študovať problémy spojené s nadbytočnou váhou a spôsoby ako sa jej zbaviť. Bola som šokovaná, keď som si uvedomila, že diéty, cvičenie, rôzne lieky a liposukcia sú na 90% nebezpečné pre zdravie a problém s nadváhou len zhoršujú. A moja mama sa pridržiavala diéty a takmer 5 rokov robila aerobiku.

Za posledné tri roky som sa do tejto témy úplne ponorila. V skutočnosti, v procese písania práce vznikol nový spôsob zbavenia sa nadváhy, o ktorom teraz všetci hovoria. Pochopila som, že som vymyslela niečo nové. No nemala som ani len tušenia, že to vyvolá taký veľký záujem v rôznych štruktúrach.

KETO Slim na chudnutie: metóda tejto študenta vám pomôže schudnúť rýchlo a navždy!

Profesor Miroslav Trojan – slovenský endokrinológ, vedec – koordinoval výrobu lieku, vytvoreného na základe Lenkynho nápadu. Poprosili sme ho, aby nám povedal niečo málo o tomto produkte a jeho plánoch.

Korešpondent: V čom je podľa váš hlavná idea študentky Lenky? Skutočne je možné schudnúť bez diét a fyzického cvičenia?

Miroslav Trojan: Diéta je trápenie a vyhodené peniaze!

Tieto slová už potvrdilo viac ako 14 000 dobrovoľných užívateľov nášho produktu na prirodzené chudnutie, ktorí absolvovali celý liečebný cyklus a tí, kto si už užíva štíhlu figúru. Rozhodli sme sa vyskúšať známe diéty a dôkladne sme preverili, prečo neprinášajú želaný výsledok. Tu si môžete pozrieť vývody:

Väčšinu diét odporúčajú diletanti:aby ste schudli 10 kg je potrebné sa pravidelne stravovať minimálne 2,5 mesiaca. Okrem toho sa musíte obmedzovať v prijímaní obľúbeného jedla do konca živoa, aby sa vám vaše kilá nevrátili! Taktiež môžete natrafiť na diéty, ktoré vymysleli ľudia bez predstavy o tom, ako je funguje organizmus, tráviaci systém a správne stravovanie ! Tieto diéty sú pre ľudské telo škodlivé, sú nebezpečné pre zdravie a vôbec nie sú účinné.

Diéta oslabuje organizmus a znižuje imunitu: diéta taktiež vedie k nedostatku vitamínov a minerálov. Telo stráca energiu, preto neustále cítime únavu, podráždenie a ospalosť. Odolnosť tela voči vírusom a baktériám dramaticky klesá, takže ste často chorý.

Takzvané diétne potraviny môžu byť škodlivé pre zdravie:výrobcovia potravín priťahujú ľudí špeciálnymi fitness produktmi, ale predávajú ich za veľmi vysokú cenu. Bohužiaľ, tieto potraviny neobsahujú toľko vlákniny, ako by ste očakávali, sú plné glukózy, takže môžete ich konzúmáciou môžete získať viac kalórií ako z hamburgeru. Na druhej strane potraviny bez cukru môžu obsahovať karcinogény!

Na základe Lenkynej formuly bol vytvorený špeciálny liek “KETO Slim”. A len 1 kapsula tohto lieku urýchľuje prechod tela do stavu ketózy až na 40-50 minút (namiesto 7-14 dní), a dochádza k spusteniu procesu premeny tukov na energiu a znižovanie viscerálneho tuku. Hlavným účinkom “KETO Slim” je rýchly prechod tela do stavu ketózy a pomoc pri premene tukov na energiu. Ak užívate “KETO Slim” 1 kapsulu dvakrát denne, môžete za mesiac zhodiť 15-20 kg!

KETO Slim na chudnutie: metóda tejto študenta vám pomôže schudnúť rýchlo a navždy!

Dnes tento komplex využíva a odporúča 80% odborníkov na výživu, pretože poskytuje rýchlu a ľahkú stratu hmotnosti. To je presne to, čo odporúčajú svojim zákazníkom. Okrem ketónových telies obsahuje “KETO Slim” asi 10 prírodných a bezpečných prísad potrebných na rýchlu a ľahkú stratu hmotnosti. Sú určené na zvýšenie účinku ketogénnej diéty, ako aj na podporu organizmu pri chudnutí. Je ich veľa, no chcela by som spomenúť niekoľko najdôležitejších:

Commiphora wightii- jedinečná zložka, ktorá 7-10 násobne urýchľuje metabolizmus tukov. To pomáha ketónom vyrovnať sa s najzložitejšími tukami.

  • L-karnitin – pomáha telu premeniť tuk na sval, zabraňuje ďalšiemu hromadeniu tukov
  • Bromelain – zlepšuje funkciu štítnej žľazy, znižuje opuchovosť a zabraňuje opuchu vnútorných orgánov.
  • Beta sitosterol – neutralizuje účinky zlej výživy, odstraňuje toxíny z tela, tiež zvyšuje elasticitu pokožky, zabraňuje tvorbe strií.
  • Koenzym Q10 – aktívne rozkladá viscerálny tuk, znižuje zlý cholesterol, potláča chuť do jedla a eliminuje prejedanie.

Chceli by sme vám ukázať výsledky testovania komplexu v Bratislavskom Inštitúte dietetiky a zdravej výživy. Celkovo sa na testovaní zúčastnilo 1000 dobrovoľníkov s nadváhou. Potom všetci prešli na “KETO Slim” len na jeden mesiac počas skúšobnej doby.

OBJEDNAŤ

Výsledky testovaní (za 1 mesiac):

  • Schudli 20 kg alebo viac – 18% testovaných
  • schudli 7-20 kg – 77% testovaných
  • Schudli menej ako 7 kg – 4% testovaných
  • neschudli vôbec – 1% testovaných
  • zlepšenie pokožky, boj proti celulitíde – 98% testovaných
  • Neboli zaznamenané žiadne vedľajšie účinky alebo závislosť – 100% testovaných

Komentáre:

Veľmi dobrý výsledok, myslela som si, že tak rýchlo sa dá schudnúť len hladovaním. Treba pokračovať!

Helena Pokorná

“KETO Slim” som užívala pred pol rokom a schudla som 19 kg. Kilá sa nevrátili, je to úžasný liek

Martina Surová

Mne pomohol, som spokojná ako slon. Ďakujem Miroslav, zhodila som 20 kg.

Irena Novotná

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: