Knee Active Plus: Stabilizátor kolena s technológiu magnetického poľa

Knee Active Plus: Stabilizátor kolena s technológiu magnetického poľa

4-týždňová kúra obnovy kolien

 • likviduje bolesť za 17 minút
 • úplne regeneruje kĺb
 • blokuje návrat ochorenia do budúcna
OBJEDNAŤ

Unavuje vás obtiažna bolesť kolien?

Otravuje vám neznesiteľná bolesť, opuch, tuhnutie kolena život? Musíte sa vzdávať každodenných aktivít? Problémy s kolenami vám môžu vziať radosť zo života. Výskumy Ústavu všeobecnej ortopédie v Zürichu ukazujú, že do roku 2019 bude mať problémy s kolenným kĺbom až 68 % ľudí po 40. roku života.

 

Naše kolená ničia: diéta s nízkym obsahom živín, toxíny, ktoré sa nachádzajú v ovzduší, zmeny teplôt, nadváha, sedavý životný štýl, stres. Poškodenie môžu mať mechanické, bakteriologické alebo degeneračné pozadie. Je to desivé, ale môžete sa tomu vyhnúť!

 

Bohužiaľ, veľmi často nájsť príčinu problému je veľmi ťažké alebo priamo nemožné. Preto je najlepším spôsobom na obnovenie obratných kolien terapia, ktorá posilní kĺb na všetkých úrovniach. Takúto terapiu ponúka Knee Active Plus.

Knee Active Plus: Stabilizátor kolena s technológiu magnetického poľa

OBJEDNAŤ

Máte tieto príznaky problémov s kolenami?

 1. začervenanie kože
 2. brnenie
 3. opuch
 4. obmedzená pohyblivosť
 5. bolesť
 6. strnulosť kĺbov

Riešením týchto problémov je 1 unikátny mechanizmus: stabilizátor Knee Active Plus s technológiu magnetického poľa. Knee Active Plus má zabudovaných až 10 moderných magnetických polarizátorov. Každý z nich generuje až 500 gaussov sily, vďaka čomu povzbudzuje regeneráciu na bunkovej úrovni a vracia späť kolenám 100 % mladosti a obratnosti.

Znamená to, že vďaka kúre s Knee Active Plus za dobu kratšiu ako 30 dní:

 • sa úplne zbavíte bolesti kolien
 • eliminujete opuch a stuhnutosť kĺbu
 • budete tak obratní, ako 25-ročný a zatancujete si ako za starých čias!

Odborníci odporúčajú Knee Active Plus

„O Knee Active Plus som sa dozvedel od svojho priateľa, odborníka na svetovej úrovni v oblasti terapie kĺbov z Zürichu (Švajčiarsko). Povedal, že je to najrýchlejší a najúčinnejší spôsob regenerácie kĺbov, ktorý doteraz veda objavila.

 

Využitie magnetického poľa v terapii kĺbov je možné porovnať s objavom penicilínu. Videl som, ako moji pacienti, ktorí doslova vyli bolesťou po urobeniu niekoľkých krokov, po 4 týždňoch Knee Active Plus získavali späť 100 % obratnosti. Muž, ktorý chodil o barlách, po sotva 19 dňoch prišiel do mojej ordinácie na bicykli, aby mi poďakoval a plakal od radosti.

 

Je to možné vďaka technológii magnetického poľa použitej v Knee Active Plus vo výnimočne silnej koncentrácii, ale 100% bezpečné pre organizmus. Je to jediný stabilizátor, ktorý poznám, ktorý nielen lieči príznaky, ale predovšetkým odstraňuje príčiny degenerácie kolenného kĺbu. Som presvedčený, že môže byť dokonca účinnejší než operácia (ktorá môže vyvolať komplikácie)“.

Peter Marec, odborník v oblasti ortopédie a reumatológie

Knee Active Plus sa odporúča pri terapii takých prípadov, ako:

 • mechanický úraz kolena
 • preťaženie kolená
 • bakteriálny zápal
 • dna
 • degenerácia kolenného kĺbu
 • meteoropatia (bolesti spojené s počasím)

Knee Active Plus: Stabilizátor kolena s technológiu magnetického poľa

Ako funguje Knee Active Plus?

 • Solídny, odborne vyvinutý materiál dokonale pridržiava kĺb, vďaka čomu uľahčuje kolenu a umožňuje jeho regeneráciu.
 • Profesionálna technológia magnetického poľa o sile 500 gaussov povzbudzuje autoregeneráciu tkanív na bunkovej úrovni.
 • Hypoalergénny, priedušný materiál v spojení s magnetickým poľom udržuje optimálnu telesnú teplotu za každých podmienok, čo navyše zrýchľuje proces regenerácie kĺbu.

Prečítajte si príbeh úspechu

„Pracujem v lekárni – v stoji, preto, keď mi začali problémy s kolenami, myslela som si, že je môj život v troskách! Bodavá bolesť mi nedovoľovala vstať z postele… Až mi kamarátka z práce odporučila Knee Active Plus. To bol skutočný zázrak! Vrátila som sa k 100% obratnosti“.

Pani Anna z Trnavy, 57 rokov

„Nasadila som si ten divný pások a ihneď som zacítila v kolene také príjemné mravčenie. Po cca štvrťhodinke začala bolesť miznúť! Myslela som si, že je to nemožné, ale zo dňa na deň bolesť mizla! Teraz sa vďaka tým zázračným magnetov cítim ako o 30 rokov mladšia!“

Pani Gabriela z Popradu, 69 rokov

„Po nehode na bicykli som mal zničené kolená. Lekári mi nedávali nádej na návrat k plnej obratnosti. Ako sa veľmi mýlili! Knee Active Plus ma doslova postavil na nohy za sotva 28 dní! Vrátil som sa k výletom na bicykli, a na bolesť kolien si už nespomeniem“.

Pán Vojtech zo Žiaru nad Hronom, 48 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: