Locerin pre rast vlasov: prirodzený spôsob na krásne a dlhé vlasy

Locerin pre rast vlasov: prirodzený spôsob na krásne a dlhé vlasy

 • chráni pred vypadávaním vlasov u žien
 • účinne podporuje rast vlasov
 • vlasy budú jasne zdravšie
 • posilňuje štruktúru a farbu vlasov
OBJEDNAŤ

Locerin je produkt pre vás, ak:

 1. Sú vaše sú oslabené a potrebujú regeneráciu,
 2. chcete prirodzene urýchliť ich rast,
 3. máte rozštiepené končeky,
 4. vašim vlasom chýba pôvab,
 5. máte problémy s uložením účesu.

Locerin pre rast vlasov: prirodzený spôsob na krásne a dlhé vlasy

Správna starostlivosť o vlasy pre mnohé ženy môže byť celkom problém. Drogérie ponúkajú širokú škálu kozmetiky, šampónov a kondicionérov, ktoré sľubujú zlepšenie ich vzhľadu a zdravia. Zle vybrané produkty v kombinácii s vonkajšími faktormi, ako je tvrdá voda, denné sušenie a česanie, môžu zanechať vlasy v tragickom stave.

Na záchranu prichádza Locerin – pokročilý výživový doplnok, ktorý vďaka najbohatšiemu zloženiu na trhu účinne podporuje zdravie a vzhľad vlasov zvnútra. Je to vynikajúca voľba pre ženy, ktoré chcú prirodzene podporiť rast, zlepšiť vzhľad a zabrániť vypadávaniu svojich vlasov. Komplex 16 aktívnych zložiek zaručuje viditeľné zlepšenie vzhľadu vlasov už počas niekoľkých týždňov aplikácie!

AnaGain™ Nu – veda a príroda, ktorá sa stará o vaše vlasy

Mechanizmus účinku
AnaGain™ Nu bol vytvorený metódou vyvinutou technológiou DNA microarray. AnAgain™ Nu stimuluje špecifické signálne molekuly v kožných papilových bunkách, ktoré sú potrebné na začatie nového rastu vlasov:

 • Noggin – proteín, ktorý skracuje telogénnu fázu vlasov.
 • FGF7 – podporuje proliferáciu keratinocytov na začiatku novej anagénnej fázy.

Účinnosť potvrdená výskumom
Analýza génovej expresie vo vlasových cibuľkách bola vykonaná po dvojtýždňovej liečbe 2% AnaGain™ Nu. Výsledky ukázali zvýšenie hladín Nogginu o 56% a FGF7 o 85%. Tieto výsledky ukazujú, že AnaGain™ Nu stimuluje vlasové cibuľky pre správny rast nových vlasov.

Účinok lieku AnaGain™ Nu na vypadávanie vlasov bol testovaný na skupine 21 dobrovoľníkov trpiacich miernym až stredným stupňom vypadávania vlasov. Počas 2 mesiacov dobrovoľníci užívali 100 mg AnaGain™ Nu denne v akomkoľvek nápoji podľa vlastného výberu. Úroveň vypadávania vlasov bola hodnotená na začiatku štúdie po 1 mesiaci a po 2 mesiacoch užívania lieku.

 • AnaGain™ Nu vykazoval štatisticky významné zníženie vypadávania vlasov po 1 mesiaci (34%) a po 2 mesiacoch (37%)
 • vizuálne zlepšenie hustoty vlasov
 • 85% opýtaných zaznamenalo zníženie vypadávania vlasov a 76% deklarovalo svoju ochotu pokračovať v liečbe testovaným produktom
OBJEDNAŤ

Locerin pre rast vlasov: prirodzený spôsob na krásne a dlhé vlasy

Ako fungujú zložky prípravku Locerin?

 1. AnaGain™ Nu štúdie potvrdzujú jeho účinnosť pri prevencii vypadávania vlasov a stimulácii ich rastu.
 2. Praslička roľná obsahuje množstvo prírodného oxidu kremičitého, ktorý účinne podporuje rast vlasov, vzhľad pokožky a nechtov.
 3. Meď prirodzene podporuje imunitný systém, chráni DNA a proteíny pred oxidačným stresom a pomáha udržiavať správnu pigmentáciu pokožky a vlasov.
 4. Lucerna siata ovplyvňuje štruktúru vlasov a ich vonkajší vzhľad a tiež pomáha udržiavať prirodzenú farbu.
 5. Bambus obyčajný zdroj dokonale stráviteľného oxidu kremičitého, bez ktorého sú vlasy a nechty krehké, lámavé a náchylné na zničenie.
 6. Selenium SeLECT®, biotín, zinok komplex vitamínov a minerálov, ktoré účinne vyživujú vlasy a pomáhajú udržiavať ich zdravie.
 7. BioPerine® patentovaná forma extraktu z piperínu účinne podporuje vstrebávanie selénu, vitamínu B6, železa a beta-karoténu.
 8. Žihľava obyčajná. Prírodný zdroj ľahko stráviteľných vitamínov a minerálov účinne posilňuje vlasy, pokožku a nechty.

Často kladené otázky

Čo Locerin?

Locerin je viaczložkový výživový doplnok pre ženy, ktoré chcú prirodzene podporiť rast a zdravie svojich vlasov. Doplnok je dostupný vo forme ľahko prehĺtateľných kapsúl.

 

Ako sa Locerin užíva?

Odporúča sa jesť 2 kapsuly denne, najlepšie 30 minút pred jedlom. Výrobok je potrebné zapiť asi 300 ml vody.

 

Kedy môžem očakávať prvé účinky?

Locerin by sa mal užívať pravidelne, aby ste si mohli všimnúť najlepšie výsledky. Prvé účinky možno očakávať už po niekoľkých týždňoch aplikácie.

Spoznajte recenzie produktu Locerin

Locerin užívam približne 3 mesiace. Moje vlasy sa stali jasne živšie a rastú oveľa rýchlejším tempom. Všimla som si, že sú oveľa odolnejšie voči vonkajším faktorom a teplu sušičky a žehličky na vlasy.

Julia

Reštriktívna strava, ktorú som prijímala, aby som schudla, zanechala moje vlasy v žalostnom stave. Len vďaka pravidelnému používaniu prípravku Locerin si moje vlasy získali svoj bývalý pôvab. Po niekoľkých týždňoch užívania som už videla prvé účinky, skúste to tiež!

Anna

S pribúdajúcimi rokmi začali moje vlasy rednúť. Kolegyňa mi odporučila Locerin. Spočiatku som bola skeptická, ale po 2 mesiacoch aplikácie vidím rozhodne zlepšenie. Moje vlasy sú silnejšie a už nezostávajú na hrebeni!

Sara

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: