Magicoa na chudnutie: MAJTE KONTROLU NAD SVOJÍM PÁSOM!

Magicoa na chudnutie: MAJTE KONTROLU NAD SVOJÍM PÁSOM!

 • Počas mesiaca užívania roztoku:
 • Zlepšuje sa trávenie
 • Zvyšuje sa metabolizmus uhľohydrátov
 • Nervový systém sa obnovuje
OBJEDNAŤ

Nadváha a toxíny sú príčiny chorôb

Magicoa na chudnutie: MAJTE KONTROLU NAD SVOJÍM PÁSOM!

Šálka Magicoa na deň:

 1. Zlepšuje vašu náladu a produktivitu
  Magicoa obsahuje prírodné adaptogény, ktoré stimulujú imunitný systém, upokojujú centrálny nervový systém a zabraňujú zlyhaniu diéty a pohodlnému prejedaniu.
 2. Zlepšuje vaše trávenie a spánok
  Jedinečná receptúra Magicoa pomáha zbaviť sa tukových usadenín a toxínov, čím zlepšuje trávenie a má dobrý vplyv na spánok.
 3. Udržuje tonicitu pokožky a čistí telo
  Antioxidanty vyživujú pokožku zvnútra, čím minimalizujú riziká vzniku strií. Pomáhajú tiež rýchlo očistiť telo od toxínov.

Po štyroch týždňoch užívania Magicoa bude vaše telo schopné udržiavať stabilnú hmotnosť, zabraňovať ukladaniu tuku

 • 1. týždeň
  Zlepšuje sa funkcia nervového systému
  Prestanete jesť z „nervov“ , aby ste sa vysporiadali so stresom
 • 2. týždeň
  Vyplavovanie toxínov z tela
  Škodlivé látky narúšajú vnútorné orgány a prispievajú k priberaniu
 • 3. týždeň
  Metabolizmus uhľohydrátov sa zvyšuje
  Nebojte sa jesť viac ako zvyčajne. Vaše telo premení extra kalórie na energiu, nie na tukové zásoby.
 • 4. týždeň
  Konsolidácia výsledkov
  Je čas zmeniť šatník – zhodíte dve veľkosti šiat.
OBJEDNAŤ

Nič neskrývame! Receptúra obsahuje iba užitočné látky

Magicoa na chudnutie: MAJTE KONTROLU NAD SVOJÍM PÁSOM!

Extrakt z huby Reishi

 • Znižuje hladinu glukózy v krvi a následne potláča chuť na sladké; urýchľuje odbúravanie tukov; zlepšuje funkcie pečene; zmierňuje nespavosť; má účinok proti starnutiu; a napína pokožku.

Kakaový prášok

 • Urýchľuje metabolizmus a pomáha spaľovať kalórie; zvyšuje citlivosť buniek na inzulín vďaka fenolovým zlúčeninám, ktoré potláčajú a znižujú chuť do jedla. Stimuluje produkciu endorfínu, „hormónu šťastia“, ktorý zlepšuje náladu a znižuje stres a tým aj stresové jedenie.

Extrakt z čierneho korenia

 • Aktivuje sekréciu enzýmov; urýchľuje a normalizuje metabolizmus; a zlepšuje funkciu gastrointestinálneho traktu.
  Apsaicín, ktorý sa nachádza v čiernom korení, zvyšuje prekrvenie pokožky, zmierňuje celulitídu a opuchy

Maltodextrín

 • Posilňuje svalovú hmotu; zvyšuje počet zdravých baktérií; pomáha odstraňovať ťažké kovy a rádionuklidy z tela; pomáha znižovať zlý cholesterol; a zabraňuje budúcemu prírastku hmotnosti.

Inulín z čakanky

 • Je to prirodzené prebiotikum, ktoré stimuluje rast zdravých baktérií; zlepšuje trávenie; spomaľuje vstrebávanie sacharidov; reguluje funkciu štítnej žľazy; a zlepšuje náladu.

Pikolinát chrómu

 • Zvyšuje metabolizmus sacharidov a tukov, čím znižuje tukové zásoby
 • Znižuje hladinu glukózy v krvi; zlepšuje intracelulárny metabolizmus; podporuje chudnutie; a zlepšuje proces spaľovania tukov.
 • Stimuluje syntézu kolagénu a elastínu, čo vedie k strate hmotnosti a pokožka vyzerá pevnejšie, pružnejšie a napnutejšie. Spevňuje pokožku po diéte.

Extrakt z papriky

 • Má antioxidačné vlastnosti; stimuluje metabolické procesy; a posilňuje imunitný systém.
 • Aktívne bylinné zložky stimulujú prietok krvi a metabolizmus a podporujú odbúravanie lipidov. Červená paprika sa používa na prevenciu aterosklerózy a obezity.

Prečo je Magicoa lepšie ako iné doplnky na chudnutie?

Magicoa obsahuje extrakt z huby renshi – prírodný zdroj chitínu, ktorý jemne potláča hlad a bráni telu absorbovať tuk, čím zabraňuje ukladaniu tuku na stehnách a v páse. Čím menej tuku je v problémových partiách, tým ste zdravší, atraktívnejší a sebavedomejší.

 

Nemáte dôvod na obavy! Magicoa je bezpečné pre vaše zdravie. Komplex prírodných antioxidantov obsiahnutý v Magicoa prečistí váš organizmus od toxínov, zlepší vašu pokožku, normalizuje činnosť tráviaceho traktu, zrýchli metabolizmus a pomôže vám zdravo schudnúť.

Overené našimi kupujúcimi

Kristína, 30 r., manažérka

Nadváha bola vždy mojím problémom. Snažila som sa s tým bojovať mnohými spôsobmi, vyskúšala som veľa diét, navštívila som výživového poradcu, cvičila som jogu a jogging. Ale nemohla som dosiahnuť požadované výsledky. Diéty sú veľmi vyčerpávajúce, niekedy som aj omdlievala. Kvôli práci nemám čas pravidelne športovať. Videla som kolegyňu, ako pije Magicoa a sledovala som, ako sa za mesiac mení. Schudla a začala vyzerať mladšie. Preto som sa rozhodla to vyskúšať. Za mesiac pitia produktu som schudla 10 kg. Verím, že je to skvelý výsledok.

Vika, 27 r., žena v domácnosti

– Som mama dvojčiat, jednoducho nemám čas sa o seba starať. Niekedy si ani nemám čas umyť zuby, takže chodiť do posilňovne a držať diétu neprichádza do úvahy. Ale som mladá a chcem byť krásna. Ďakujem môjmu manželovi, že si všimol môj problém a kúpil mi Magicoa. Po týždni užívania roztoku som sa cítila ako nový človek. Môj celkový zdravotný stav sa zlepšil, začala som lepšie spať a navyše som schudla 6 kg. Som veľmi spokojná s výsledkami.

Anna, 45 rokov, manažérka

– Tvar môjho tela bol dobrý takmer celý môj život. Ale nedávno som začala priberať kvôli zmenám v mojom tele súvisiacim s vekom. Nemohla som sa toho zbaviť pomocou zdravého stravovania a cvičenia v telocvični. Aby som bol presnejšia, chudnem, ale veľmi pomaly a hmotnosť sa vrátila, často aj viac. Začala som hľadať informácie – chcela som sa dostať do tvaru tela, ktorý som mala pred 40-tkou. Narazila som na Magicoa. Veľa som si o tom zistila a rozhodla som sa to vyskúšať. Výsledky predčili moje očakávania. Teraz som štíhlejšia ako keď som mala

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: