Matcha Slim na chudnutie: spaľujte tuk u mužov správne!

Matcha Slim na chudnutie: spaľujte tuk u mužov správne!

CHUDNUTIE PRE MUŽOV

 • SILNÝ ÚČINOK NA SPAĽOVANIE TUKOV
 • JEDINEČNÁ, NEPOROVNATEĽNÁ KOMBINÁCIA INGREDIENCIÍ,
 • KTORÁ ŠTVORNÁSOBNE ZRÝCHĽUJE METABOLIZMUS!
OBJEDNAŤ

PREČO SA MUŽOM CHUDNE ŤAŽŠIE AKO ŽENÁM?

Viscerálny alebo „mužský“ tuk je depozícia okolo životne dôležitých orgánov umiestnených v hrudníku, bruchu a panve. Objavuje sa to iba u mužov, čo je zdravotne veľmi nebezpečné. Varovanie: pri normálnej hmotnosti sa viscerálny tuk v tele nenachádza.

Matcha Slim na chudnutie: spaľujte tuk u mužov správne!

OBJEDNAŤ

TENTO TUK NIE JE MOŽNÉ ODSTRÁNIŤ ZVYČAJNÝMI SPÔSOBMI!

 • Diéty
 • Sledovanie energetických hodnôt
 • Cvičenia
 • Tabletky

Základným princípom bežných metód chudnutia je ich schopnosť spaľovať iba subkutánny tuk a celulitídu.
Preto fungujú iba u žien.

U MUŽOV SÚ TAKÉTO METÓDY ZBYTOČNÉ.

PREČO MATCHA SLIM?

 • SILNÝ ÚČINOK NA TUKOVÉ BUNKY. Preniká do tukových buniek a ničí ich zvnútra.
 • KRÁSNE VYTVAROVANÉ TELO. Štíhle svaly. Žiadne “pivné brucho”, iba tehličky.
 • ZLEPŠENÝ SVALOVÝ TONUS. Lepšie vstrebávanie bielkovín, čo pozitívne pôsobí na svaly a predchádza ich ochabovaniu.
 • POSILNENÉ HLBOKÉ SVALY. Zrýchlené nadobudnutie svalov. Cvičenie je o 84% efektívnejšie!

Matcha Slim na chudnutie: spaľujte tuk u mužov správne!

4 DÔVODY, PREČO SI KÚPIŤ MATCHA SLIM

 1. JE BEZPEČNÝ NEMÁ ŽIADNE VEDĽAJŠIE ÚČINKY
 2. NEPREDÁVA SA V OBCHODOCH
 3. ÚČINOK POTVRDENÝ MILIÓNMI SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV NA CELOM SVETE
 4. ODPORÚČANÝ POPREDNÝMI EURÓPSKYMI ODBORNÍKMI NA VÝŽIVU

ODBORNÍCI O MATCHA SLIM

Muži si nie sú vedomí skrytého nebezpečenstva viscerálneho tuku. Ale “usadzovanie” tuku na stenách krvných ciev a vnútorných orgánov spôsobuje hrozné choroby, ktoré sú ľahšie predísť ako vyliečiť.

Na odstránenie nadbytočného tuku z tela odporúčam používať Matcha Slim, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre mužov. Obsahuje Extrakt zo zeleného čaju matcha, taurín a extrakt z citrónovej kyseliny. Tento výživový doplnok v prášku odstraňuje toxíny z organizmu, zrýchľuje metabolizmus a pomáha telu spaľovať tuky 3-4 krát rýchlejšie, zvyšuje aktivitu, energiu a normalizuje cholesterol. Stačí si pridať 1 krát denne lyžičku prášku do pohára (150 ml) horúcej vody, počkať, kým sa prášok úplne rozpustí a vypiť.

SKUTOČNÉ VÝSLEDKY PO UŽÍVANÍ MATCHA SLIM

Vždy som chcel vyšportované telo. Preto som trávil hodiny v posilňovni a veľa som dal aj do športovej výživy. Výsledok bol taký, že som bol veľký a silný, ale svaly som nemal vytvarované tak, ako som chcel. Dobrý tréner v našej posilňovni mi povedal o Matcha Slim. Účinok sa nedá porovnať so žiadnym iným populárnym výrobkom na spaľovanie tukov. Za mesiac som “spálil” 4 kilá tuku a dokázal som si udržať svalovú hmotu. Za dva dni som za svoje brucho dostal na Instagrame 1500 like-ov! Paráda!

Jano, 25 rokov

Nikdy som sa o svoju váhu nestaral a starosti o centimetroch navyše som považoval za “babské” témy. Nie som športovec, aby som mal tehličky na bruchu! Brucho v mojom prípade problém nebol, jedol som čo som chcel a koľko som chcel. Skončilo sa to ale pravidelnou zdravotnou prehliadkou, kde mi diagnostikovali pre-diabetes kvôli obezite. Rýchlo som sa musel kilogramov zbaviť s Matcha Slim. Po schudnutí 20 kg som zistil, ako skvelé je mať zdravé, vypracované telo! Verte mi, ženám sa to páči viac ako by ste si mysleli!

Daniel, 34 rokov

Moja žena je fanúšikom zdravej výživy a športu, ale ja som zatiaľ trochu pozadu. Vždy, keď ma chce dať na diétu alebo poslať do športového centra idem sa zblázniť. Ale vždy som sa chcel dostať do formy, no nie za takú cenu! Keď som sa dozvedel o Matcha Slim, bez váhania som si ho objednal. Za 2 mesiace som schudol 12 kilogramov. Moja žena neverila vlastným očiam. Som rád, že je to iba pre mužov! Nech si pokračuje vo svojich bláznivých diétnych plánoch. Ja ich už viac nepotrebujem.

Tomáš, 46 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: