Mezoderma rejuvenator: urobte si 20 rokov mladší!

Mezoderma rejuvenator: urobte si 20 rokov mladší!

 • Omladzuje kožné bunky
 • Zastavuje dehydratáciu
 • Vyrovnáva vrásky a jemné kontúry
OBJEDNAŤ

Vyskúšajte na 30 dní a spozorujte výsledky

 • ODFOŤTE SA Pred prvou aplikáciou MEZODERMA YOUTH ACTIVATOR odfoťte svoju tvár a krk!
 • 30 DNÍ Používajte MEZODERMA počas jedného mesiaca a potom sa znova odfoťte!
 • ZDIEĽAJTE VÝSLEDKY Položte obe fotky vedľa seba! Pozrite sa na rozdiel, neuveríte vlastným očiam!

Čo sa vlastne deje:

 • Výsledok je neuveriteľný: funguje ako vypĺňač vrások a efekt je viditeľný ako po liftingu alebo botoxe, ba dokonca lepší.
 • Najnovšia technológia v boji proti starnutiu pleti skutočne funguje: obsahuje matrikiny, ktoré stimulujú syntézu 6 hlavných zložiek kože a dermálno-epidermálneho spojenia (kolagén I, III, IV, fibronektín, kyselina hyalurónová and laminín 5).
 • Zastavte stratu vlhkosti pokožky a predídete dehydratácii a starnutiu.
OBJEDNAŤ

Každý si všimne rozdiel!

Mezoderma rejuvenator: urobte si 20 rokov mladší!

Výhodou je, že vaša obnovená, mladistvejšia a jemná pleť sa len tak nezotrie po umytí tváre. Pravda spočíva vo vyše stovkách prelomových štúdií, ktoré preukázali a dokázali efekty tohto výrobku a tiež v referenciách miliónov šťastných žien a mužov po celom svete. Väčšina výskumov hlavných zložiek vykonala univerzita Reading, ktorá patentovala technológiu posledného známeho peptidu v starostlivosť proti starnutiu pleti – Matrixyl Synthe’6 TM. V kombinácii s násobiacim účinkom pôsobenia kmeňových buniek jablka – zodpovedá za omladenie a predlženie života buniek pokožky, MEZODERMA má taký efekt na vrásky, aký sme tu ešte nevideli!

Genialita tejto receptúry proti starnutiu je v tom, že funguje ‘synergicky.’ MEZODERMA YOUTH ACTIVATOR zahrňuje súčasné pôsobenie oddelených super silných zložiek proti vráskam, ktoré spolu vedú k silnejšiemu výslednému efektu.

Formula produktu MEZODERMA YOUTH ACTIVATOR obsahuje celkom 6 z najúčinnejších, (a hypoalergénnych), vedcami overených zložiek pre dramatické oživenie a omladenie pokožky, prípadne úplne vymazanie vrások, napnutie pokožky, omladenie o 10 až 15 rokov, zmiernenie vzhľadu opotrebovanej pokožky spôsobeného dehydratáciou a zafarbením a získanie výslednej žiariacej koži po aplikácii na tvár, krk a dekolt.

Zloženie fondov

Mezoderma rejuvenator: urobte si 20 rokov mladší!

 1. Kaprický Triglyceridje zmäkčovač, ktorý rýchlo preniká do pokožky a poskytuje ochrannú bariéru proti strate vlhkosti. Funguje ako zahusťovadlo, no jeho hlavnou úlohou je zvláčňovať a obnovovať pleť. Nedráždi pokožku.
 2. Extrakt z Lístkov Zeleného Čaju je dobre známy antioxidant obsahujúci polyfenoly známe ako účinné lapače voľných radikálov, aby predĺžili zvláčňujúci efekt. Extrakt z lístkov zeleného čaju zlepšuje mikroreliéf pokožky a zvláčňuje ju.
 3. Extrakt z Echinaceii Úzkostlivej známy najmä ako zosilňovač imunity, Echinacea je užitočná v boji proti vráskam: bohatstvo Echinaceii spočíva v látke, ktorá pomáha fibroblastom (bunky, ktoré vytvárajú kožu-vyhladzujúci kolagén) fungovať ešte efektívnejšie.
 4. Extrakt z Guarany známy antioxidant, ktorý ničí škodlivé voľné radikály. Tým, že je guarana bohatá na taníny, urýchľuje regeneráciu kože.
 5. Bambucké Maslo účinný zvlhčovač, ktorý utesňuje pokožku s vrstvou hrubej ochrannej hydratácie a pomáha zlepšovať stav pleti vrátane škvŕn, vrások a ekzémov.

Prečítajte si názory slávnych lekárov

Dr. Shannon Humphrey je na čele inovácií v kozmetickej dermatológii. Jej filozofiou je vytvoriť vlastné liečebné plány zamerané na pacientových preferenciách a prírodne vyzerajúcich výsledkoch použitím svetovo vedúcich dermatologických technológií a produktov. Podľa jej vlastných slov, “je to o počúvaní pacientov a skutočnom pochopení ich trápení.” Je riaditeľkou Nepretržitého Lekárskeho Vzdelávania v oddelení Dermatológie a Výskumu Kože v Univerzite British Columbia. Pravidelný hlas v známych médiách, Dr. Humphrey je aktívnou členkou výboru s Americkou Akadémiou Dermatológie, Americkým Spoločenstvom pre Dermatologickú Chirurgiu, Spoločenstvom Ženskej Dermatológie a Združením Kanadskej Dermatológie.

Dr. Shannon Humphrey Dermatologist

Recenzie

Som žurnalistkou v obchodnom magazíne a môj výzor je pre mňa veľmi dôležitý. Každý deň stretávam politikov a iných slávnych ľudí a moja tvár aj telo vyzerá, že sa o seba dobre starám. Avšak objavili sa vrásky … a čo robiť? Nemám dobrý pocit z liftingu alebo iných injekcií, takže pred dvoma mesiacmi som netušila čo robiť. Potom, po rozhovore s podnikateľkou, ktorá bola na obálke letnej edície magazínu mi prezradila tajomstvo jej dokonalej pleti bez vrások. Tajomstvom bol Mezoderma Youth Activator. Používam ho počas dvoch mesiacov a zatiaľ môžem vysoko odporučiť! Vrásky zmizli a teraz vyzerám o 20 rokov mladšia.

Klára Nováková

Som bývalou riaditeľkou módnej prehliadky. Moja bývala práca bola spojená s krásnymi ženami. Vo veku 55 rokov som si uvedomila, že vek zanechal hlboké stopy na mojej tvári a jemné kontúry boli hlbšie a viditeľnejšie. Pred mesiacom som začala používať Mezodermu. Odporučila mi ju jedna z mojich najlepších kamarátok, ktorá je modelka a teraz vidím výsledky: vrásky sú menšie a moja pleť vypadá mladšie. Nemôžete mi povedať koľko mám rokov podľa mojej tváre alebo dokonca krku. Moja pokožka vyzerá akoby som mala 30. Odkedy som začala používať Mezodermu, pokožka mojej tváre, krku a dekoltu je pekne napnutá.

Rebeka Farkašovská

Vrelo odporúčam Mezoderma Youth Activator. Začala som ho používať pred rokom a pol a moja pleť začala žiariť. Môj manžel nemohol uveriť výsledku, akoby bol s mladšou ženou. Veľmi sa bojím akéhokoľvek druhu bolestivých injekcií a zavádzania nití. No zdá sa, že Mezoderma v mojom prípade funguje s lepšími výsledkami. Efekt skutočne stojí za peniaze, navyše sa dostavil veľmi jednoducho. V 25. deň začali moje vrásky miznúť, teraz sa elasticita pokožky výrazne zlepšila. Naďalej ho používam, pretože je to pre mňa najlepší produkt proti starnutiu.

Melánia Sliacka

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: