Micinorm: zbaví оod kožnej plesni len za 20 dní a zabrániť opakovanej infekcii

Micinorm: zbaví оod kožnej plesni len za 20 dní a zabrániť opakovanej infekcii

 • ničí plesňové baktérie
 • zbaví od svrbenia a suchosti
 • eliminuje nepríjemný zápach
 • neumožňuje opakovanosti infekcie
OBJEDNAŤ

Micinorm – prírodný krém, ktorý zbaví plesni za 20 dní a bráni jej návratu

Obsahuje 30 aktívnych prírodných zložiek, ktoré úplne odstraňujú spóry patogénnej plesni, ako aj vírusy

 1. PROPOLIS zastavuje rozvoj plesni, zmierňuje svrbenie, má ničivý účinok na pleseň
 2. PROVAZOVKA vypína potné žľazy, dezinfikuje, suší, dodáva príjemnú arómu po dlhú dobu
 3. TŔETALKA zjemňuje pokožku, odstraňuje suchú kožu a svrbenie
 4. PŘHĽAVA eliminuje a zabraňuje vyrážkam, ničí mikróby a baktérie
 5. OLEJ Z HROZNOVÝCH SEMIEN zjemňuje mozole, má tonizujúci účinok
 6. SEMENÝ OLEJ LASKAVCA lieči praskliny v medziprstových záhyboch a na pätách

Vďaka tmavému obalu sú všetky živiny maximalizovano chránené od rozkladajúcich sa účinkov svetla

Micinorm: zbaví оod kožnej plesni len za 20 dní a zabrániť opakovanej infekcii

OBJEDNAŤ

Zbavte saod plesni pomocou Micinorm

 • zbavte sa svrbenia: už viac nemusíte premýšľať o tom, ako poškrabať nohy aby nikto nevidel;
 • eliminujte nepríjemný zápach;
 • odstránite pleseň: kým pleseň neodstránila váš život;

Profesor, čestný člen Medzinárodnej asociácie pre kožné choroby armády o histórii vytvorenia jedinečnej receptúry tohto prostriedku Micinorm

V slovenskej armáde všetci mali pleseň. Vojaci nosili nepremokavé čižmy po celý rok, v ktorých boli ich nohy stlačené a sa zaparovali. Vlhké a teplé prostredie – ideálne prostredie pre pleseň.

V armáde je ťažké liečiť pleseň: prinajlepšom pripravovali ocotové mlieko. Predpokladalo sa, že pleseň je bežné ochorenie kože, ktoré nepredstavuje zdravotné riziko..

Nemohol som sa pozerať na utrpenie stoviek mladých ľudí. Trebalo nevyhnutné urobiť niečo. A radikálne. Po prejdení byrokratickým systemom som osobne súhlasil s generálnym plukovníkom, že bude spolupracovať so Sanitárnym ústavom a podieľať sa na vývoji fungálnej drogy pre slovenskú armádu.

Po dobu 5 rokov som sa osobne zúčastnil na vývoji tohto proostriedku. Ťažkosti spočívali v tom, že to muselo byť nielen účinné, ale aj spĺňať množstvo noriem slovenskej farmakológie. Koniec koncov,pre slovensku armádu liek bol vytvorený zo štátnych peniazov – nemali sme právo sa dopustiť chyby. Preto nám to trvalo tisíce hodín práce, stovky teórií a výskumu…

Ale keď sme nakoniec vyvinuli liečivú receptúru na úplné vyliečenie plesní a úspešne ju otestovali na našej vojenskej jednotke, akurat bola rozpustená väčšina armády. Rozpočet pre armádu bol znížený, naša výskumná skupina bola prepustená a projekt bol ukončený.

Až do roku 2017 som sa nemohol dohodnuť s farmaceutickou spoločnosťou na výrobe lieku, ktorý sme vynašli – pretože pre lekárne je výhodné zabezpečiť, aby pacienti neboli úplne vyliečení, lebo budú sa liečiť a kupovať neúčinné lieky znova a znova. Toľko rokov úsilia však nebolo zbytočné. V septembri 2017 sa mi konečne podarilo dohodnúť na začiatku výroby. Liek bude teraz distribuovaný iba prostredníctvom webovej stránky. Ale myslím si, že v priebehu času, aj keď s rezervou, pôjde do lekární.

Chcem poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali na vývoji tohto lieku. Nemyslel som si, že sa dožijem tohto dňa, a som úprimne hrdý, že sa nám to nakoniec podarilo.

Profesor lekárskych vied,Juraj Merganič

Spôsob aplikácie krému Micinorm

 1. Vyhrieť chodidlá v teplej vode
 2. Držte nohy 15 minút vo vode a potom ich utrite dosucha
 3. Natrite krém na nohy

Opakujte dvakrát denne

Micinorm: zbaví оod kožnej plesni len za 20 dní a zabrániť opakovanej infekcii

Prosím, nečakajte azbavte sa plesne teraz, kým sa ona ďalej neroztiahne na cele telo!

V priebehu času sa príznaky plesnr zhoršujú. Nechty sa začnú drobiť, koža sa odlupuje, chodidlá sú pokryté bolestivými červenými škvrnami – a infekcia sa môže začať šíriť po nohách.Nedovoľte chorobe sa šíriť!

Recenzie ľudí, ktorí sa zbavili plesne pomocou Micinorm

Myslím, že som si v kozmetickom salóne chitila pleseň, zrejme pedikérka nepracovala správne. Nohy začali svrbieť, najmä päty po stranách. Nebolo času ísť k lekárovi, najmä s takým malým, hoci nepríjemným problémom.

Na internete som si prečítala pozitívne recenzie o kréme Micinorm a začala som ho používať.Nohy už nesvrbia, pleseň je preč a už sa nevracia)

Lenka, 29 rokov

Pracujem ako tréner plávania a polovicu života trávim v bazéne. Mnohí trpia plesňou a sáma sa liečila viackrát. Keď nohy začnú svrbieť – okamžite sa zachránim všetkými druhmi krémov.

Micinorm mi odporučil zamestnanec, ako efektívny nový prostriedok. V priebehu 2 mesiacov používania krému Micinorm pleseň sa už nevrátila.

Miška, 35 rokov

Dlho som nevedel, že mám plesňové huby. Trochu svrbenia a pálenia sa zvýšilo, aj zápach. Keď sa moja žena začala sťažovať na nepríjemný zápach, uvedomil som si, že už musím niečo správiť.

Aplikoval som Micinorm dvakrát denne – a po pár dňoch zápach a svrbenie zmizli. Počas celého 20-dňového kurzu som si natieral nohy, aby som sa úplne zbavil problému. A všetko odišlo.

Tomáš, 37 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: