Moleculica z vrások: tajomstvo vašej mladosti!

Moleculica z vrások: tajomstvo vašej mladosti!

 • Uhladzuje vrásky
 • Vyrovnáva sfarbenie
 • Sťahuje ovál tváre
 • Znižuje citlivosť
 • Vyživuje a zvlhčuje
OBJEDNAŤ

Peptidové komplexy – nový pojem v omladení

Moleculica z vrások: tajomstvo vašej mladosti!

Peptidy sú proteínové molekuly potrebné na syntézu kolagénu a elastínu. S vekom počet vlastných peptidov klesá, pokožka začína slabnúť. Na udržanie mladosti je potrebný externý zdroj peptidov.

Patentovaná receptúra ​​krému Moleculica sa ukázala ako vysoko účinná v boji proti známkam starnutia. Aktívne zložky krému prenikajú hlboko, rozpoznávajú zmeny súvisiace s vekom, spúšťajú syntézu štrukturálnych proteínov a regeneráciu pokožky na molekulárnej úrovni.

Viditeľný liftingový efekt za 4 týždne

 • 1. týždeň
  Zredukujú sa malé vrásky okolo očí, pokožka sa zvlhčí, zmizne pocit sucha a pnutia.
 • 2. týždeň
  Tón je vyrovnaný, drobné nedostatky zmiznú, pokožka získa prirodzený lesk.
 • 3. týždeň
  Pokožka sa stáva hladkou a matnou, zvyšuje sa pružnosť a hustota a zlepšuje sa farba pleti.
 • 4. týždeň
  Hlboké vrásky sa stávajú menej výraznými, ovál tváre je napnutý, pokožka sa stáva pružnou.
OBJEDNAŤ

Perfektná receptúra pre mladú pleť

Moleculica z vrások: tajomstvo vašej mladosti!

 1. Peptidové komplexy
  Stimulujú syntézu kolagénu a elastínu, zlepšujú pružnosť pokožky, zabraňujú ochabnutiu oválu tváre a napínajú kontúry.
 2. Kolagén
  Štrukturálny proteín pokožky, podporuje prirodzený rámec tváre, napína ovál, zvyšuje hustotu dermy.
 3. Kyselina hyalurónová
  Poskytuje hĺbkovú hydratáciu a turgor pokožky, eliminuje pocit sucha a napnutia, zmierňuje zápaly.
 4. Retinol
  Vyrovnáva reliéf, stimuluje prirodzenú syntézu kolagénu a elastínu a zabraňuje vzniku vrások.
 5. Bambucké maslo
  Vyživuje, zvlhčuje, nasýti pokožku užitočnými látkami, robí ju hladkou, zmatňuje.

Bezpečná alternatíva injekcií a plastiky

Mária Vábna
kozmetička, prax 12 rokov

Často ma oslovujú ženy, ktoré sa chcú zbaviť vrások a predĺžiť mladosť. Pred niekoľkými rokmi som odporúčala injekčné techniky. Teraz sú veľmi populárne výrobky s peptidmi dostupné v širokom sortimente. Denný krém Moleculica s jedinečným peptidovým komplexom má vyššiu účinnosť nielen podobných produktov, ale aj injekcií Botoxu a kyseliny hyalurónovej.

 

Patentované zloženie komplexu aktivuje schopnosť kožných buniek obnoviť sa a regenerovať, zvyšuje syntézu kolagénu, elastínu, kyseliny hyalurónovej, glykozaminoglykánov, neutralizuje voľné radikály, reguluje imunitnú odpoveď kože a vylepšuje sfarbenie. Moleculica spúšťa obnovu pokožky na molekulárnej úrovni, čo vám umožňuje dosiahnuť prvé viditeľné výsledky len pár dní po tom, čo začnete krém používať.

Moleculica im pomohla omladnúť

Hana Závadská 35 rokov

Moje prvé vrásky sa objavili veľmi skoro – vo veku 23 rokov. Čo som neskúšala… Kupovala som drahé krémy, pripravovala si masky sama, chodila som na kozmetické procedúry. Ale v 30 rokoch som vyzerala stále o 10 rokov staršia. Samozrejme, že ma to veľmi rozladilo, rozmýšľala som aj nad plastikou. Všetko sa zmenilo v okamihu, keď mi sestra dala Moleculicu a povedala mi, že krém robí zázraky. Naozaj som tomu neverila, ale rozhodla som sa darček využiť. Po týždni nanášania krému som zistila, že jemné vrásky v blízkosti očí boli vyhladené, pokožka je hladšia a matnejšia. Som nekonečne potešená. Vyhodila som všetky svoje krémy – nestoja za tie peniaze. Teraz mám vo výzbroji iba Moleculicu.

Maja Kovalská 24 rokov

Mám zmiešaný typ pleti, na tvári sa mi veľmi často objavujú pupienky, takže výber správneho krému bol vždy problém. S krémom na tvár proti starnutiu Moleculica som okamžite videla pozitívny výsledok. Takže, poviem vám to po poriadku. Textúra sa mi veľmi páčila. Je veľmi ľahký, perfektne sa vstrebáva do pokožky a nezanecháva vôbec žiadny mastný lesk alebo film. Pokožka je hydratovaná a na pohľad veľmi svieža. Jeho vôňa je veľmi ľahká, takmer neutrálna. Nepríjemné škvrny sú preč, pokožka vyzerá sviežejšie a hladšie. Predtým sa mi tváre zvykla lúpať od studeného vetra. Teraz tento problém nemám. S krémom som stopercentne spokojná, určite ho použijem aj ďalej.

Elena Svetlová 43 rokov

O kréme Moleculica som sa dozvedela od kamarátky, ktorá sa transformovala a omladla o 10 rokov. Keď som videla tento efekt, objednala som si tento krém pre seba. A po troch týždňoch krém dokonale zapracoval s pokožkou okolo očí! Nemám absolútne žiadne opuchy, všetko sa zlepšilo. Vrásky sa zmenšili. Nové sa rozhodne neobjavujú! Hydratačný krém je vynikajúci, krém vôbec nemastí pokožku, práve naopak – robí ju matnou a zamatovou. Je ideálny ako základ pre dekoratívnu kozmetiku! Mejkap leží rovnomerne, nesteká. Tiež poviem, že pri použití krému sa pokožka postupne napína, teraz je účinok krému oveľa zreteľnejší. To znamená, že Moleculica má kumulatívny účinok. Dávam mu zaslúžených 5 hviezdičiek!

Veronika Šimonová 28 rokov

Krém Moleculica bol pre mňa príjemným a nečakaným objavom. Už dlhšiu dobu hľadám vhodný produkt, ktorý sa bude hodiť k mojej rozmaznanej a prieberčivej pokožke. Pravidelne mávam pupieky alebu suchú bradu, ale využila som šancu a kúpila si Moleculicu. Po prvej aplikácii ma pohľad do zrkadla potešil – tvár sa okamžite osviežila. Krém používam už 3 týždne a tu sú výsledky. Pleť je zamatovo rovnomerná, farba sa vyrovnala, pigmentové škvrny sú o niečo menej nápadné, jemné vrásky sa vyhladili. Príjemné prekvapenie.

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: