Neomagnet Band: je najúčinnejší spôsob na nespavosť

Neomagnet Band: je najúčinnejší spôsob na nespavosť

 • oslobodzuje od problémov so spánkom
 • zlepšuje schopnosť sústredenia
 • pomáha vstúpiť do stavu relaxácie
 • redukuje stres
OBJEDNAŤ

SPÁNOK JE PRÍRODNÁ TERAPIA

Priemerný človek prespí asi 25 rokov svojho života. Môžete sa pýtať: „Na čo mi je toľko spánku?”. Keď spíte, váš mozog vstupuje do stavu hlbokej relaxácie, ktorý mu umožňuje zregenerovať sa po celom dni práce. Ale to nie je všetko. Spánok je prírodný stabilizátor, ktorý reguluje vašu náladu a psychický stav, a nepriamo tiež kondíciu celého tela. Spánok je prírodná terapia tela a mysle, ktorá im umožňuje úplnú regeneráciu a pripravuje na ďalší deň plný výziev.

Nie bez dôvodu je odopieranie spánku jedným z najhorších mučení. Niekoľko dní bez spánku môže v ľudskom mozgu spôsobiť nevratné zmeny. Nedovoľte, aby nespavosť ovládala váš život a okrádala vás o radosť!

Neomagnet Band: je najúčinnejší spôsob na nespavosť

OBJEDNAŤ

PORAZTE NESPAVOSŤ RAZ A NAVŽDY S NEOMAGNET BAND

NeoMagnet Band je metóda, vďaka ktorej už tisíce ľudí vyhrali svoj boj s nespavosťou Za svoje pôsobenie NeoMagnet Band vďačí prítomnosti 12 magnetov so silou 250 Gaussov každý. Každý z magnetov zefektívňuje žilový mikroobeh pokožky hlavy, vďaka čomu uľahčuje relaxáciu a vstup do aktívnej fázy spánku.

 

Ale to nie je všetko. Aktívne magnety vydávajú tiež infračervené žiarenie. To sú pre vaše oči neviditeľné vlny, ktoré pomáhajú priviesť mozog do stavu hlbokej relaxácie a zmierňujú škodlivé pôsobenie moderných technológií. Vďaka infračervenému žiareniu mozog automaticky vstupuje do stavu hlbokej relaxácie, a vy prespíte celú noc bez akýchkoľvek prekvapení.

 • 12 aktívnych magnetov
 • Koniec s nespavosťou
 • Úplná relaxácia mozgu
 • 100 % energie a psychickej výkonnosti
 • 100 % bezpečná metóda

NeoMagnet Band je ideálne riešenie pre vás, pokiaľ:

 1. Máte problémy so zaspávaním
 2. Často sa v noci budíte
 3. Pracujete na počítači
 4. Často sledujete televíziu
 5. Plánujete dlhú cestu lietadlom
 6. Často používate mobilný telefón

Neomagnet Band: je najúčinnejší spôsob na nespavosť

ODPORÚČANÝ ODBORNÍKMI

Už 22 rokov pomáham ľuďom s poruchami spánku. Poviem to úprimne – nespavosť ešte nikdy nebola problém v takom meradle! Rýchlosť života, všadeprítomné technológie a zariadenia, ktoré každý deň používame, narušujú prirodzený rytmus práce mozgu. Nahlas sa o tom nehovorí – ale používanie mobilu pred spaním alebo zaspávanie pri televízii vo väčšine prípadov končí problémami so spánkom.

 

Ľudia, ktorí sa na mňa obracajú s prosbou o pomoc, často vyvolávajú spánok s pomocou chemických prostriedkov. Ide o chvíľkové riešenie, ktoré navyše veľmi ľahko vytvára závislosť. Na uvedenie mozgu do stavu hlbokej relaxácie je potrebná silná metóda – a práve taká je moja páska NeoMagnet Band. Je to jediné mne známe riešenie, ktoré odstraňuje príčiny nespavosti, ako je príliš veľké vybudenie mozgu. Stačí si na chvíľu nasadiť pásku a upadneme do blahodarného, pokojného spánku. Sama ju používam a odporúčam ju všetkým, ktorí si ku mne prichádzajú pre pomoc. Pretože to je jednoducho najlepšie známe riešenie problémov s nespavosťou!

Tatiana Lovinová, špecialistka s 22 rokmi praxe

ČO ZÍSKATE VÝBEROM NEOMAGNET BAND?

Páska NeoMagnet Band je tak spoľahlivá, že sme sa na ňu rozhodli vztiahnuť záruku trojitej satisfakcie. Vďaka tomu nič neriskujete a môžete mať istotu, že dostanete výrobok najvyššej kvality. Čo je súčasťou tejto prestížnej záruky?

 1. Záruka originality. NeoMagnet Band je založená na prítomnosti najsilnejších a zároveň pre organizmus bezpečných magnetov, vďaka ktorým je možný boj s nespavosťou a uvedenie mozgu do stavu 100 % relaxácie. Je to jediná na slovenskom trhu dostupná tak inovatívna metóda. Preto si môžete byť istý, že sa k vám dostane originálny výrobok dostupný len prostredníctvom tejto stránky.
 2. Záruka kvality. S ohľadom na pokročilý výrobný proces spĺňa NeoMagnet Band najvyššie štandardy kvality. Pre vaše zdravie a pohodu bola sila magnetického poľa vybraná tak, aby bola kúra bezpečná. To všetko preto, aby jej účinky plne splnili vaše očakávania.
 3. Záruka spokojnosti. Početné laboratórne a spotrebiteľské testy potvrdzujú účinnosť pôsobenia NeoMagnet Band. Na základe týchto výsledkov si metóda získala uznanie odborníkov z celého sveta, ktorí ju odporúčajú všetkým, ktorí si k nim prichádzajú pre pomoc.

ONI UŽ SPIA POKOJNE VĎAKA NEOMAGNET BAND

„Keď som odišla do dôchodku, začali moje problémy so spánkom. Je známe, že keď sa človek počas dňa poriadne neunaví, tak je pre neho potom v noci ťažké zaspať. Najčastejšie som sa dlho dívala na televíziu a zaspávala len na chvíľku. Keď ku mne na Vianoce prišla dcéra, prevalilo sa to. Dostala som kázanie, že je to nezdravé, ale to problém nevyriešilo. Ale dcéra so sebou priviezla tú pásku na spanie, ktorá údajne super funguje. Raz mi ju požičala – a prišiel šok! Skutočne som zaspala ako bábätko. Teraz už mám samozrejme vlastnú a všetkým ju odporúčam!”

Michala z Bratislavy, 65 let

“V práci nonstop, potom prídem domov a sadám k telefónu. Čo narobíte, taká je doba. Ale ani tak som nemohla zaspať do 2 – 3 do rána. Hlavou sa mi preháňali myšlienky, nemohla som sa úplne upokojiť. Raz sme sa zhodli s kolegyňou z práce, že máme úplne rovnaký problém. Veľmi mi odporučila PARAM. Vravela, že to funguje lepšie než týždenný wellnes mysle (ktorý tiež vyskúšala). Nechala som sa presvedčiť a teraz spím, ako zabitá. Idem do postele, nasadím si čelenku a okamžite sa cítim pokojnejšie. A potom príde spánok tak nejako automaticky. Skvelé riešenie pre zaneprázdnených ľudí!”

Jana z Malaciek, 65 rokov

„Bez toho NeoMagnet Band by som už asi zošalel z nedostatku spánku! Nikomu som sa nezveril, pretože čo by som sa ja, chlap, vykecával, že nemôžem spať. Ale už som chodil ako živá mŕtvola, nevedel som, čo sa deje okolo. Raz som zabudol zamknúť, manželka sa nahnevala. Rozhodol som sa vziať veci do vlastných rúk a pustil sa do pátrania na internete. Tak som našiel tú pásku. Mala veľmi dobré hodnotenia a ja som nechcel brať žiadne lieky, hľadal som prírodnú metódu. A podarilo sa! Teraz prespím pokojne celú noc. A čo je najdôležitejšie, mám toľko energie, ako pred 20 rokmi. Odporúčam to všetkým! Rýchla a efektívna metóda boja s nespavosťou!”

Daniel z Vrútok, 63 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: