NicoZero proti fajčeniu: prestať fajčiť je ľahké!

NicoZero proti fajčeniu: prestať fajčiť je ľahké!

 • Bez túžby po cigaretách
 • Bez abstinenčných príznakov syndrómu
 • Bez kníhг a hypnózy
 • Bez liekov a náplastí
OBJEDNAŤ

PREČO TEDA CHCEŠ FAJČIŤ?

Pri fajčení v mozgu dochádza k prudkému nárastu počtu receptorov acetylcholínu (a spôsobujú prudké uvoľňovanie hormónov radosti) a ich citlivosť sa znižuje
Tieto receptory sú normálne aktivované špeciálnou organickou zlúčeninou, acetylcholínom, ktorá je svojou štruktúrou veľmi podobná nikotínu. So zvýšením počtu receptorov prestáva stačiť vnútorná rezerva acetylcholínu. A aby sa človek cítil šťastný, musí neustále zvyšovať dávku nikotínu – takto sa formuje fyziologická závislosť.
Po prvom fajčeni by telo nemalo mať žiadne závislosti na tejto toxickej látke Túžbou fajčiť riadi váš mozog, mení vaše plány, správanie a dokonca aj komunikačný štýl.

ODPOVEDAJ NA JEDNU OTÁZKU: Naozaj sa chcete oslobodiť od závislosti, prestať míňať veľa peňazí na dym, užívať si život bez toho, aby ste museli ľahšie zvládať stres??

AK ÁNO, NICOZERO VÁM S TÝM POMÔŽE.

NicoZero proti fajčeniu: prestať fajčiť je ľahké!

OBJEDNAŤ

IBA 4 TÝŽDNE – A UŽ NIKDY NEBUDETE CHCIEŤ FAJČIŤ

 • Prvý týždeň. Zložky látok NicoZero zvyšujú citlivosť receptorov acetylcholínu (sú zodpovedné za potešenie).
 • Druhý týždeň. Jedlo vám chuti viac, pozeráte svoje obľúbené televízne programy a pravidelne sa uvoľňuje. Hladina stresových hormónov neustále klesá. Nervové napätie odchádza a vy už nemusíte relaxovať cigaretou.
 • Tretí týždeň. Mozog blokuje podráždenie receptorov acetylcholínu pri prijímaní nikotínu – prestanete si užívať cigarety, ale stále môžete fajčiť. Teraz je telo úplne prestavané tak, aby prijímalo hormón radosti prirodzeným spôsobom.
 • Štvrtý týždeň. Začínaš si všímať, ako si užiješ to, čo sa ti naozaj páči. Fyzická a psychická potreba fajčenia zmizne!

NICOZERO. SPREJ NA ODSTRÁNENIE ZÁVISLOSTI NA NIKOTÍNE

 1. Výťažok z ovsených zŕn. Posilňuje nervový systém, krvné cievy a srdcový sval, priaznivo ovplyvňuje zloženie krvi
 2. Ľubovník. Spôsobuje postupnú a stabilnú averziu k zápachu tabaku, čistí dýchacie cesty od škodlivých usadenín.
 3. Zazvor. Zriedi krv, znižuje priľnavosť krvných doštičiek a krvné zrazeniny, čistí telo toxínov.
 4. Hloh. Odstraňuje z tela látky, ktoré sa vytvorili po odbúravaní nikotínu, čistí pľúca

NÁZOR ODBORNÍKA

Závislosť od nikotínu je obrovský problem našej doby. Je skutočne ťažké sa toho zbaviť.
Teraz, keď NicoZero vstúpil na trh, niet pochýb o tom, že každý môže prestať fajčiť raz a navždy, bez ohľadu na svoje skúsenosti NicoZero je zásadne nový prístup. Liek pôsobí na receptory zodpovedné za túžbu po fajčení. Najprv je mozog oklamaný, veriac, že mu bola podaná dávka nikotínu, pretože NicoZero uspokojuje skutočné potreby tela, ktoré vznikajú pri fajčení. V čase, keď skončíte kurz s NicoZero, získate silnú averziu voči cigaretám a vy sa ľahko a čo je najdôležitejšie navždy zbavíte najsilnejšej závislosti na nikotíne.

Jakub Uličný, lekár najvyššej kategórie, narkológ

NicoZero proti fajčeniu: prestať fajčiť je ľahké!

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Budem priberať po ukončení fajčenia s NicoZero?
Nie. Priberanie pri odvykaní od nikotínu dobrovoľnou metódou je spojený s pokusmi upokojiť nervový systém, potlačiť chuť do nikotínu jedlom. K tomu nedôjde od NicoZero, pretože táto metóda spočiatku upokojuje nervový systém a až potom prestavate fajčiť navždy .

 

Prestal som fajčiť mnohokrát rôznymi spôsobmi, ale vždy som sa vracal k cigaretám. Ako sa NicoZero líši od iných spôsobov, prečo s tým určite prestanem fajčiť navždy?
NicoZero obsahuje látky, ktoré sú absorbované do krvného obehu a postupne vymývajú nikotín z tela. Existuje proces detoxikácie: otrávené orgány zlepšujú výkon. Počas detoxikačného obdobia telo presúva svoju prioritu na aktualizáciu práce orgánov a nie na prijímanie novej dávky nikotínu. Budete sa cítiť lepšie a myšlienka na samotnú cigaretu ustúpi .

 

Budem sa cítiť zle, keď zafajčím počas užívania NicoZero?
Nie. Na rozdiel od iných liekov NicoZero neobsahuje toxické látky, ktoré môžu spôsobiť negatívnu reakciu tela.

RECENZIE NA NICOZERO

Fajčil som od 14 rokov. Teraz som 39 rokov a len pred rokom som dokazal sa zbaviť závislosti od nikotínu pomocou NicoZero.
Fajčil som 24 rokov vedomého života a nevedel som si predstaviť, aký je nádherný život bez tohto hrozného zápachu, žlté zuby, večný kašeľ a nahnevaný pohľad nefajčiarov. Snažil som sa to niekoľkokrát prestať zbytočne zbytočne využívať. Teraz vďaka NicoZero, len z myšlienky na cigaretu som znechutený.

Stefan, 39 rokov

Snažil som sa prestať fajčiť rôznymi spôsobmi: ak nie všetky, potom veľmi veľa. Všetci skončili rovnakým spôsobom: o mesiac neskôr som sa vrátil k cigarete
Bola to moja priateľka, podpora, podpora, spôsob, ako sa pobaviť. Teraz chápem, aké som hlúpy, pretože som sa klamal, pretože som jednoducho nemohol prestať fajčiť. A všetky tie metódy, ktoré som vyskúšal, boli iba marketingovým trikom. Píšem recenziu o NicoZero, pretože to bol on, kto mi pomohol navždy prestať fajčiť. Vďaka tomuto úžasnému lieku som nefajčil 8 mesiacov a určite viem, že sa k tejto závislosti nikdy nevrátim

Anna, 42 rokov

Zo všetkých spôsobov, ako sa rozlúčiť s fajčením, je NicoZero pravdepodobne jediný účinný
Presvedčil som sa o tom na základe vlastnej skúsenosti. O tri týždne som zafajčil svoju poslednú cigaretu v mojom živote a rozhodol som sa už nikdy znova nefajčiť. Ďakujem výrobcom za tento liek!

Daniel, 33 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: