Nikotinoff: prestaňte fajčiť už po jednom cykle

Nikotinoff: prestaňte fajčiť už po jednom cykle

Bez toho, aby ste pribrali na váhe. Bez abstinenčných príznakov. Bez podráždenosti a zlosti.

  • Znižuje chuť na cigaretu
  • Zbaví vás psychyckej závislosti
  • Potlačuje chuť zafajčiť, keď pijete alkohol
  • Zabraňuje priberaniu
  • Prečisťuje organizmus od tabakových toxínov
  • Vylieči fyzickú závislosť
OBJEDNAŤ

NikotinOff vás zlozvyku fajčenia zbaví za jeden cyklus

Ako objavili ruský vedci saponíny – sú to látky prírodného pôvodu, ktoré pomáhajú prestať fajčiť. Saponíny blokujú receptory, ktoré človeku dávajú pocit uspokojenia z fajčenia, a nútia organizmus reagovať na nikotín. Tým pádom sa vám nebude chcieť fajčiť a na cigarety úplne stratíte chuť.

 

Základom zloženia prípravku NikotinOff sú saponíny, výťažky liečivých bylín a vitamíny. Vďaka nim sa budete cítiť lepšie, váš organizmus sa prečistí a vy pritom nenaberiete na váhe.

 

NikotinOff je dvojfázový systém boja s fajčením bez trápenia a vedľajších účinkov.

Nikotinoff: prestaňte fajčiť už po jednom cykle

OBJEDNAŤ

Ako pomáha NikotinOff prestať fajčiť?

Rastlinný komplex obsahuje aktívne látky saponíny, vitamíny a výťažky z liečivých bylín. Kvapky chránia mozgové neuróny pred škodlivým pôsobením nikotínu, odstraňujú napätie a regulujú látkovú výmenu.

93 % bývalých fajčiarov zaznamenalo zlepšenie sexuálneho života, zvýšenie fyzickej aktivity a zlepšenie kognitívnych schopností. Nepribrali ani na váhe a nepociťovali abstinenčné príznaky ani hlad.

SPÔSOB POUŽITIA

  1. Do pohára s teplou vodou pridajte 30-40 kvapiek prípravku
  2. Prípravok užívajte 3 krát denne po jedle po odporúčenú dobu
  3. Liek užívajte po odporúčenú dobu (30 dní).

Názor odborníka

Nikotinoff: prestaňte fajčiť už po jednom cykle

Závislosť na tabaku je možné prirovnať k závislosti na heroíne. Len sa nad tým zamyslite: nikotín sa dostáva do mozgu do 10 sekúnd po inhalácii tabaku. Každý druhý fajčiar má problémy s nespavosťou, podráždenosťou a neustálym pokašlávaním. Existuje overený spôsob, ako sa s nikotínom rozlúčiť raz a navždy, a to vďaka prípravku NikotinOFF, ktorý odporúčam svojim pacientom. Pôsobí nielen zvnútra, ale aj z vonku. Kvapky normalizujú fungovanie orgánov v tele. A čo je hlavné, nedochádza k abstinenčným príznakom ani podráždenosti.

Docent medicíny, Adiktológ

42301 ĽUDÍ SI UŽ NIKOTINOFF OBJEDNALO A PRESTALO FAJČIŤ!

Podarilo sa mi prestať fajčiť vďaka prípravku Nikotinoff. Škoda len, že som to neurobila skôr. Biele zuby, krásna pleť, vlasy a hlavne zo mňa nie sú cítiť cigarety. A nijako som sa netrápila!!! Ani stres, ani absťák! Vždy v pohode a s úsmevom! Chlapci a dievčatá, prestaňte fajčiť, kým nie je neskoro! Keď sa to podarilo mne, podarí sa to aj vám!

Katarína B.

Ja som začal fajčiť už ako násťročný. Myslel som si, že prestať môžem kedykoľvek sa mi zachce. No a trápil som sa s tým 7 rokov. Snažil som sa prestať vôľou. Ale asi žiadnu nemám:) Tak som si lepil náplasti, užíval tabletky, ale stále som mal chuť dať si cigaretku. A k tomu som pribral o 12 kíl. Bol som z toho na dne. Pred rokom mi mama dala Nikotinoff. Nefajčím už 9 mesiacov:) A vôbec ma to ani neláka! Váhu mám opäť normálnu, skôr som ešte schudol:)

Ivan D.

12 rokov som fajčil tak jeden a pol až 2 krabičky denne. Veľa krát som sa snažil prestať, ale nedarilo sa. Manželka priniesla Nikotinoff. Už po 7 dňoch som necítil žiadnu fyzickú závislosť, len psychickú. Teraz je to už lepšie. Na cigarety chuť nemám. Mám pocit, že sa mi úplne otvoril svet, všetky tie krásne vône a chute. Oslobodiť sa od cigariet je naozaj nádhera!

Andrej K.

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: