Oculear obnovenie videnia: je čas obnoviť zrak!

Oculear obnovenie videnia: je čas obnoviť zrak!

 • Zmierňuje napätie a bolesť očí za 5 minút
 • Obnovuje zrak o 99% pôčas jedného kurzu liečenia
 • Zabraňuje rozvoju očných chorôb a oslabnutia zraku
OBJEDNAŤ

Hlavný dôvod slabého videnia narušenie práce očných svalov!

Oculear obnovenie videnia: je čas obnoviť zrak!

 1. Svalový systém zaostruje oči takže výsledné obrazy, ktoré prechádzajú cez šošovku, sa premietajú na sietnicu.
 2. Nerovnováha svalovej rovnováhy spôsobujú nedostatočnú alebo nadmernú kompresiu očnej bulvy.
 3. Šošovka je zdeformovaná , zaostrenie je skreslené, obraz sa vznáša.

Technológia eye muscle support

 • Zmierňuje zápal , napätie, suchosť a podráždenie
 • zvyšuje ostrosť zraku , posilňuje sietnicu
 • stimuluje nervové synapsie , ktoré poskytujú jasné videnie
 • zvyšuje citlivosť svalov na zmenu záťaže, zmierňuje a zabraňuje hypertonicite
 • poskytuje správne zaostrovanie objektívu
 • posilňuje kapiláre pre krvný obeh
 • eliminuje riziko rozvoja nebezpečných očných chorôb
 • normalizuje tlak v oku
OBJEDNAŤ

Čo štúdie ukázali?

Oculear obnovenie videnia: je čas obnoviť zrak!

 1. V 99% zo 100 prípadov je zrak úplne obnovený
 2. Zlepšenie práce všetkých systémov tela, ktoré poskytujú správne fungovanie vizuálneho prístroja
 3. V 9 z 10 prípadov nie je potrebný chirurgický zákrok na obnovenie videnia
 4. V 10 prípadoch z 10úplne chýbajú vedľajšie účinky

Znalecký posudok

Za posledných niekoľko rokov trpiacich stratou zraku počet ľudí sa zvýšil o 18-krát . Mnohí z mojich pacientov trpia panikou a žiadajú ma, aby som im predpísal šošovky a okuliare, hoci tomu tak nerozumie ďalej zhoršujú situáciu a úplne narušujú oči .

 

Dnes existuje možnosť vyriešiť problém s liekmi. Na tieto účely bol vytvorený produkt Oculear . Priradil som to každému z mojich pacientov a v 99% prípadov, ktorým sa podarilo vrátiť jasný zrak po 1 cykle .

 

Zloženie liečiva obsahuje špeciálne vybrané zložky, ktoré obnovujú správne fungovanie očných svalov a zlepšujú stav šošoviek – hlavné faktory dobrého videnia..

 

Takáto terapia v kombinácii s očnou gymnastikou poskytuje sebavedomý výsledok v čo najkratšom čase a pomáha predchádzať chirurgickému zákroku..

Frank Wagner

Ich zrak už bol obnovený s Oculear

Emma Králiková,

Bratislava, 31 rokov

Môj zrak sa zhoršil už pred niekoľkými rokmi. Nevenovala som tomu pozornosť, ale v určitom okamihu môj zrak klesol na mínus šesť a moje pravé oko takmer nič nevidelo. Som klaviristka, hudbu robím už od detstva, samozrejme, že môžem hrať na dotyk, ale oveľa jednoduchšie je hrať s notami. A čo keď tieto noty vôbec neuvidím? Okuliare a šošovky nepomohli: po nich som začala mávať hroznú migrénu. V zúfalstve som išla k lekárovi, navrhol mi, že nie je nič lepšie ako Oculear. Nepočítala som so zázrakom uzdravenia, ale aj napriek tomu som sa rozhodla objednať Oculear. Predstavte si, že po prvom kurze som začal vidieť oveľa lepšie! Pri ďalšom stretnutí s lekárom sa ukázalo, že môj zrak bol odmeraný na mínus jedna! Môj lekár sa usmial a povedal, že videnie sa bude ďalej zlepšovať! Som rada! Objednávam ďalšie Oculear!

Gabriel Cuprík,

Trnava, 36 rokov

Som programátor v medzinárodnej spoločnosti. Väčšinu času trávim za monitorom a sám som si toho nevšimol. Bolesti hlavy a napätie v mojich očiach sa stali mojimi stálymi spoločníkmi. Rozhodol som sa, že by sa to malo zastaviť. Vzal som si dvojtýždňovú dovolenku, objednal som Oculear a oddychoval som od monitora. Užíval som Oculear, robil som cvičenia na oči a jedol čerstvé ovocie a zeleninu. Výsledok ma zasiahol! Všetko vidím tak jasne, že sa nedobrovoľne cítim ako mladší študent: vidím lepšie ako v prvom ročníku na vyške! Odteraz budem opatrnejší so svojím zrakom!

Zuzana Andrus,

Nitra, 51 rokov

Na klinike som sa dozvedela o Oculear, tam o tom aktívne diskutovali, tak som sa rozhodla objednať a čo keď? Vek ma už ovplyvňuje, často musím používať okuliare, pretože nevidím už ani číslo autobusu. A Oculear hovorí o všetkých problémoch s očami. Čo môžem povedať, príprava je úžasná! Teraz vidím všetko oveľa lepšie, dokonca aj malé detaily vidím naďaleko. Tak neváhajte a objednajte si ho aj vy!

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: