Odry Cream z vrások: vaša druhá mladosť!

Odry Cream z vrások: vaša druhá mladosť!

  • Odraz v zrkadle vyvoláva smútok a hanbu;
  • Muži už nevenujú pozornosť ako predtým;
  • Dlhoroční kamarátky pozerajú s ľútosťou;
  • Deti sa hanbia objavovať s vami na verejnosti;
  • Kolegovia si myslia, že ste šedá myš
OBJEDNAŤ

Zmeň sa s Odry

Odry Cream z vrások: vaša druhá mladosť!

Odry Cream pomáha bojovať proti zmenám pleti súvisiacim s vekom – zlepšuje pleť, obnovuje tón a urýchľuje prirodzenú produkciu elastínu a kolagénu. Malé vrásky zmiznú a veľké sa stanú menej výraznými.

Naše tajomstvo sú fytostemické bunky

Fyto kmeňové bunky sú pákou, ktorá spúšťa prirodzené omladzovacie procesy. Akonáhle sa dostanú do pokožky, urýchľujú delenie buniek a predlžujú ich životný cyklus. Vďaka tomu sa pokožka obnovuje a obnovuje – dostavuje sa veľmi omladzujúci účinok.

OBJEDNAŤ

Výber odborníkov

Mária Kutíková
Kozmetologička so 17-ročnými skúsenosťami

Pri svojej práci sa riadim jedným pravidlom – nerobím kampaň za injekcie krásy, ak sa dá problém vyriešiť pomocou starostlivosti. Okrem masiek a pílingov chcem vyzdvihnúť krém proti starnutiu Odry Cream, s rastlinnými kmeňovými bunkami. Prvé výsledky sú viditeľné už o mesiac – vrásky sa vyhladia a pokožka sa doslova leskne.

Linda Tomášová
Dermatologička s 25-ročnou praxou

Po 25 rokoch sa už objavujú mimické vrásky a tvár sa stáva sivastou. Tento proces je možné spomaliť – napríklad pomocou rastlinných kmeňových buniek. Odry Cream odporúčam ako mladým dievčatám, ktoré čelia prvým zmenám súvisiacim s vekom, tak aj zrelým ženám, ktoré sa chystajú ísť pod nôž chirurga. Čím skôr však začnete, tým lepší bude výsledok.

Lucia Capková
Beauty blogger, 1,7 milióna predplatiteľov

Ako beauty blogerka v oblasti krásy som povinná vyzerať mlado a sviežo, ale 37 mi nie je 20. Zatiaľ čo moje kolegyne, jedna za druhou, napínajú tváre a injekčne podávajú botox, vediem zdravý životný štýl a aktívne sa starám o svoju tvár. Pred šiestimi mesiacmi som objavila Odry Cream – krém s rastlinnými kmeňovými bunkami. Po očiach nebolo ani stopy po vráskach a tón pleti bol taký hladký a príjemný, že som zabudla na existenciu podkladovej bázy. Každý, kto sa pýtal na podkladovú bázu, si radšej objednajte Odry Cream.

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: