OFTALMAX: je na 100% efektívne podporuje и chráni zrak

OFTALMAX: je na 100% efektívne podporuje и chráni zrak

Ovplyvňuje príčinu zlého videnia, zmierňuje napätie očí, chráni oči pred dlhodobým stresom

 • Zachránite svoj zrak
 • Znížite svoj vnútroočný tlak
 • Eliminujte riziko nebezpečných chorôb
 • Zachránite štruktúru očí pred zničením voľnými radikálmi
OBJEDNAŤ

Máte tieto príznaky? Otestujte sa

 1. Nemôžete rozoznať predmety na blízko neprečítate knihu, šiť, písať, pozerať sa na telefón.
 2. Nemôžete rozoznať predmety z veľkej vzdialenosti neprečítate názov obchodov, ulíc, číslo autobusu, áut.
 3. Nemôžete jasne rozoznať osoby známych, príbuzných alebo kamarátov. Ľudia si o vás myslia, že ste nezdvorilý, pretože sa nezdravíte.
 4. Mnohé predmety sa stávajú matnými a rozmazanými. Nedokážete uvidieť tvár človeka vo veľkej skupine.
 5. Musíte nosiť okuliare a rozčuľovať sa, keď ich nemôžete nájsť. Šošovky vám dodajú nepohodlie a výrazne zasiahnu vašu peňaženku.
 6. Cítite bolesť v oblasti očí čela a robia sa vám vrásky pri očiach, cítite únavuи, slzenie, «piesok» v očiach a slzenie v očiach, a mate «suché» oči.

OFTALMAX: je na 100% efektívne podporuje и chráni zrak

OBJEDNAŤ

Pomôžte očiam teraz, s overeným prostriedkom OFTALMAX

Ak chcete vytvoriť jedinečný doplnok “ OFTALMAX”, vedci z centra Ophthalmo strávili 8 rokov. Vývoj prešiel viacstupňovým testovaním, získal licenciu a osvedčenia o kvalite, ako aj množstvo domácich ocenení. Prvok najnovšieho nástroja s najrýchlejším efektom, viditeľný po 1 cykle použitia.

 

Vzorec je založený na prírodných rastlinných extraktoch, a preto sa vydáva bez lekárskeho predpisu. OFTALMAX obsahuje iba najkvalitnejšie prísady s preukázanou účinnosťou..

Ako OFTALMAX pomáha zlepšovať zrak počas 1 kurzu

 1. EXTRAKT Z ČUČORIEDKY A JASTRABNÍKA v prírodnej (nemodifikovanej) forme zvyšuje ostrosť zraku, posilňuje sietnicu
 2. EXKTRAKT GINKGO BILOBA Má vysokú antioxidačnú aktivitu. Zlepšuje mikrocirkuláciu. Zabraňuje krehkosti kapilárov. Zlepšuje prietok krvi v cievach sietnice
 3. ŠUCHA V prírodnej (nemodifikovanej) forme zvyšuje ostrosť zraku, posilňuje sietnicu
 4. COCOLOBA BOBUĽNATÁ A RAUVOLFIA HADOVITÁ Chráni sietnicu pred poškodením fotografovaním. Zabezpečte ostrosť zraku. Zabráňte strate zraku spojenej s vekom. Znižuje riziko makulárnej degenerácie. Pomáha zabrániť vzniku sivého zákalu
 5. ŽRALOČÍ TUK. Zdroj proantokyanidínov, silných antioxidantov. Zvyšuje vaskulárnu elasticitu, ostrosť zraku a kontrast vnímania obrazu prispieva k normalizácii vnútroočného tlaku, prevencii a spomaľovaniu progresie glaukómu.

OFTALMAX: je na 100% efektívne podporuje и chráni zrak

OFTALMAX zlepšuje zrak a aj chráni Váš zrak

 • Bez chirurgického zákroku
 • Bez drahých liekov
 • Bez bolesti a poškodenia vášho zdravia
 • Stačia 2 tabletky na deň
 • 100% prírodné zloženie

Recenzie ľudí efekt OFTALMAXтм

Po pôrode sa mi začali problémy so zrakom. Zdá sa, že tlak vyskočil a videnie sa prudko zhoršilo. Bolo mi povedané, že sa to stane a čoskoro prejde. Ale po šiestich mesiacoch sa to ešte zhoršilo: bolesť, začervenanie, suchosť. Z -0,5 videnie kleslo na -2. Išla som na platenú kliniku, kde lekár mi predpísal OFTALMAX. O mesiac neskôr sa lepší zrak začal vraciať! Už nie -2, ale iba -1, takmer 100%. Čo sa týka tlaku a bolesti, najmä sucha, zabudla som nato už dávno.

Anna Lorinc, 31 rokov

Seniórsky čas sa mi už začal … Dalekozrakosť sa zdá byť krátkozraká pre nič za nič. Toto je skutočne veľký problém. Okrem toho lekár predpokladal vývoj sivého zákalu. Obávam sa chirurgického zákroku. Viem o prípadoch závažných komplikácií. Po mesiaci užívania mi lekár povedal, že sivý zákal mi prestal hroziť. Áno, a videnie sa zlepšilo. Pokračujem v kurze. Zatiaľ mi všetko vyhovuje.

Gréta Pašková, 55 rokov

Mala som častý problém – zápal v očiach, jačmeň a aj moje dieťa tiež. Kvapky nepomohli, pila som antibiotiká, tie som svojej dcére nedávala. Výsledok je jeden – choroba sa napriek tomu vrátila. Jediná vec, ktorá nám pomohla, bola OFTALMAX. Po dobu 5 mesiacov sme s ničím netrpeli. Dcéra nie je nezbedná. Keď naposledy bola u očného lekára, ten povedal, že videnie sa zlepšilo. Najviac sa mi páči, že produkt je prírodný, bez chémie.

Jana Kraus, 38 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: