Optiheart: odstráni cievne choroby

Optiheart: odstráni cievne choroby

Viliam Fischer, známy kardiológ, vynálezca, profesor, a taktiež laureát mnohých ocenení, vynašiel inovatívnu metódu liečenia zvýšeného krvného tlaku! Viliam Fischer tvrdí, že po takomto očistení krvných ciev zmizne hypertenzia a mnoho ďalších, údajne “nevyliečiteľných” ochorení. Doteraz svoje tvrdenia kardiológ len potvrdzoval.

 

Nášmu korešpondentovi sa podarilo urobiť rozhovor s Fisherom. Ten podrobne opísal svoju metódu očistenia ciev a predĺženia života.

 

Všetci dobre vedia, že vysoký tlak, infarkt a srdcový prístup sú následkom cholesterolom “zanesených” krvných ciev srdcovo-cievne ochorenia. avšak, len málokto vie, že to je iba vrchol ľadovca. “zanesené” cievy sú príčinou 7 z 8 chronických ochorení, ktoré sú akože nevyliečiteľné.

 

А čo to znamená zanesené cievy? Predstavte si vodovodné potrubie naplnené hrdzou. Čo sa nakoniec stane? V dôsledku naplnenia hrdzou sa tlak vody zvyšuje a samotná voda sa stáva nechutnou. To isté sa deje aj s cievami. Keď sa v nich ukladá cholesterol alebo iné látky, tlak sa zvyšuje (Zanesené krvné cievy sú hlavnou príčinou hypertenzie!), samotná krv sa zmiešava s nečistotami, prívod krvi nie je taký, ako by mal byť. V dôsledku toho trpia všetky orgány a systémy, ktoré spolu tvoria človeka. Veď aj koža je určitý systém.

OBJEDNAŤ

Existujú nejaké symptómy, na základe ktorých je možné zistiť, že máte zanesené cievy?

‍Samozrejme áno. Medzi základné symptómy je možné zaradiť:

  • Migrény
  • Zhoršenie pamäte
  • Chronická únava
  • Nespavosť
  • Problémy v intímnej oblasti
  • Zhoršenie zraku a sluchu
  • Zvýšený krvný tlak
  • Dychčavosť a angínu
  • Bledú kožu na nohách
  • Bolesť svalov a kĺbov.

V skutočnosti sa cievy veľmi rýchlo upchávajú, najmä u starších ľudí. Nemusíte jesť hamburgery alebo hranolky celé dni. Stačí, že zjete jednu párku alebo praženicu na to, aby sa nejaké množstvo cholesterolu uložilo v cievach. Časom sa množstvo cholesterolu v cievach zvyšuje.

Optiheart: odstráni cievne choroby

OBJEDNAŤ

Nemohli by ste nám prezradiť vaše tajomstvo očisty ciev?

Pre bezpečnú očistu krvných ciev môžem spomenúť len jeden prostriedok s bezchybnou povesťou a tým je Optiheart. Ten predlžuje život o 23-25 rokov, dodáva energiu a uvoľnenie, a nespôsobuje ani žiadne bolesti, ani stratu vitality.

Bezpečné ako bylinkový čaj. A čo sa týka účinnosti, je na druhom mieste hneď po chirurgickom čistení krvných ciev – stenta. Avšak, na rozdiel od chirurgie za sebou nenesie žiadne komplikácie ani vedľajšie efekty. Procedúra očisťuje všetky cievy v organizme. Od veľkých, hrubých tepien až do tých najmenších, tenkých kapilár.

Znečistenie nahromadené v priebehu rokov, ktoré znehodnocuje váš život, Optiheart odstraňuje za 1.5-2 mesiace pravidelného užívania.

S nimi miznú bolesti hlavy, mizne šum v ušiach. Správne vyživovaný mozog cez čisté cievy funguje rýchlosťou superpočítača. Myšlienky sú jasné a presné.

Zlepšuje sa cítenie, počujete príjemné zvuky, ktoré ste si predtým nevšímali. Zlepšuje sa sluch, budete dobre počuť dokonca aj tiché rozhovory v druhej miestnosti.

Vôňa hrá novými farbami. Upchatý nos, nádcha a alergia miznú. Bronchi sú obnovené. Dýchanie je voľné a pravidelné. Svieži vzduch napĺňa vaše pľúca, šíri po tele príjemne vlny, vyzývajúc pocit ľahkej eufórie.

Vôňa sa stáva výraznejšou a sýtejšou. Obyčajné jedlo vám prináša neobyčajné potešenie. Jete menej a zároveň viac. Neustále chuť na sladké a slané mizne.

Po 1,3 mesiaci Optiheart rozpustí a odstráni 3850g cholesterolových plakov. Zriedi 900 g – 1200g trombotickej hmoty a vymyje 370-500 g kalcifikácie.

Optiheart: odstráni cievne choroby

Akým spôsobom účinkuje tento liek?

‍Potom, čo kapsula vstúpi do tela sa spustí naozajstné prírodné laboratórium. kapsula reaguje na vodu a začína sa proces okysličovania prírodných extraktov lieku Optiheart.

 

Pri nasýtení vlhkosťou a kyslíkom získavajú liečivé extrakty účinok peroxidu vodíka – okysličovanie.

 

Molekuly lieku Optiheart sú v podstate malé kyslíkové bomby. Ony vyhadzujú do vzduchu priehrady vytvorené z cholesterolu, vďaka čomu zabezpečujú voľný obeh krvi v cievach.

 

Na západe bol Optiheart nazvaný “Čistiaci prostriedok na riad”. To presne zodpovedá jeho podstate.

 

Zloženie Optiheart taktiež zabezpečuje okamžité pohltenie živých častíc. Extrakty bohaté na kyslík sa ľahko absorbujú v stenách pažeráka. Preto Optiheart nespôsobuje pálenie záhy, horkosť v ústach, odgrgávanie nedráždi črevá a chráni žalúdok

Chcem tiež poznamenať, že tento liek neobsahuje žiadne chemikálie, ale len vysoko koncentrované výťažky z rastlín, ako je cesnakový extrakt, ktoré sú užitočné pre očistenie krvných ciev. Preto nie len, že nie je pre organizmus škodlivý, no ale aj veľmi prospešný

Zo starej pamäti sa stále na mňa obracajú pacienti aj za pomocou pri očiste upchatých ciev. V poslednom čase odporúčam jedine tento liek. Všetkým veľmi dobre a účinne pomáha.

DISKUSIA:

Optiheart som dostal, tak ako to aj bolo napísané! Vysoký tlak, bolesti hlavy takmer každý večer, dokonca ani lieky proti bolesti nepomáhali. Až neskôr som zistil, že hlava ma bolí kvôli vysokému krvnému tlaku. No to nie je to hlavné. Kolega mi odporučil Optiheart. Mal som tú možnosť si ho objednať v rámci zľavového programu, urobilo mi to radosť. O 2 mesiace som sa stal úplne iným človekom, zatiaľ čo pred očistou ciev som bol skutočne ako mŕtvola. Bolesti hlavy ma už viac netrápia, kŕčové žili zmizli a to najdôležitejšie – schudol som 24 kilo! Z 95 kg na 71! Je to ako normalizácia krvného obehu! Určite Optiheart odporúčam každému ako prostriedok prevencie!

Dária Sporek

Optiheart je najlepší prostriedok. Najprv som zobral Adelfan, potom Erinit. Viem, že to je už zastarané. No nerada chodím k doktorom, a to bolo mojim problémom. Užívala som ich čas od času, keď som mala zvýšený tlak alebo mi rýchlo bilo srdce. No zrazu prestali účinkovať. Potom som šla k lekárovi a ten mi odporučil vyskúšať nový liek Optiheart (mladý doktor, pravdepodobne si ešte stále myslel, že lieky majú byť pre ľudí a nie dojenie peňazí!). Optiheart mi pomohol pomohol hneď zo začiatku – krvný tlak hneď padol, no postupoval som v liečbe tak, ako mi to povedal doktor. O 3 týždne som aj zabudol, čo je to hypertenzia. Kŕčové žili, ktoré ma trápili celých 11 rokov sú preč! Taktiež som mala ženský problém, a tiež zmizla. Cítim sa super, ako by som omladla!

Daniela

Prsty mojej mamy znecitliveli, doktor nám odporučil očistu ciev. Kúpila som statíny, no čítala som, že môžu spôsobiť rakovinu pažeráka a rozhodla som sa to neriskovať. Potom som sa náhodne dozvedela o Optiheart. Kúpili sme kapsula prakticky zo zeme a dali nám 1000 na liečenie. Na výsledky sme nemuseli dlho čakať, už o niekoľko dní sa výrazne zlepšila farba tváre, vlasov, nechtov, zlepšil sa celkový stav tela. O jeden a pol mesiaca znecitlivenie prstov úplne zmizlo + normalizoval sa mi tlak. Cítila som sa ako v nebi, moja mama mala zrazu veľa energie, jej pamäť sa výrazne zlepšila a jej kĺby prestali bolieť počas zlého počasia. Celkovo musím povedať, že je to výborný liek a všetkým ho odporúčam.

Sabina Doza

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: