OPTIMOVE na kĺby: plne obnovuje kosti a chrupavku

OPTIMOVE na kĺby: plne obnovuje kosti a chrupavku

 • Okamžite zmierňuje bolesť
 • Zastavuje zápalový proces
 • Zmierňuje opuchy kĺbov
OBJEDNAŤ

POTREBUJETE OPTIMOVE, AK MÁTE:

 1. Bolesť v dolnej časti chrbta, chrbtice, krčnej chrbtice
 2. Chôdze nepohodlie, stuhnutosť
 3. Slabosť a občas vysokú teplotu
 4. Vŕzganie, drví a bolesť kĺbov

OPTIMOVE – JE JEDINÝM Z CHONDROPROTEKTOROV PIATEJ GENERÁCIE!

Vďaka svojej vysokej biologickej dostupnosti (schopnosť liečiva vstrebávať sa v tele) je schopný nielen inhibovať degeneratívne procesy v kĺbe, ale tiež ich AKTÍVNE obnovovať. OPTIMOVE tiež prispieva k regenerácii nielen kĺbu, ale aj chrupavkového tkaniva.

OPTIMOVE – chondroprotektor piatej generácie má všetky NAJLEPŠIE VLASTNOSTI chondroprotektorov predchádzajúcej generácie a v priemere PÔSOBÍ PÄŤKRÁT RÝCHLEJŠIE ako chondroprotektory z predchádzajúcej generácie

OBJEDNAŤ

OPTIMOVE na kĺby: plne obnovuje kosti a chrupavku

JEDINEČNÉ ZLOŽENIE OPTIMOVE

 1. Harpagofyt ležatý. Znižuje opuch kĺbov a poškodených tkanív. Potláča zápalové procesy. Uľahčuje spoločnú mobilitu kĺbov.
 2. Chondroitín. Stimuluje syntézu kyseliny hyalurónovej. Posilňuje spojivové tkanivové štruktúry chrupavky, šliach, väzov. Podporuje aktívnu regeneráciu chrupavky.
 3. Glukosamín. Vyživuje kĺby a spojivové tkanivo, zabraňuje ich deštrukcii a plne konsoliduje výsledok liečby.
 4. Metylsulfonylmetán (MSM). Znižuje zápal. Zvyšuje flexibilitu a obnovuje produkciu kolagénu. Regeneruje chrupavkové a kostné tkanivo.
 5. Extrakt zo živice rastliny Kadidlovníka. Prírodné protizápalové a analgetické látky. Pomáha znižovať degeneráciu kĺbov a chrupavky. Má ochranný účinok na kĺby.
 6. Bromelain. Pomáha zvyšovať mikrocirkuláciu v kĺbových tkanivách. Zmierňuje bolesť. Aktivuje regeneráciu kĺbového tkaniva.

VÝSLEDKY KLINICKÝCH ŠTÚDIE OPTIMOVE

V roku 2018 Európsky ortopedický ústav uskutočnil štúdie, do ktorých bolo zapojených 1700 dobrovoľníkov s rôznym stupňom zanedbávania chorôb kĺbov. Podľa podmienok dobrovoľníci užívali OPTIMOVE denne po dobu troch týždňov. Potom nasledoval trojtýždňový odpočinok a podľa potreby opakovanie kurzu. Na konci experimentu sa na základe získaných údajov zostavili nasledujúce štatistiky:

 • Bolesť kĺbov zmizla po 15 až 60 minút po užití lieku 96% dobrovoľníkov
 • Obnova chrupavkového tkaniva pri použití kurzom 93% dobrovoľníkov
 • Zbavenie artritídy, artrózy, radikulitídy a iných existujúcich chorôb 89% dobrovoľníkov
 • Všimli si zlepšenie celkového zdravotného stavu 97% dobrovoľníkov
 • Žiadne vedľajšie účinky a závislosť 100% dobrovoľníkov

NÁZOR EXPERTA

„Kĺbovépovrchy vo väčšine kĺbov sú pokryté hyalínovou chrupavkou. V kĺbovej chrupavke nie sú žiadne cievy a kĺb dostáva všetky živiny difúziou z okolitých tkanív a synoviálnej tekutiny. Biologicky aktívne zložky OPTIMOVE zvyšujú jeho kvalitu a množstvo, vďaka čomu chrupavka dostáva viac živín. OPTIMOVE tiež posilňuje synoviálne membrány a zvyšuje imunitu chrupavkového tkaniva, zlepšuje krvný obeh, podporuje aktívnu regeneráciu buniek a obnovu všetkých kĺbových tkanív. Žiadny z už existujúcich typov chondroprotektorov neposkytol takéto výsledky.

Na obnovenie kĺbov odporúčam svojim pacientom OPTIMOVE. Jeho použitie ukazuje jednoducho fantastické výsledky liečby. Ak chcete mať zdravé, mobilné a silné kĺby aj v starobe, odporúčame vyskúšať tento jedinečný pripravok.“

Marcel Lomnický, reumatológ najvyššej kategórie, profesor

5 VÝHOD OPTIMOVE

 1. Nemá vedľajšie účinky
 2. Spĺňa najprísnejšie medzinárodné normy
 3. Zabezpečuje liečebný účinok po dlhú dobu
 4. Pôsobí na príčinu ochorenia, zmierňuje zápal
 5. Zmierňuje ostré a chronické bolesti

OPTIMOVE na kĺby: plne obnovuje kosti a chrupavku

AKO POUŽIVAŤ?

 • 2 kapsuly denne, zapiť vodou
 • Používať každý deň počas celého kurzu
 • Pri pokročilej forme choroby kurz sa môže opakovať

RECENZIE ZÁKAZNÍKOV

Každé ráno bolo pre mňa nočnou morou. Vstaval som z postele až 15 minút, pretože som nemohol bez bolesti pohnúť nohami. Musel som postaviť stoličku vedľa postele a uložiť na nej mastí a lieky proti bolesti pre prípad, že by som sa vôbec nevstal. Môj brat sa s niekým poradil a priniesol mi OPTIMOVE. Začal som použivať kapsuly… O týždeň neskôr som si pochopil, že sa nebojím vstávať. Bolesť zmizla. Používam OPTIMOVE 3 týždne a už som sa vrátil k normálnemu životnému štýlu.

Ivan Skotnický, 67 rokov

Na strednej škole mi bola diagnostikovaná osteochondróza. Odvtedy som celý život mučený s pravidelnými exacerbáciami ochorenia. Hrozné bolesti, neschopnosť urobiť čokoľvek – tomu môžu rozumieť iba tí, ktorí sa s tým stretli. Skúsil som všetky možné a nemožné prostriedky. Ale čo, maximálnym výsledkom však bola iba dočasná úľava. Na radu kamaráta som začal užívať OPTIMOVE. Už dva mesiace si ani nepamätám na bolesti kĺbov!

Mikuláš Antal, 44 rokov

Po ťažkej infekčnej artritíde som sa opýtala ortopeda: „Kedy môžem začať cvičiť?“ Odpovedal: „O aké cvičenia ide?! Od teraz sa budete musieť celý život starať o svoje koleno! Alebo chcete získať zdravotné postihnutie?“ Už som stratila nádej až do chvíle, keď som dostala OPTIMOVE do svojich rúk. Po dvoch týždňoch použitia som bola schopná prejsť bez bolesti kĺbov 6 km. O týždeň neskôr som išla na tréning a dodnes sa cítim skvele!

Oľga Kocurová, 56 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: