Optivision: je čas obnoviť svoju zrak!

Optivision: je čas obnoviť svoju zrak!

 • Zmierňuje napätie a bolesť v očiach za 5 minút
 • Obnovuje 99% videnia počas kúry
 • Zabraňuje rozvoju očných chorôb a oslabeniu zraku
OBJEDNAŤ

OPTIVISION JE INOVATÍVNY PRODUKT PRE OBNOVENIE VIDENIA

OPTIVISION je výživný komplex prírodných extraktov, ktoré majú smerodatný účinok v prípade zhoršenia zraku a úplne odstraňujú najbežnejšie choroby ľudského oka.

 1. Extrakt z koreňa kurkumy – Zlepšuje zrakovú ostrosť, vyživuje a posilňuje sietnicu.
 2. Vitamín B-2 (riboflavín) – Zvyšuje mikrocirkuláciu, normalizuje vnútroočný tlak.
 3. Extrakt z nechtíka lekárskeho – Má protizápalový účinok, eliminuje džbány, vriedky, očnú helmintiázu, demodikózu, suchosť a jazvy.

Je to jediný produkt, ktorý reguluje funkciu svalov oka, pomáha obnoviť zaostrenie a získať čisté, jasné a trojrozmerné videnie.

Optivision: je čas obnoviť svoju zrak!

OBJEDNAŤ

NOVÁ TECHNOLÓGIA: PODPORA OČNÝCH SVALOV

 • Zmierňuje zápal, napätie, suchosť a podráždenie,
 • zvyšuje ostrosť zraku, posilňuje sietnicu oka,
 • stimuluje nervové synapsie ktoré poskytujú jasné videnie,
 • zvyšuje citlivosť svalov na stres, zmierňuje a chráni pred hypertonicitou,
 • zabezpečuje správne zameranie očnej šošovky,
 • posilňuje kapilárny krvný obeh,
 • eliminuje riziko rozvoja nebezpečných očných chorôb,
 • normalizuje krvný tlak v očnom pozadí

KEDY POTREBUJETE OPTIVISION?

 1. Zlé a zhoršené videnie
 2. Rôzne choroby a patológie vizuálneho aparátu
 3. Častý pálivý pocit, rezanie, začervenanie očí
 4. Ak nosíte okuliare alebo kontaktné šošovky
 5. Ak máte bolesti hlavy, ktoré mnohí považujú za migrénu alebo vysoký krvný tlak
 6. Rýchla únava očí a celkové zníženie výkonu
 7. Ak máte genetickú predispozíciu, vaša rodina trpí problémami so zrakom

ČO UKÁZAL VÝSKUM?

Tento produkt bol testovaný najväčšími výskumnými centrami a nemocnicami v Rusku, Nemecku a Izraeli

Na klinických skúškach sa zúčastnilo 2 570 dobrovoľníkov. Všetci mali poruchy zraku spôsobené nadmerným namáhaním očí alebo očnými chorobami.

 • 100% – Červené, svrbivé, boľavé oči
 • 99.50% – Po práci pred obrazovkou po dobu 8 hodín a viac – už žiadne unavené oči
 • 92% – Znížené oddeľovanie sietnice
 • 74% – Zrak sa zotavil po glaukóme a šedom zákale 1.-2. úrovne
 • 92.50% – Zotavenie po rohovkovej keratitíde
 • 100% – Koncentrácie taurínu a luteínu sa zvýšili na zdravú úroveň

Odborník na obnovenie zraku

Optivision: je čas obnoviť svoju zrak!

Za posledných niekoľko rokov stúpol počet ľudí trpiacich stratou zraku 18-násobne . Mnohí z mojich pacientov sú v panike a žiadajú ma, aby som predpísal šošovky a okuliare, hoci nerozumejú tomu, že takéto opatrenie bude ďalej zhoršovať situáciu a negatívne ovplyvňovať ich oči .

Dnes je možné tento problém vyriešiť pomocou kvapiek. Konkrétne na tieto účely bol vytvorený OPTIVISION Predpisujem to každému môjmu pacientovi a v 99% prípadoch si môžu užívať jasné a ostré videnie už po ukončení jednej kúry .

Výrobok obsahuje jedinečnú zmes prísad, ktoré obnovujú fungovanie očných svalov a zlepšujú stav šošoviek, ktoré sú hlavnými faktormi dobrého videnia.

V kombinácii s očnými cvičeniami poskytuje tieto kvapky zaručené výsledky v čo najkratšom čase a pomáha predchádzať chirurgickému zákroku.

ODBORNÝ NÁZOR

ICH ZRAK UŽ BOL OBNOVENÝ S POMOCOU OPTIVISION

Mala som dlhé roky extrémnu krátkozrakosť a videla som len jedným okom. Som klavirista, hudba je najväčšou radosťou v mojom živote, ale nedokázala som ani rozlíšiť poznámky. Nemohla som nosiť okuliare dlhšie ako 15 – 20 minút, spôsobovali mi strašné bolesti hlavy. Rozhodla som sa objednať OPTIVISION, pretože som počula, že tento prípravok pomáha obnoviť zrak, ale v mojom zložitom prípade by som sa mohla iba modliť za zázrak. O mesiac neskôr sa mi však podarilo dosiahnuť prekvapivé výsledky. Môj zrak sa takmer úplne obnovil. Môj optometrista povedal, že taký pokrok nikdy predtým nevidel. A teraz to odporúča všetkým svojim pacientom!

Renáta Kováčová

Som programátor a neustála práca pred monitorom vážne poškodila môj zrak. Bolo to tak zlé, že všetko bolo rozmazané. Neustále ma trápili bolesti hlavy kvôli napätiu v očiach. Vážnosť situácie na mňa doľahla, keď som už nemohol ďalej pracovať, moje oči už nevedeli rozoznať malé písmená na obrazovke. Vzal som si dovolenku a objednal som si OPTIVISION. Začal som ho užívať a na oči som si doprial 2 týždne odpočinku od počítača. Cvičil som každý deň 15 minút. Prirodzene, bol som ohromený výsledkami. Teraz vidím všetko tak jasne! Odteraz sa budem vždy starať o svoju zrak!

Petel Macejko

Dozvedela som sa o OPTIVISION na mojej klinike, kde sa o tom aktívne diskutovalo medzi pacientmi, a rozhodla som sa to objednať. Prečo to nevyskúšať? Vek si vyberá svoju daň, často musíte používať okuliare. Inak by som ani nemohla prečítať číslo autobusu. Môj optometrista bol sklamaný z mojich testov – začala som mať problémy so sietnicou. Hovoria, že OPTIVISION sa hodí na riešenie takmer všetkých očných problémov. Čo môžem povedať? Tento produkt je úžasný! Teraz vidím všetko oveľa lepšie. Dokonca vidím aj veci v diaľke. Preto to určite môžem odporučiť!

Martina Galbavá

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: