Ovashape pre zväčšenie pŕs: nádherná poprsia bez operácie!

Ovashape pre zväčšenie pŕs: nádherná poprsia bez operácie!

  • Stimuluje rast žľazového tkaniva -> čiže podporuje tvorbu nových buniek v tomto tkanive, čo vedie k jeho dynamickému rastu
  • Zlepšuje prietok krvi -> to znamená, že urýchľuje metabolizmus pokožky a to ovplyvňuje jej posilnenie a napätie
  • 2-krát zvyšuje produkciu estrogénu -> teda naše prsia budú mať viac hormónu, ktorý je zodpovedný za ich veľkosť

Predtým, než som si objednala Ovashape, urobila som malý prieskum a okamžite som narazila na ľudí, ktorí mi potvrdili účinnosť tejto formuly a chválili sa v sieti svojou úžasnou transformáciou. Bola som naozaj ohromená týmito metamorfózami. Nemohla som sa dočkať, až sa pripojím k tejto skupine. Uverila som tomu, že sa to môže stať.

OBJEDNAŤ

Zmeny, zmeny, zmeny

Ovashape pre zväčšenie pŕs: nádherná poprsia bez operácie!

Ovashape som začala používať pred viac ako mesiacom. Každý deň som jemnými, krúživými pohybmi pripomínajúcimi masáž nanášala krémovú konzistenciu na pokožku mojich prsníkov. Vstrebávala sa okamžite, zanechávala za sebou veľmi príjemný zápach.

Prvá vec, ktorú som si všimla už o pár dní neskôr bolo, že moje prsia boli trochu väčšie… vymodelované a elastické. Vyzerali lepšie v podprsenke ako aj bez nej. Lepšie z hľadiska ich uloženia. Ďalšia vec, ktorú som si všimla takmer okamžite, bola hydratovaná a napnutá pokožka. Prešlo ešte asi 8-9 dní, keď som sa znovu začala pozerať na moje prsia v zrkadle. Začali sa formovať. Videla som to jasne. Boli viac zaokrúhlené, plné, zdvihnuté. Začínali sa mia páčiť.

V nasledujúcich dňoch, kedy som sa zobúdzala, som sa ani nemusela prizerať a bolo vidieť rozdiel. Stále som bola usmiata.

Efekt elastického, pevného poprsia – aké je tajomstvo Ovashape?

Pravdepodobne stále pochybuješ, či to všetko nie je až príliš krásne, aby to bola pravda. Ale – nie. Sama som neverila tomu, čo vidím a bála som sa, že efekt bude krátkodobý, ale formula Ovashape je skutočným fenoménom na trhu.

 

Kľúč spočíva v prírodných rastlinných zložkách obsahujúcich vysoko koncentrované účinné látky, ktoré sú zodpovedné za stimuláciu buniek a tkanív prsníka. Stimulujú nielen oblasť žliaz prsníka, ale aj celého organizmu, ktorý produkuje väčšie množstvo estrogénu.

OBJEDNAŤ

Ovashape umožňuje neinvazívnym spôsobom

Ovashape pre zväčšenie pŕs: nádherná poprsia bez operácie!

  1. Zvýšiť veľkosť poprsia – až o 3 veľkosti
  2. Získať prirodzený efekt push-up efekt zdvihnutím, spevnením a zaokrúhlením pŕs
  3. Zlepšiť mikrocirkuláciu pŕs
  4. Oneskoriť starnutie pŕs
  5. Vyhladiť a hydratovať pokožku pŕs
  6. Odstrániť nepekné vrásky a opuchy

V čom spočíva pôsobenie formuly Ovashape?

Predovšetkým, Ovashape stimuluje rast žľazového tkaniva v prsníku! Preniká hlboko do kože, kde aktívne zložky stimulujú delenie buniek v žľazovom tkanive, čo ovplyvňuje skutočné zväčšenie objemu prsníkov. Uvidíš, že tvoje prsia budú zo dňa na deň okrúhlejšie a pevnejšie.

 

Po druhé, formula Ovashape spolu s masážou ovplyvňuje správny prekrvenie pŕs a hladký tok lymfy, pričom zabezpečuje primeranú „dodávku” cenného estrogénu do tkanív. Vďaka tomu je poprsie plnšie, pružnejšie a pevnejšie už v prvom týždni používania tejto formuly!

Recenzie lekárov

„Táto metóda aktívne ovplyvňuje obehový systém a činnosť krvných ciev, takže veľkosť prsníka sa zvyšuje už po prvých 7 dňoch používania. Ovashape je zmes zložiek, ktoré sú bezpečné pre celý organizmus – podporuje endokrinný systém a vývoj prsných žliaz. Je dôležité poznamenať, že obsahuje fytoestrogény – rastlinné hormóny, ktoré pôsobia rovnako ako prirodzené ženské hormóny. Preto tento produkt odporúčam svojim klientkám s plnou dôverou.”

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: