Papillor: účinný a prírodný prostriedok proti papilómom a bradaviciam

Papillor: účinný a prírodný prostriedok proti papilómom a bradaviciam

 • Ničí papilómy spolu s koreňom
 • Zvyšuje imunitu
 • Bojuje s ľudským papilomavírusom
 • Očisťuje krv a lymfu
 • Chráni pred rozšírením vírusu
 • Viditeľný výsledok už od 3. dňa

Papillor – vďaka svojmu jedinečnému zloženiu z prírodných ingrediencií účinne bojuje s papilómami. Približne 27 látok sa účinne borí s vírusom a jeho viditeľnými prejavmi. Papillor zvyšuje aktivitu imunokompetentných buniek bazálnej vrstvy epitelu. Ničí bielkovinový obal a neutralizuje vírus vďaka pôsobeniu bioaktívnych komponentov, zamedzuje šíreniu vírusu.

OBJEDNAŤ

Výsledky klinických štúdií

V roku 2016 sa boli vypracované klinické štúdie v súvislosti s prostriedkom Papillor na Vedecko-výskumnom ústave infektológie a virológie. Experimentu sa zúčastnilo 300 ľudí s ľudským papilomavírusom a jeho vonkajšími prejavmi. Skupinu rozdelili na dve časti: prvá skupina používala Papillor 3x denne v priebehu 1 mesiaca, druhá skupina – prostriedky s podobným účinkom. O mesiac neskôr vedci vykonali kontrolnú analýzu, ktorá ukázala, že iba u 10% pacientov z druhej skupiny sa znížil index HPV o 5%, pričom u 30% sa tento index zvýšil o 2 až 3 jednotky. U zvyšných 57% zostali hodnoty indexov na rovnakej úrovni. Neudiali sa žiadne viditeľné zmeny s bradavicami a papilómami.

87% pacientov, ktorí používali Papillor, zaznamenalo pokles počtu papilómov po 14 dňoch a výsledky testov ohromili vedcov – index HPV klesol na minimálne hodnoty.

Papillor: účinný a prírodný prostriedok proti papilómom a bradaviciam

OBJEDNAŤ

Názor odborníka:

Papilómy postihujú každého tretieho človeka. Mnohí z nás ani len netušia, že majú na tele “časované bomby”. Ak sa nebudete liečiť načas, v budúcnosti sa z toho môže vykľuť rakovina, zvýšenie počtu papilómov alebo iné problémy. Neodkladajte liečbu, veď nie je taká strašná, ako tomu bolo pred pár rokmi. Svojim pacientom jednoznačne odporúčam Papillor – moderný a spoľahlivý prostriedok. Okrem toho sa dá používať bez toho, aby ste museli absolvovať nákladné vyšetrenie. Pre mnohých je tiež dôležité zloženie a v tomto prípade sú to čisto prírodné zložky. Papillor stimuluje imunitnú aktivitu organizmu, bojuje proti ľudskému papilomavírusu, čistí krv od škodlivín a toxínov. Všetkým, ktorí sa trápia s papilómami, radím tento prostriedok.

MUDr. Dávid Pariský, CSc. – dermatológ

Prečo Papillor účinkuje lepšie ako iné prostriedky?

 1. Bojuje s vírusom zvnútra
 2. Kynoží papilómy spolu s koreňom
 3. Posilňuje imunitu
 4. 100% prírodné zloženie

Návod na použite:

 • Premyte mydlovou vodou postihnutú oblasť a následne ju vysušte.
 • Naneste tenkú vrstvu krému lokálne na bradavicu a/alebo papilóm.
 • Prostriedok používajte 2-3 krát denne.

Papillor: účinný a prírodný prostriedok proti papilómom a bradaviciam

6 ÚČINNÉ ZLOŽKY PAPILLOR NA ZÍSKANIE SLOBODY OD PAPILÓMOV A BRADAVÍC

 1. Calendula officinalis Extract. Má silný antibakteriálny a protivírusový účinok, liečivý efekt nastane vďaka výťažku, v ktorom sú obsiahnuté obrovské množstvá flavonoidov, saponínov, terpénov, organických kyselín a vitamínov. Potláča ľudský papilomavírus, zmierňuje podráždenie, sčervenanie a svrbenie. Krém má takisto regeneračné a hydratačné vlastnosti.
 2. Royal Jelly. Normalizuje cirkuláciu krvi a lymfy v problémovej oblasti, znižuje zápal a obnovuje poškodenú lipidovú bariéru. Má aj antibakteriálny účinok.
 3. Hypericum Perforatum Extract. Lokálny účinok na pokožku má silné antioxidačné vlastnosti a vďaka vysokému obsahu bioflavonoidov. Má protizápalový, opravný a ochranný účinok, minimalizuje tvorbu jaziev a jazvičiek.
 4. Betula Pendula Leaf Extract. Odstraňuje svrbenie a podráždenie pokožky, bojuje s papilómami, dermatózou a ekzémom. Urýchľuje hojenie raniek a škrabancov, upokojuje a hydratuje pokožku, zmierňuje podráždenie.
 5. Chamomilla Recutita Flower Extract. Obsahuje aktívnu látku – výťažok zo súkvetia azulénu, ktorý má protizápalový, hojivý a antialergický účinok. Obnovuje poškodené tkanivá, zmierňuje podráždenie, chráni pokožku pred vírusmi.
 6. Propolis extract. Najsilnejšie prírodné antibiotikum, ktoré zničí vírus. Propolisu obsahuje flavonoidy, ktoré majú protizápalový účinok. Má tiež analgetické vlastnosti, hojí rany a regeneruje bunky zasiahnuté papilomavírusom.

Ohlasy na Papillor:

Mala som výbornú náladu, ozaj vydarený deň – až kým som neobjavila bradavicu na prste! Neliečila som ju, myslela som, že časom zmizne. A bradavica len rástla a rástla, vytrápila ma celý rok a pol – žiaden príjemný pohľad, poviem Vám, vždy som ju len skrývala, o všetko sa zachytávala, bolela ma, v kútiku duše som ju nenávidela a iba som vyčkávala. Následne sa objavili ďalšie 2! A tak som si objednala Papillor, používala som ho podľa príbalového letáku a už včera som sa ráno zobudila a bradavíc viac niet! Od radosti som si až poskočila! Zostali mi dve malilinké jazvičky, zahoja sa a budem mať ideálny prštek

Ivana Malá

Niekoľkokrát som si dal odstrániť bradavice laserom, opätovne však vyrástli, okrem toho je to aj bolestivé a mám taký pocit, že ich neodstránili aj s koreňom. Na internete som našiel Papillor, preštudoval som si ohlasy, spravil objednávku a absolvoval celú kúru. Na tretí deň som si všimol, že bradavica akosi “zmäkla”. Po 2 týždňoch úplne zmizla, bol to rýchly a bezbolestný proces, od tých čias uplynul už celý rok a bradavice viac nerastú!

Vladimír Jakab

Papillor ma zachránil dvakrát! Pričom v obidvoch prípadoch zaúčinkoval perfektne. V prvom prípade som bojovala s papilómami. Spravila som objednávku, používala som ho, o tri dni som aj zabudla, že som vôbec mala nejaký problém. Žiadne papilómy, žiadna jazva, žiadne stopy. Druhýkrát sa mi objavila bradavica na chodidle. Papillor mi pomohol po niekoľkých aplikáciách. Po 2 týždňoch som si o svojom neduhu ani len nespomenula.

Katarína Malašická

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: