PeniSizeXL na zväčšenie penisu: bez operácie, push-upov a nástavcov!

PeniSizeXL na zväčšenie penisu: bez operácie, push-upov a nástavcov!

 • Penis dlhšií až o 7,7 cm
 • Silnejšie erekcie
 • Viac kontroly nad ejakuláciou
 • Intenzívnejšie orgazmy
 • Zvýšená chuť na sex

Symbol maskulinity a sily

PeniSizeXL na zväčšenie penisu: bez operácie, push-upov a nástavcov!

Od nepamäti všetky civilizácie obzvlášť uctievali mužské pohlavné orgány. Penis bol zvyčajne prezentovaný v neprirodzene veľkých rozmeroch, ktoré po stáročia formovali presvedčenie, že veľkosť člena svedčí o sile a kondícii. Dnes ženy očakávajú, že muži budú mať veľkosť, ktorá im poskytne jedinečný zážitok a ľudia sa snažia splniť tieto očakávania.

Pohlavie má zdravotnú hodnotu, stimuluje imunitný systém, hormonálny, podporuje duševné zdravie, ale predovšetkým uspokojuje potrebu blízkosti a príslušnosti a tiež spája vzťah. Nedostatok spokojnosti podczas sexu, vyhýbanie sa mu, potláčanie sexuálnych potrieb zvyčajne vedie k podráždeniu, nervozite a agresii. Niekedy je to príčinou choroby.

Pre koho je určený PeniSizeXL?

 • pre mužov, ktorý nie sú spokojný zo svojej veľkosti penisu
 • pre mužov v stabilnom vzťahu, ktorí chcú prekonať rutinu
 • pre odvážnych mužov, ktorí chcú vedieť, ako zaspokojiť svojho partnera
 • pre mužov, pre ktorých je sex dobrodružstvom a očakávajú extrémne zážitky!

To vďaka týmto zložkám zväčšite váš penis a zlepšíte svoj sexuálny výkon:

PeniSizeXL na zväčšenie penisu: bez operácie, push-upov a nástavcov!

 1. Tribulus Terrestris – podporuje uvoľňovanie oxidu dusnatého do nervových zakončení v blízkosti penisných telies, čo spôsobuje ich rozťahovanie a zväčšenie. Okrem toho stimuluje spermatogenézu u mužov a zvyšuje hladinu voľného testosterónu v krvi. Zvyšuje sexuálne schopnosti u mužov.
 2. Muira Puama – používa sa ako prostriedo proti sexuálnej dysfunkcii u mužov. Zabraňuje predčasnej ejakulácii, posilňuje sexuálne funkcie, pomáha udržiavať silnú a dlhotrvajúcu erekciu.
 3. Ženšen – zvyšuje libido, pomáha s erektilnou dysfunkciou. Ginsenosidy obsiahnuté v ženšenu zvyšujú uvoľňovanie oxidu dusnatého v tele, čo podporuje relaxáciu krvných ciev a spôsobuje zvýšený prítok krvi do penisu.
 4. Maca koreň – zvyšuje pohlavný styk u mužov a uľahčuje erekciu. Zlepšuje produkciu spermií a pohyblivosť spermií. Je to bohatý zdroj bielkovín a tiež poskytuje telu esenciálne aminokyseliny, vrátane arginínu, ktoré zodpovedajú okrem iného dodávaniu krvi mužským pohlavným orgánom.
 5. Damianov list – zlepšuje sexuálnu výkonnosť, zvyšuje libido, predlžuje a posilňuje erekciu.
 6. Sabala palma – podporuje libido. Podporuje sexuálnu funkciu a chráni testosterón pred premenou na nežiaduci dihydrotestosterón. Zabraňuje problémom s prostatou.

Prekvapte ju veľkosťou vášho člena!

Dr John Martinov 

„Sexuálna kondícia a veľkosť penisu sa stali determinantom úspešných vzťahov žien s mužmi. Veľký penis je zárukou spokojnosti partnera, vďaka čomu majú muži s nadpriemerným členom väčšie sebavedomie. Vzorec PeniSizeXL podľa výskumu pomáha dosiahnuť až o 7,7 cm väčšiu dĺžku penisu, predlžuje a posilňuje erekciu a tiež ovplyvňuje celkovú sexuálnu kvalitu oboch partnerov. Navyše, na rozdiel od operácie, push-upov alebo extenderov, je to metóda neinvazívneho zväčšovania penisu.”

Príbehy spokojných zákazníkov

Pre niektorých sa problém môže zdať úplne triviálny, ale vždy som vravel, že človek s výškou 170 cm nikdy nerozumie problémom ľudí s výškou 150 cm. Mal som vždy obavy, že nesplním očakávania môjho partnera, čo často zabraňovalo môjmu vzťahu so ženami dosiahnuť pokročilejšiu etapu. Nechcel som sa o tom baviť, pretože hoci veľa žien tvrdí, že im na veľkosti nezáleží, ich očakávania voči poznaným mužom sú úplne iné. Skúsil som PeniSizeXL a myslím si, že to je top. Nikdy sa nebudem považovať za priemerného muža. Užitok z toho má moja nová partnerka, ale hlavne ja, lebo moje sebavedomie vyrástlo spolu s mojím penisom.

Janek, 25 rokov

V mojom veku, po toľkých rokoch strávených s jednou ženou som nemyslel o výrobkoch na zväčšenie penisa. Začal som sa z tým cítiť zle,keď môj sexuálny výkon pomaly zlyhával a nie každý styk sa končil erekciou. Moja žena mi to nedovolila pocítiť, ale nemohol som dovoliť aby náš erotický život pomaly zomieral.Čítal som, že PeniSizeXL mi umožní zbaviť sa erektilnej dysfunkcie. Tak som sa rozhodol skúsiť. Som po 5 týždňoch liečby. Náš sexuálny život je úspešnejší ako pred 20 rokmi. Ako je to možné? Vieme, že našé telá komunikujú bez slov, vieme, ako splniť naše potreby. PeniSizeXL mi poskytol energiu dvadsaťročného chlapca. A veľkosť? No, moja žena sa tiež začala správať ako dvadsaťročná, je to pravdepodobne najlepšie potvrdenie účinnosti liečby.

Peter, 51 rokov

Počas mojej poslednej dovolenky som bol na prechádzke po pláži s priateľkou a zažartoval som: Chcela by si dotknúť svaly toho záchrancu, čo?A ona odpovedala:Pozri, aké ma vypchané boksérky. Hoci to boli len vtipy, dlho som o nich rozmýšlal,lebo som si myslel,že moja priateľka nepozera na veľkosť penisa. Môj člen je skôr v normálnom rozmedzí, ale myslel som si, že vykonám experiment a rozhodol som sa o PeniSizeXL. Nemusel som dlho čakať na reakciu Agnieszky. Už po 3 týždňoch zaznamenala rozdiely. Bolo by ťažké si tonevšimnúť. Ona sa zbláznila z jeho novej veľkosti.

Tomi, 29 rokov

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: