Piperinox na chudnutie: začnite konať a siahnite po svojej vysnívanej postave!

Piperinox na chudnutie: začnite konať a siahnite po svojej vysnívanej postave!

 • Aktivuje redukciu a udržiavanie telesnej hmotnosti
 • Okamžite zlepšuje metabolizmus tukov a sacharidov
 • Dokonale sa vstrebáva vďaka kapsulám DRcaps®
 • Priaznivo pôsobí na vstrebávanie živín
 • Používa patentovanú formu piperínu – BioPerine®
 • Len 1 kapsula denne, aby ste si mohli vychutnať maximálne účinky

Piperinox sú najúčinnejšie kapsuly využívajúce silu piperínu. Obsahujú patentovanú formu BioPerine®, ktorý priaznivo ovplyvňuje zníženie hmotnosti, aktiváciu metabolizmu a zlepšenie absorpcie živín. Vyskúšajte ho hneď!

OBJEDNAŤ

Účinok piperínu na chudnutie

 1. Podporuje zachytávanie glukózy v kostrových svaloch, takže sa používa na energetické účely, nie na tvorbu nových tukových buniek (lipogenéza).
 2. Reguluje koncentrácie leptínu (hormónu sýtosti) a grelínu (hormón hladu), znižuje chuť do jedla, najmä na potraviny bohaté na jednoduché sacharidy.
 3. Posilňuje lipolýzu, to znamená rozklad tukového tkaniva.
 4. Zrýchlením regenerácie poškodeného tkaniva po svalovej námahe sa zvyšuje svalová hmota, sila a fyzický výkon.
 5. Zvyšuje hladinu adiponektínu a znižuje hladinu inzulínu, čo pomáha dosiahnuť energetickú rovnováhu a znižuje akumuláciu telesného tuku, najmä v brušnej oblasti.
 6. Zvýšenie hladín laktátu v bunkách vedie k zvýšeniu energetického výdaja (dokonca aj pri odpočinku!), termogenéze a zhnednutiu tukového tkaniva.
 7. Udržiavanie vysokej úrovne energetického výdaja (metabolizmus).
 8. Stimulácia sekrécie tráviacich enzýmov a zvýšenie vstrebávania živín z potravy.

Piperinox na chudnutie: začnite konať a siahnite po svojej vysnívanej postave!

OBJEDNAŤ

Rozdiel medzi BioPerine® a bežným piperínom

BioPerine® je inovatívna forma piperínu bez chemických zlúčenín používaných v pestovaných rastlinách, ako sú hnojivá, koncentráty, živiny, pesticídy alebo iné prípravky na ochranu rastlín. Bezpečnosť jeho používania potvrdili štúdie Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín (EFSA). Vďaka lepšej forme, v porovnaní s konvenčnou formou, lepšej absorpcii, dochádza k významnému zvýšeniu asimilácie iných cenných zložiek tohto doplnku. To vedie až k 30-násobku závažnosti jeho účinkov. Okrem toho BioPerine® obsahuje viac piperínu ako extrakt z čierneho korenia, čo ďalej zintenzívňuje účinnosť produktu.

Účinnosť zaručená Drcaps®

Správna absorpcia účinných látok môže byť v kyslom prostredí žalúdka náročná. Dôvodom sú nepriaznivé podmienky, ktoré tam prevládajú. Nízke pH žalúdočnej kyseliny môže spôsobiť degradáciu zložiek, zničiť ich štruktúru, čím sa oslabí účinok doplnku. Piperinox, vďaka použitiu vegetariánskych kapsúl DRcaps® sa dostáva takmer neporušený do čriev, kde sa uvoľňujú cenné zložky. To všetko robí Piperinox jednoznačným číslom 1 medzi potravinovými doplnkami s piperínom. Pozrite sa na naň hneď teraz!

 • Stálosť. Kapsula je takmer úplne odolná voči žalúdočnej kyseline. Záruka najlepšej možnej absorpcie.
 • Prirodzenosť. Vegetariánska kapsula navrhnutá na uvoľňovanie zložiek, ktoré pre vás majú najväčší úžitok.
 • Stabilita. Zlepšená ochrana citlivých a hygroskopických zložiek v prostredí so zníženým pH, ako je žalúdok.
 • Pohodlie. Eliminuje potenciálne nepríjemné žalúdočné ťažkosti (pálenie záhy, nadúvanie) a maskuje chuť a vôňu.

Zloženie

Piperinox na chudnutie: začnite konať a siahnite po svojej vysnívanej postave!

 1. Výťažok z plodov čierneho korenia BioPerine®. Uľahčuje reguláciu hmotnosti. Podporuje funkciu čistenia pečene tým, že podporuje krvný obeh prostredníctvom malých kapilár a vlásočníc. Podporuje fungovanie imunitného systému. Má antioxidačné účinky. Podporuje vstrebávanie živín.
 2. Výťažok zo škoricovej kôry. Podporuje udržiavanie normálnej hladiny cukru v krvi. Uľahčuje reguláciu hmotnosti. Zlepšuje pohodlie tráviaceho traktu.
 3. Výťažok z plodov horkého pomaranča. Uľahčuje reguláciu hmotnosti. Podporuje metabolizmus tukov a sacharidov.
 4. Výťažok zo zázvoru lekárskeho. Podporuje fungovanie imunitného systému. Má antioxidačný účinok. Podporuje vstrebávanie živín. Znižuje hladinu cukru v krvi. Podporuje metabolizmus sacharidov.
 5. Výťažok z plodov ročnej papriky [10% kapsaicínu]. Má priaznivý vplyv na zníženie telesnej hmotnosti. Chráni žalúdok v prípade kontaktu s látkami s dráždivým účinkom.
 6. Chróm. Pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi. Podporuje trávenie.
 7. Výťažok zo semien Guarany. Má stimulujúci účinok. Podporuje metabolizmus lipidov.

Často kladené otázky

Ako sa má Piperinox užívať?
Odporúča sa konzumovať 1 kapsulu denne medzi jedlami. Zapite asi 300 ml vody.

 

Aké účinky môžem očakávať od Piperinoxu?
Piperinox pomáha zoštíhľovať postavu bezpečným a účinným spôsobom. Má tiež priaznivý vplyv na metabolizmus živín a ich absorpciu a stabilizáciu hladiny cukru v krvi.

 

Kto môže užívať Piperinox?
Piperinox sa odporúča pre ženy aj mužov, ktorí plánujú bezpečne znížiť svoju telesnú hmotnosť.

 

Kedy môžem očakávať účinky Piperinoxu?
Piperinox umožňuje sledovať prvé účinky po niekoľkých týždňoch užívania.

 

Čo odlišuje Piperinox od iných produktov?
Piperinox používa patentovanú formu BioPerine®, extrakt získaný z ovocia čierneho korenia. Okrem toho sa na výrobu Piperinoxu používajú kapsuly DRcaps, čo uľahčuje dosiahnutie účinných látok prípravku priamo do čriev.

 

Je použitie Piperinoxu úplne bezpečné pre zdravie?
Áno, použitie Piperinoxu je úplne bezpečné. Vzorec bol zložený tak, aby bol dobre tolerovaný aj ľuďmi s vysokou citlivosťou.

Názor odborníka

Piperinox na chudnutie: začnite konať a siahnite po svojej vysnívanej postave!

Piperinox je odporúčaný doplnok stravy podporujúci proces chudnutia. Boj o správnu telesnú hmotnosť a štíhlu postavu si vyžaduje veľa práce a veľa obiet. Často sa však po skončení diéty vráti dlhodobá hmotnosť (tzv. jo-jo efekt). Štúdie vykonané medzi obéznymi ľuďmi potvrdzujú účinnosť piperínu pri stabilizácii získanej hmoty po ukončení diéty. Vďaka komplexnému účinku sa znižuje nielen obsah telesného tuku a chuť do jedla, ale zlepšuje sa aj efektivita organizmu a zdravotný stav. Vďaka Piperinoxu, proces chudnutis trvá o niečo dlhšie, ale je to bezpečné, nevyžaduje veľa odhodlania a dáva vám záruku, že účinky chudnutia vydržia dlhú dobu. Vyvážená strava, fyzická aktivita a Piperinox sú istým úspechom v snahe o vašu vysnívanú postavu.

Názory zákazníkov

Používam Piperinox už takmer 3 mesiace a nemôžem prestať obdivovať tento produkt. Predtým som mala problémy so stratou nadbytočných kilogramov, ale po použití Piperinoxu som schudla takmer 4 kilogramy!

Meno: Anna. Vek: 21 rokov

Piperinox som použil prvýkrát potom, čo ma na to nahovorila partnerka. Ale nemyslel som si, že dosiahnem až také výsledky. Vďaka nemu som sa zbavil zbytočného tuku a som pripravený na leto!

Meno: Mário. Vek: 33 rokov

Využila som zázračné vlastnosti piperínu po odporúčaní výživového poradcu. Toto je druhý piperínový doplnok, ktorý používam, ale až Piperinox umi umožnil pohnúť sa z miesta! Je to silný líder vďaka svojmu zloženiu.

Meno: Monika. Vek: 27 rokov

Piperine v tomto produkte sa zdá funguje oveľa lepšie ako konkurencia! Okrem toho kapsuly nespôsobujú tie nepríjemné žalúdočné nepríjemnosti, ktoré každý z nás pozná – strieľam, ale pravdepodobne je to spôsobené DRcaps. Vďaka Piperinoxu som už schudla 8 kg a doplnok používam len 3 mesiace. Geniálne a bezpečné!

Meno: Marta. Vek: 24 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: