PremiumCollagen5000 proti vráskam: zbavte sa vrások a postarajte sa o hladkú a pevnú pokožku, ktorá ostane s Vami dlhšie!

PremiumCollagen5000 proti vráskam: zbavte sa vrások a postarajte sa o hladkú a pevnú pokožku, ktorá ostane s Vami dlhšie!

PremiumCollagen5000

  • rybí kolagén
  • vitamín C
  • diskrétna a rýchla dodávka
  • pohodlný prášok
  • bez plnidiel, konzervačných látok a farbív
OBJEDNAŤ

Kolagén – vždy pevná, hladká a pružná pokožka!

Kolagén je bielkovina, ktorá tvorí Vašu pokožku. Zodpovedá za vhodné navlhčenie pokožky, jej pevnosť a pružnosť. S časom Váš organizmus ho vytvára menej a menej. Práve vtedy môžete zistiť na svojej pokožke príznaky starnutia – vrásky a prefarbenia. Následkom uvedeného môže byť vizuálne zostarnutie tváre a pocit, že sa na nej udržiava smutná mimika, čo má podstatný vplyv na pokles atraktivity a zdravého vzhľadu. Zároveň môže sa zhoršiť aj stav vlasov a nechtov, napr. vlasy môžu sa viac lámať a začať vypadávať.

Odborníci vypracovali PremiumCollagen5000 nato, aby ste mohli svojmu organizmu poskytnúť optimálne veľkú dávku kolagénu, a tým zlikvidovať vrásky a iné príznaky starnutia, a súčasne aj predchádzať ich vzniku. V dennej dávke nájdete výše 5 GRAMOV rybieho kolagénu najvyššej kvality!

PremiumCollagen5000 proti vráskam: zbavte sa vrások a postarajte sa o hladkú a pevnú pokožku, ktorá ostane s Vami dlhšie!

OBJEDNAŤ

Kolagén z morských rýb – bez bravčovej a hovädzej želatíny!

V PremiumCollagen5000 nenájdete neveľmi kvalitný kolagén bravčového alebo hovädzieho pôvodu. Pre Vašu spokojnosť sme použili najkvalitnejší kolagén, získavaný z morských rýb. Svojou stavbou sa najviac podobá na ľudský kolagén. Vďaka tomu ľudský organizmus dobre ho vstrebáva, a Vy rýchlejšie zbadáte jeho účinky. Okrem toho rybí kolagén nevylučuje žiadnu vôňu a nemá chuť. Obsahuje aj vitamín C, ktorý podporuje vytváranie kolagénu.

Len dve zložky – bez plnidiel, farbív, konzervačných látok

Máme pocit, že momentálne výživové doplnky často priťahujú zrak hravými farbami, ale nezabezpečujú to, čo je najdôležitejšie – účinnosť. PremiumCollagen5000 obsahuje len 2 zložky – rybí kolagén a vitamín C – bez konzervačných látok, farbív, stabilizátorov a ďalších plnidiel, ktoré sú pre Váš organizmus nanič. PremiumCollagen5000 je len čistá esencia zložiek, ktoré sú dôležité pre Vašu pokožku.

Vsypte do obľúbeného nápoja a… vypite. Proste vypite.

Chceme, aby používanie nášho prípravku bolo pre Vás pohodlné a poskytovalo prijemný zážitok. Vieme, že ľudia často nie sú spokojní s prehltávaním tabliet alebo kapsúl, a je ich pomerne veľa. Preto PremiumCollagen5000 je v podobe prášku. Vsypte ho do obľúbeného nápoja, jogurtu a vypite s potešením.

PremiumCollagen5000 proti vráskam: zbavte sa vrások a postarajte sa o hladkú a pevnú pokožku, ktorá ostane s Vami dlhšie!

Najčastejšie kladené otázky::

Čo je to PremiumCollagen5000?
PremiumCollagen5000 je prípravok pre tých, ktorí chcú zlepšiť stav svojej pokožky, vlasov a nechtov. Obsahuje najkvalitnejší kolagén, ktorý pochádza z morských rýb, a vitamín C. PremiumCollagen5000 je prášok, ktorý môžete pridať do svojho obľúbeného nápoja a proste vypiť.
 

Ako funguje PremiumCollagen5000?
PremiumCollagen5000 obsahuje morský kolagén (získavaný z rýb). Kolagén je jedna z najdôležitejších bielkovín v ľudskom organizme. Zodpovedá za napr. pružnosť a správnu štruktúru pokožky. Vitamín C podporuje vytváranie kolagénu, a tým aj správne fungovanie pokožky.

 

Aká je kapacita PremiumCollagen5000?
V balení sa nachádza 100 g prípravku.

 

Ako sa PremiumCollagen5000 používa?
Odporúčaná denná dávka PremiumCollagen5000 – 2 ploché lyžičky 1-krát denne (7 g). Prášok vsypte do pohára s jemne teplou vodou, džúsom alebo obľúbeným nápojom. Môžete ho tiež vsypať do jogurtu alebo koktejlu.

 

Je PremiumCollagen5000 bezpečný?
Osoby ktoré používajú PremiumCollagen5000 doteraz nehlásili nám žiadne údaje o tom, aby sa u nich vyskytli akékoľvek vedľajšie účinky. Avšak neodporúčame tento prípravok tehotným, dojčiacim ženám a deťom. Prípravok nepoužívajte v prípade citlivosti na akúkoľvek zložku, a v prípade pochybnosti kontaktujte lekára.

Tisíce spokojných zákazníkov s PremiumCollagen5000 – na to sme hrdí!

Nemala som rada moje vrásky, a ak som zbadala tie prvé, snažila som sa ich zbaviť. Začala som s krémami, ale v podstate účinky boli len mierne. Tak som začala čítať o tom viac, lebo som chcela sa dozvedieť, ako sa mám účinne starať o svoju pokožku. Bola len jedná odpoveď: kolagén! A najlepšie dovnútra, aby mohol vniknúť do každej bunky. A prečo som zvolila práve PremiumCollagen5000? 1. Obsahuje rybí kolagén, čiže najlepší pre ľudí. 2. Je ho veľmi veľa v dennej dávke, preto najlepšie regeneruje pokožku.

Renáta, 43 rokov

Žiadna žena nechce starnúť. Ani ja :) Mama mi hovorila: „moje dieťa, tak to už je”, ale sama stále vtierala krémy proti vráskam hehe :) Našťastie ja som zvládla problém vrások oveľa rýchlejšie ako ona hhehehe. Kamarátka mi odporučila, aby som začala používať vhodný kolagénový prípravok, lebo kolagén tvorí pokožku. Na internete som našla rebríček takýchto prípravkov, v ktorom na prvom mieste bol práve PremiumCollagen5000. Objednala som ho, a prvé účinky (pevnejšia pokožka) som zbadala už po 2 týždňoch. Moja pokožka je pevnejšia a navlhčená, a vrásky postupne, denne mizli! :) Okrem účinkov sa mi zapáčilo aj to, že PC je prášok, a môžem si ho vsypať do džúsu a normálne vypiť:) Kolagén používam doteraz, aby moja pokožka bola v tom najlepšom stave najdlhšie.

Marianna, 37 rokov

Čestne priznávam, že som zvolila premium collagen len preto, že je to prášok. Neznášam žiadne kapsuly, takmer vždy mi stoja v hrdle :(( A tak dám dve lyžičky prášku do vody, pijem a žiaden problém! Ale samozrejme dôležité sú účinky. A tie sú riadne viditeľné, ak sa niekto pozrie na moje fotky – aktuálnu a druhú spred 3 mesiacov. Moja pokožka je pevnejšia, lepšie napnutá, predtým som mala problém so suchou pleťou, ale teraz už nevidieť ani stopu. Som veľmi spokojná s účinkom a odporúčam všetkým ženám, ktoré tiež chcú vyzerať mlado dlhý čas :)

Adriána, 40 rokov

Neverila som, že niekto môže byť spokojný so svojim vzhľadom po 50. A ešte nedávno moja pokožka vyzerala zle, naznačená brázdami, vráskami, fľakmi, aj keď som sa usmievala, vyzerala som smutno. Začala som používať Premium Collagen 5000 preto, že obsahuje veľa kolagénu, a kolagén je však základná zložka zdravej pokožky a aj skvelý spôsob na mladý vzhľad. Po niekoľkých mesiacoch používania sa brázdy zjemnili, a ja vyzerám asi 10 rokov mladšia. Aj moje kamarátky mi o tom hovoria a mám pocit, že mi aj trošku závidia.

Marta, 52 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: