Prostalis proti prostatitíde: zbavte sa prostatitídy prírodným liekom

Prostalis proti prostatitíde: zbavte sa prostatitídy prírodným liekom

SPOĽAHLIVÉ RIEŠENIE DELIKÁTNEHO PROBLÉMU

 • zmierňuje zápal
 • zmierňuje bolesť
 • normalizuje močenie
 • zlepšuje sexuálny život
OBJEDNAŤ

PRÍČINY PROSTATITÍDY

 1. pohlavne prenosné infekcie
 2. poruchy obehového systému (sedavý životný štýl)
 3. hormonálna nerovnováha
 4. nedostatky vitamínov a minerálov
 5. chronický stres
 6. prerušený pohlavný styk
 7. nepravidelná sexuálna aktivita, abstinencia
 8. nedodržiavanie osobnej hygieny

Prostalis proti prostatitíde: zbavte sa prostatitídy prírodným liekom

OBJEDNAŤ

PROSTALIS OBNOVUJE MUŽSKÉ ZDRAVIE, VRACIA HO DO FYZIOLOGICKEJ NORMY

 • zmierňuje bolesť
 • zmierňuje edém a zápal prostaty
 • obnovuje zdravie močového systému
 • stimuluje sexuálnu funkciu
 • znižuje riziko vzniku nádorov
 • zabraňuje recidíve choroby

AKTÍVNY KOMPLEX PROSTALIS

Prostalis proti prostatitíde: zbavte sa prostatitídy prírodným liekom

 1. Extrakt z Tribulus
  Znižuje opuch a zápal prostaty, spomaľuje rozvoj aseptického zápalu, zabraňuje nadmernému rastu fibroblastov v prostate, zabraňuje vzniku nádorových tkanív.
 2. Vitamín C
  Účinný na prevenciu nádorov prostaty, spomaľuje rast rakovinových buniek.Má výrazný protizápalový účinok.
 3. Extrakt zo ženšenu
  Stimuluje hormonálný systém a aktivuje produkciu testosterónu.Posilňuje potenciu.Zabraňuje tvorbe fibróznych tkanív.
 4. Lykopén
  Bojuje proti všetkým faktorom mužského sexuálneho starnutia.Antioxidant, zabraňuje rastu a migrácii nádorového tkaniva, znižuje riziko rakoviny prostaty.
 5. Tekvicový extrakt
  Obnovujú mechanizmus erekcie a posilňujú imunitu.Zabraňujú rozvoju zápalu prostaty, eliminuje stagnáciu v močovom systéme.

Znalecký posudok

Prostalis proti prostatitíde: zbavte sa prostatitídy prírodným liekom

Každý muž skôr alebo neskôr čelí prostatitíde. Bez riadnej liečby vedie táto choroba k vážnym následkom – ako je neplodnosť a impotencia.Preto je veľmi dôležité, aby ste nezmeškali moment a začali liečbu čo najskôr.

Dnes čoraz viac lekárov uprednostňuje prírodné prostriedky.Môj obľúbený medzi nimi je prostriedok Prostalis.Skladá sa z prírodných zložiek, ktoré zaručujú absenciu vedľajších účinkov, pomáhajú zmierniť bolesť a zápal prostaty. Aplikácia kurzu Prostalis zlepšuje prácu celého močového systému mužov, stimuluje potenciu, zlepšuje kvalitu spermy.

Abel Gatchalian

Recenzie o Prostalis

Nielenže je problém cilivý, ale aj jeho prejav je veľmi zvláštny – počas orgazmu som začal cítiť bolesť.Lekár vysvetlil, že takto sa prejavuje prostatitída a potvrdil diagnózu.Pripravil som sa na najhoršie, kým som nenašiel Prostalis.O týždeň neskôr boli príznaky choroby preč. Bol som úplne vyliečený, keď som dokončil kurz. Od seba chcem povedať, že prostriedok je dobrý, efektívny, určite ho odporúčam.

Gareth, 42 rokov, sa zbavil prostatitídy za 2 týždne

Pijem veľa vody, a preto často chodím na toaletu.Aby som nejako znížil počet návštev toalety držal som sa toľko, koľko len mohol.Ale posledných šesť mesiacov bolo čoraz ťažšie vydržať a chodiť na toaletu bolo čoraz bolestivejšie.Potom som začal mať problémy s erekciou a uvedomil som si, že ide o prostatitídu. Dočkal som sa.Odvážil som sa a šiel k lekárovi.Diagnóza sa potvrdila a predpísali mi kúru liečby Prostalis.Všetko prešlo len za pár týždňov a po kúre nedošlo k žiadnym relapsom.

Prudenc, 29 rokov, sa zbavil prostatitídy za 4 týždne

Moja prostatitída začala náhle.Jedného dňa sa začalo nasledovne: každú noc vznikala naliehavá potreba ísť na toaletu, sprevádzal to silný pocit pálenia a bolesť.Keď som prišiel k lekárovi a prešiel testami, diagnostikovali mi prostatitídu.Lekár povedal, že som sa obrátil včas, choroba práve začala eskalovať.Predpísal mi kúru Prostalis.Len o pár dní neskôr zmizla všetka bolesť, potreba ísť na toaletu sa stala oveľa zriedkavejšia.Po ukončení kúry neboli zistené žiadne príznaky ochorenia, opakované testy prostatitídu neukázali.

Nort, 49 rokov, sa zbavil prostatitídy za 5 týždňov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: