PROSTAMIN FORTE proti prostatitíde: zmierňuje zápal a bolesť!

PROSTAMIN FORTE proti prostatitíde: zmierňuje zápal a bolesť!

 • zmierňuje zápal a bolesť
 • normalizuje močenie
 • a erekcie zaisťuje bezpečný výsledok
 • na dlhú dobu
 • účinkuje v každom veku
 • a v ktoromkoľvek štádiu
OBJEDNAŤ

Iné príznaky prostatitídy

PROSTAMIN FORTE proti prostatitíde: zmierňuje zápal a bolesť!

 • bolesti v močovej trubici a podbrušku
 • nedostatok túžby praktizovať sex
 • slabá a pomalá erekcia
 • bolestivý sexuálny kontakt
 • predčasná ejakulácia
 • zvýšenie telesnej teploty do 39-40 ℃

Prostamin Forte: Víťazstvo nad prostatitídou v troch krokoch!

 • Zmierňuje opuchy a bolesť
  Pri požití účinné látky prípravku začínajú účinkovať prakticky okamžite, odstraňujú bolesť a zápal na bunkovej úrovni, odstránia svalové kŕče, čistia krvné zrazeniny a vyživujú sliznice.
 • Zlepšuje močenie
  Zložky aktívnej formuly obnovia zúženie močovej trubice. Normalizuje sa pravidelnosť a úplnosť vyprázdňovania močového mechúra bez nočného močenia, bez bolesti a nepohodlia.
 • Porazí prostatitídu
  Postihnutým bunkím a orgánom genitourinárneho systému prinavracia prirodzené funkcie. Obnovuje prirodzený krvný obeh v panve. Sexuálny život sa vracia do normálu. Výsledok je dlhodobo fixovaný.
OBJEDNAŤ

Prečo odborníci odporúčajú Prostamin Forte ako liek číslo 1 pre prostatitídu?

PROSTAMIN FORTE proti prostatitíde: zmierňuje zápal a bolesť!

 1. Zmierňuje zápal a bolesť
 2. Znižuje opuchy prostaty na minimum
 3. Ničí patogénnu bakteriálnu flóru
 4. Zlepšuje krvný obeh, eliminuje stagnáciu v panve
 5. Rýchlo obnoví steny ciev
 6. Čistí a obnovuje žily v panve
 7. Odstraňuje krvné zrazeniny, zrieďuje krv
 8. Lieči sliznicu genitourinárneho systému
 9. Obnovuje libido, erekciu a “mužskú” silu
 10. Posilňuje imunitu a zlepšuje obranyschopnosť tela voči
  stresorom

Prostamin Forte efektívne vďaka 100% organickému zloženiu

 • Extrakt z palmového ovocia a zinok
  Znižuje zápal prostaty.
 • Tekvicový prášok a extrakt z červených čučoriedok
  Zlepšuje močenie a spermatogenézu.
 • Extrakt z gotu kola a Shitake hubový prášok
  Zvyšuje libido. Obnovuje krvný obeh v prostate.
 • Extrakt z huby REISHI a extrakt zo semien granátového jablka
  Účinne zmierňuje stres a bolesť pri močení a vyprázdňovaní.

Ako Prostamin Forte bojuje s prostatitídou?

Alex Pustyňák, špecialista na zdravie mužov

Vedúci siete urologických kliník Vďaka vyváženej kombinácii liečivých rastlín v zložkách formuly , Prostamin Forte ovplyvňuje základné príčiny prostatitídy, ako aj jednotlivé súvislosti ochorenia. Antibakteriálny a antiseptický účinok Prostamin Forte prispieva k zničeniu patogénnych baktérií a mikroorganizmov, ktoré sú patogénmi ochorenia, to znamená, že Prostamin Forte ovplyvňuje základnú príčinu prostatitídy.

 

Výrazný protizápalový, antioxidačný a posilňujúci účinok na cievy Prostamin Forte prispievajú k obnoveniu zhoršenej mikrocirkulácie v tkanivách prostaty, v dôsledku čoho sa obnovuje normálna výživa orgánu a jeho fungovanie.

Skutoční ľudia, skutočné výsledky

Michal, 45 rokov

Nedávno mi bola stanovená diagnóza “prostatitídy”. Mám 45 rokov, stále chcem žiť normálne. Vybral som 2 kúry kapsúl Prostamin Forte – má to veľmi dobrý účinok. Bolesť a kŕče prešli približne za 2 týždne, vstávam v noci 1-2 razy (predtým až 5-krát). Cítim sa tak na 8 z 10. Dúfam, že obnovím potenciu, badať už prvé úspechy. Vo všeobecnosti sa život zlepšuje. Ľutujem len jednu vec – že som sa o tomto produkte nedozvedel skôr.

Alex, 28 rokov

Chronická prostatitída po armáde. Posledných šesť mesiacov bola bolesť taká, že som na sex so svojou ženou nemohol ani myslieť. Je to šťastie, že si o tom pohovorila s kamarátkou. Priniesla mi kapsuly Prostamin Forte. O mesiac neskôr som bol zdravý, ako býk. Žiadna bolesť, chodím na toaletu ako normálny človek. A v posteli je všetko v poriadku!

Matej, 53 rokov

Chlapi – toto je super doplnok!!! Rozhodol som sa ho brať na prevenciu. Nakoniec – akoby sa vrátil do čias mladosti. Cítim silu, energiu, nálada, potenciu. Chcem žiť a pohybovať sa. To je to, čo zdravá prostata znamená!! Predtým som sa cítil starý len vo veku 53 rokov. Odporúčam každému, kto to neskúsil! Hlavná vec je, že všetko je prirodzené, žiadne vedľajšie účinky!

Andrej 36 rokov

10 rokov som mal chronickú prostatitídu. Už som si dokonca zvykol. A potom sme sa s manželkou rozhodli mať deti. Testy prišli – a ja som bol prakticky sterilný, spermie boli veľmi zlé. Ukázalo sa, že prostatída môže viesť k neplodnosti. Všeobecne som sa rozhodol, že sa budem liečiť rýchlo a okamžite. Žiadne rady babičiek… Bol som dokonca pripravený na operáciu. Nemusel som ju podstúpiť, z čoho som veľmi šťastný. Na jednom lekárskom fóre som čítal o kapsulách Prostamin Forte. Vybral som len 2 kúry. Teraz sa považujem za zdravého človeka. Prostatitída zmizla. Tak to tvrdia testy a môj pocit. No a – tehotná žena. Ďakujem Prostamin Forte!

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: