PROSTECT proti prostatitíde: revolúcia v boji s chronickou prostatou

PROSTECT proti prostatitíde: revolúcia v boji s chronickou prostatou

Po jednej kúre sa zlepší funkcia obehového systému, znormalizuje sa proces močenia, posilní imunita a zvýši sa Vaše libido.

 • Zbavte sa bolesti v oblasti hrádze, konečníka a semenníkov
 • Normalizujte močenie už po jednej kúre
 • Zbavte sa zápalu prostaty
 • Podporte svoje sexuálne zdravie
OBJEDNAŤ

Ako pôsobí PROSTECT na mužský organizmus?

 1. VOŠKOVNÍK OBYČAJNÝ. Zbavuje zápalu v prostate
 2. BORIEVKA OBYČAJNÁ. Zlepšuje močenie a spermatogenézu
 3. HLUCHAVKA BIELA. Zvyšuje libido
 4. VOŠKOVNÍK OBYČAJNÝ. Zbavuje zápalu v prostate
 5. BORIEVKA OBYČAJNÁ. Zlepšuje močenie a spermatogenézu

PROSTECT proti prostatitíde: revolúcia v boji s chronickou prostatou

OBJEDNAŤ

Výhody prípravku Prostect

 • RÝCHLA POMOC. Odstránenie bolestivých symptómov od samého začiatku kúry.
 • ÚČINNÉ PÔSOBENIE BEZ VEDĽAJŠÍCH ÚČINKOV. Vyspelé technológie umožňujú získanie kryštalicky čistého koncentrátu liečivých rastlín, a to bez prímesí.
 • VÝROBOK JE HYPOALERGÉNNY. Na rozdiel od väčšiny antibiotík a iných prostriedkov proti zápalu prostaty.
 • KOMPLEXNÉ OZDRAVENIE. Intenzívne pôsobenie na tkanivo prostaty a celkové posilnenie.Viac síl, energie, zvýšenie libida a skvelá potencia.

Názor odborníka

PROSTECT proti prostatitíde: revolúcia v boji s chronickou prostatou

Chronický zápal prostaty sa vyvíja pomaly a často bez príznakov, avšak jeho následky môžu byť nebezpečné. Aby sa predišlo komplikáciám, odporúčam Prostect. Vo svojej vlastnej lekárskej praxi som sa presvedčil, že iba tento komplex ponúka výrazné zlepšenie. Účinne zbavuje bolestivých symptómov a deň za dňom dáva prostatu do poriadku. Prípravok Prostect nevyvoláva alergické reakcie na rozdiel od iných liekov a mastí. Je mimoriadne účinný, úplne bezpečný. Jeho pôsobenie je komplexné. Ozdravuje prostatu a posilňuje mužské zdravie.

Docent medicíny, Urológ, andrológ, Lekárska prax 24 rokov

Spôsob použitia

 • Pridajte 30-40 kvapiek prípravku do pohára s teplou vodou.
 • Prípravok užívajte 3 krát denne po jedle po odporúčanú dobu (30 dní).

Ohlasy ľudí, ktorí si Prostect vyskúšali

Môjmu mužovi zistili chronický zápal prostaty a pritom je mu ešte len 27 rokov. S potenciou je všetko v poriadku, na to si nesťažuje. Ale čo keď je to chronický zápal…? Naľakali sme sa a nevedeli, čo robiť. Mali sme strach, že kvôli tomu bude manžel neplodný, a my by sme deti chceli. Moja kolegyňa mi poradila Prostect. Teraz, po 3 mesiacoch, sa manžel cíti skvele!

Irina

Bolesti som mal také, že som na sex so svojou ženou nemal ani pomyslenie. Veľmi som trpel. Ona mi priniesla Prostect a za mesiac som bol na nepoznanie. Som opäť zdravý ako rybička. Už nemám žiadne bolesti a na toaletu chodím ako normálny človek. Sex je teraz oveľa lepší.

Dan

Dlho som cítil neustály discomfort. Neustávajúca tupá bolesť v slabinách a semenníkoch mi nedávala spať. Bol som pripravený dokonca podstúpiť operáciu. Nakoniec to nebolo nutné a ja som za to veľmi rád. Kamarát mi odporučil Prostect. Kúru som podstúpil asi po dobu 2 mesiace a teraz sa považujem za zdravého človeka. Zápal prostaty už nemám. Opäť sa mi do života vrátila chuť na sex a pokojné noci bez bolesti a poníženia.

Ivan

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: