Psorilax z psoriázy: zdravá pokožka bez zápalu a svrbenia!

Psorilax z psoriázy: zdravá pokožka bez zápalu a svrbenia!

Úprimne povedané, teraz existuje iba niekoľko ojedinelých pokusov niektorých lekárov nejako vylepšiť situáciu liečením. Musíme však pochopiť, že všetky sú sústredené hlavne v lekárskych výskumných inštitúciách. To znamená, že nehovoríme o bežných klinikách. Tam sa proti psoriáze bojuje metódami, ktoré smrtiace ochorenie iba maskujú, ale nijako neliečia.

 

Zvyšok sveta odmietol tieto metódy pred 20 – 30 rokmi kvôli ich absolútnej neúčinnosti. Prirodzene, Centrum pre dermatovenerológiu a ja osobne sa snažíme urobiť niečo pre zlepšenie situácie a pomoc pacientom. Napriek našim obmedzeným zdrojom vyvíjame veľké úsilie na zlepšenie situácie s liečením choroby v krajine. Nedávno sme podpísali dohodu o pripojení k medzinárodnému projektu „Anti-Psoriasis“. A dostali prístup k prvému produktu vytvorenému v rámci projektu – Psorilax balzam. Dnes je to jediný skutočne účinný produkt na psoriázu.

OBJEDNAŤ

Bol nejako testovaný? O akej účinnosti hovoríme?

Psorilax z psoriázy: zdravá pokožka bez zápalu a svrbenia!

Psorilax pomáha v 93% prípadov, úplne odstraňuje prejavy psoriázy a obnovuje pokožku. Okrem toho produkt reštartuje imunitný systém organizmu a doslova ničí príčinu ochorenia. To znamená, že Psorilax vráti vašej pokožke jej normálny vzhľad a odstráni príčinu ochorenia, čo vylúči jeho opakovanie. Dnes je to najúčinnejší produkt na psoriázu, aký svet pozná. Jedinou alternatívou sú komplexné liečby ponúkané na špecializovaných komerčných klinikách. Ale cena robí takúto liečbu pre väčšinu pacientov neprístupnou. Psorilax je na svoje náklady 40 – 50-krát lacnejší a jeho účinnosť nie je nižšia.

Prípravok Psorilax bol testovaný v roku 2019 vo Vedeckom centre pre dermatovenerológiu a kozmetológiu. Bolo vybraných 500 dobrovoľníkov rôzneho veku trpiacich ťažkými, ľahkými a stredne ťažkými až ťažkými formami psoriázy.

Na základe 30-dňového štúdia boli získané nasledujúce výsledky:

  • Zlepšenie stavu bolo zaznamenané u celej skupiny subjektov vo veku od 18 do 68 rokov.
  • Po 15 dňoch bola úplná regenerácia pokožky zaznamenaná u 96% pacientov.
  • Už po 25 dňoch testy preukázali zlepšenie stavu u všetkých pacientov.
  • Po 30 dňoch sa 97% pacientov zotavilo zo psoriázy, boli zaznamenané zlepšenia lekárskych parametrov kožných tkanív.
OBJEDNAŤ

Čo je to za produkt a kto ho vytvoril – môžete nám povedať viac?

Psorilax z psoriázy: zdravá pokožka bez zápalu a svrbenia!

Dopyt po lieku je v súčasnosti obrovský, čo nie je prekvapujúce vzhľadom na jeho účinnosť. Predtým produkt nebol k dispozícii v Nemecku, pretože celý voľný objem kúpili krajiny zúčastnené na projekte proti psoriáze ( Švajčiarsko, Veľká Británia, Izrael). Náš vstup do tohto programu otvoril cestu pre dodávku produktu na Slovensko. Okrem toho, že sme zabezpečili jeho dodávky, dosiahlo ministerstvo zdravotníctva prijatie špeciálneho programu, podľa ktorého bude kompenzovať dve tretiny nákladov na tento krém. To znamená, že na Slovensku sa ho dá kúpiť za prijateľnú cenu. Nedostávame príliš veľké objemy, a preto momentálne je k dispozícii iba nákup na webe. Skúšali sme rokovať s reťazcami lekární, všetky však odmietajú predávať liek za našu odporúčanú cenu .

Kedysi bolo možné predávať Psorilax za lepšiu cenu, ale po predaji prvej šarže si lekárne uvedomili, že je to nerentabilné , a preto nás odmietli. Preto bolo rozhodnuté zorganizovať online predaj s cieľom poskytnúť čo najväčšiemu počtu ľudí možnosť kúpiť si produkt. Momentálne môže ktokoľvek zadať objednávku a kúpiť si tento produkt pre osobné použitie. Doručenie sa uskutočňuje poštou alebo kuriérom (s platbou až po prijatí), aplikácia nevyžaduje žiadnu vonkajšiu pomoc. To znamená, že ide o produkt, ktorý môže použiť úplne každý.

Aby získať Psorilax :

  1. Musíte byť na Slovensku. Produkt neprepravujeme mimo krajiny!
  2. Zúčastniť sa lotérie nižšie. Potom vyplňte objednávkový formulár: zadajte svoje meno a telefónne číslo.
  3. Do 15 – 30 minút vás bude kontaktovať operátor s cieľom potvrdiť objednávku.

Produkt Psorilax, ktorý sa objavil na Slovensku pred necelým rokom, priniesol revolúciu v boji proti psoriáze a v prevencii mnohých závažných chorôb vedúcich k smrti.

Komentáre

Veronika Takáčová

Objednala som si ten krém Po 4 týždňoch sa cítim úplne zdravo! Aj keď predtým som trpela 5 rokov.

Ondrej Karpov

Ďakujem Vám veľmi pekne! Na klinike vôbec nemáme dermatológa. A od terapeuta nič nedostaneš. Počul som o tomto produkte a objednal som si ho. Dostal som aj 20% zľavu. Stojí to za cent, ale výsledok je neuveriteľný! Ešte raz ďakujem!

Viktoria Remajová

Ďakujem za odporúčania. Objednala som si.

Vanesa Bednáriková

Znie to ako rozprávka, ale psoriáza po použití produktu začala veľmi rýchlo ustupovať. To samozrejme mi nepomohlo uplne, ale cítil som príval sily a energie. Doslova sa mi ľahšie dýchalo! Sloboda! Chcela som sa usmievať a spievať. Zotavovala som sa!

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: