Pure Foundation nadácia: vyrovnáva tón pleti a skrýva nedokonalosti!

Pure Foundation nadácia: vyrovnáva tón pleti a skrýva nedokonalosti!

 • Pre všetky typy pleti
 • Hypoalergénny
 • Vodeodolný
 • 4 odtiene
 • SPF 15
OBJEDNAŤ

Čo je to Pure Foundation?

Pure Foundation nadácia: vyrovnáva tón pleti a skrýva nedokonalosti!

Pure Foundation je unikátny vodeodolný hypoalergénny make-up s vysokou krycou schopnosťou, ktorý je odolný aj voči morskej vode. Inovatívna krémová konzistencia s 50% obsahom pigmentov dokonca aj v malom množstve zakrýva farebné nedokonalosti pleti, vyrovnáva farbu pleti a dodáva jej dokonalý vzhľad. Jednoducho maskuje pupáky, pigmentové škvrny alebo tetovanie. Môžete ho použiť na celú tvár a telo pre farebnú korekciu alebo pre pridanie pleti svetlejšieho alebo tmavšieho odtieňa. Krém sa často používa ako profesionálny make-up pri fotení, nakrúcaní, v modelingu alebo pre slávnostné príležitosti.

Ako sa používa Pure Foundation?

Najskôr je nutné pokožku zvlhčiť pleťovým krémom, na ktorý sa potom aplikuje veľmi malé množstvo make-upu pomocou prstov alebo vlhkej hubky. Make-up sa nanáša v malom množstve najprv na problémové zóny, potom na celú tvár. Make-up má vysokú kryciu schopnosť, preto je potrebné začať s malým množstvom a postupne ho pridávať podľa potreby.

OBJEDNAŤ

Dostupné odtiene Pure Foundation

Pure Foundation nadácia: vyrovnáva tón pleti a skrýva nedokonalosti!

 • 100 svetlý ružovo-broskyňový
 • 120 svetlý béžovo – broskyňový
 • 130 tmavý – prírodný, ružový
 • 220 svetlo tmavý, béžový, žlto-pieskový

Doprava a platba

 • Doprava výhradne kuriérom behom 3-5 dní (Cena – 6 Euro)
 • Platba objednávky je pri prevzatí tovaru
 • Máte právo odstúpiť od nákupu do 14 dní

Názor odborníka

Jelena Jarošenko Make-up artist

Tento make-up sa javí ako skutočný objav. Dokonale sa hodí pre tých, čo majú post-akné, pupáky, jazvy alebo iné kožné nedostatky – tento make-up je preto najlepší! S ním nie je potrebné mať navyše korektor alebo concealer, stačí ho aplikovať iba v jednej vrstve a urobí vašu pleť dokonalou.

Hodnotenie zákazníkov

Bogoslovceva Anna, 32 rokov

Po 2 mesiacoch používania môžem povedať, že make-up dokonale skrýva všetky nedostatky, nielen akné, ale aj škvrny alebo začervenania. Je veľa odtieňov, skrátka obrovský výber, dokonca aj pre „Snehulienky“. Veľmi úsporná spotreba. Je možné použiť aj ako korektor pre maskovanie drobných nedostatkov, takže naozaj odporúčam všetkým)

Kiričenko Lilija, 27 rokov

Už je to rok, čo som verná tomuto make-upu. Je celkom úžasný, pretože: všetko dokonale maskuje, má hustú konzistenciu, je hypoalergénny a odolný proti vode, za prijateľnú cenu, a čo je najdôležitejšie – po ňom je pokožka hebká, hladká a zamatová. Odporúčam všetkým, kto má problémovú pokožku, myslím si, že lepší prípravok neexistuje.

Nikolajeva Olga, 35 rokov

Som z tohto make-upu naozaj nadšená! Je skrátka NAJLEPŠÍ! Budem ho kupovať znova a znova. ODPORÚČAM ho vyskúšať všetkým dievčatám, ktoré chcú skryť nedokonalosti pleti a vyzerať perfektne. Aby som povedala pravdu, nechápem, prečo nie sú nadšené recenzie na tento úžasný make-up. Pre mňa je rozhodne najlepší zo všetkých krycích make-upov, ktoré som už vyskúšala.

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: