Rectin: nový prístup k boju proti kŕčové žily konečníka

Rectin: nový prístup k boju proti kŕčové žily konečníka

V lete sa na Európskom kongrese špecialistov v oblasti proktológie stalo niečo úžasné. Celé publikum tlieskalo dievčaťu, ktoré stálo za pódiom asi 10 minút. Bola to Marta Voynitskaya, študentka z Poľska (zo Sosnowiec)! Navrhla jedinečný vzorec, ktorý môže pomôcť eliminovať dilatáciu žíl análneho kanála a zabrániť jeho smrteľným následkom.

 

Vedecké štruktúry Poľska a Izraela sa podieľali na implementácii vzorca navrhnutého Martou a vedúci odborníci z krajiny sa podieľali na vývoji produktu na kŕčové žily konečníka. Produkt už bol vyvinutý a vykazuje vynikajúce výsledky.

Novinár: Marta, ste jedná z najlepších študentiek medicíny na svete. Prečo ste si vybrali proktológiu?

Nechcem o tom hovoriť verejne, ale motivácia je tu čisto osobná. Pred niekoľkými rokmi zomrel môj otec na rakovinu konečníka. Spočiatku bolo všetko v poriadku, bolestivá smrť prišla náhle. Potom som začala študovať proktológiu. Bola som šokovaná, že väčšina farmaceutických výrobkov sú zbytočné chemikálie, ktoré ničia celé telo. Môj otec ich používal každý deň.

Za posledné tri roky som sa venovala výlučne tejto téme. Samotný spôsob, ako sa zbaviť kŕčových žíl konečníka, o ktorých teraz všetci hovoria, sa narodil počas písania mojej práce. Uvedomila som si, že som prišla s niečím novým. Ale nemohla som uveriť, že by to mohlo vzbudiť taký záujem z rôznych štruktúr.

Prácu na produkte koordinoval jeden z najznámejších vedcov a špecialistov v oblasti proktológie — Mariusz Falkowski. Požiadali sme ho, aby nám povedal o novom produkte a jeho aplikácii.

Rectin: nový prístup k boju proti kŕčové žily konečníka

Novinár: povedzte nám, prosím, aká je podstata Marthovej myšlienky? A tento vzorec naozaj pomáha zbaviť sa kŕčových žíl v konečníku?

Marthina myšlienka je v prvom rade nový prístup k boju proti kŕčové žily konečníka. Ako fungujú zastarané nástroje? Aktívne ovplyvňujú cievy v konečníku, zabraňujú nadmernému plneniu krvi v žilách a zužujú lumen kapilárov. Súčasne vám len dočasne umožňujú zmierniť opuch, svrbenie a krvácanie a uzly naďalej rastú a zápal nezmizne. Výsledkom je, že hlavný dôvod rozšírenia rektálnych žíl nezmizne nikde: odtok krvi nie je obnovený. Problém pretrváva, pretože sa zhoršuje každou dávkou takýchto produktov. Marthin vzorec vám umožní obnoviť odtok krvi a zbaviť sa rozšírených cievnych plexusov, čím sa eliminuje hlavná príčina dilatácie rektálnych žíl. To však samozrejme nestačí na to, aby sa zabránilo závažným štádiám patológie. Preto bolo také dôležité vytvoriť nový vysoko kvalitný produkt.

Novinár: je dilatácia rektálnych žíl taká nebezpečná?

Videli ste štatistiky? Každá piata osoba čelí dilatácii žíl konečníka. Samotná táto patológia nie je taká hrozná, ale je to, ak začnete liečbu včas. To je miesto, kde začínajú problémy, pretože mnohí ľudia sa hanbia a nehľadajú pomoc. Potom začnú nebezpečné následky: črevné krvácanie, onkológia, uzly sa môžu kedykoľvek pretrhnúť a bude potrebná naliehavá operácia a krvné zrazeniny sa uvoľnia a zabijú. Avšak, aj keď budete mať veľa finančných prostriedkov každý deň, efekt bude stále nulový. Pretože dôsledky sú odstránené, nie príčina. Ak je zápcha, svrbenie, bolesť a pocit ťažkosti v konečníku, znamená to, že osoba už má vážne problémy a je potrebná naliehavá liečba.

Novinár: ale všetky naše lekárne sú balené s množstvom rôznych produktov!

Áno, ale všetky sú založené na princípe opísanom vyššie. Tieto produkty obnovujú prietok krvi v konečníku a poškodzujú steny krvných ciev. Odstraňujú príznaky dilatácie rektálnych žíl, ale nie dlho. Vo všeobecnosti negatívne ovplyvňujú telo, s ich pomocou nie je možné zbaviť sa dilatácie žíl konečníka. Martha mala pravdu. Pri analýze kompozícií každý špecialista pochopí, že ich brať nestojí za to.

Rectin: nový prístup k boju proti kŕčové žily konečníka

Novinár: aký je názov produktu, ktorý vytvorila Marta? Mohli by ste nám o ňom niečo povedať?

Tento produkt sa nazýva Rectin. Je účinný vďaka svojmu komplexnému účinku na telo a jeho jedinečnému zloženiu obsahujúcemu iba vysoko koncentrované rastlinné extrakty. Rectin má schopnosť úplne odstrániť bolesť, svrbenie a pálenie, posilniť krvné cievy a kapiláry, zmierniť zápal, obnoviť krvný obeh, zastaviť uvoľňovanie krvi a hlienu z konečníka, zastaviť rast a stratu uzlín.

Avšak, rovnako ako Martha, sme sa k tejto úlohe priblížili múdro. Tento produkt nie je len ďalším príkladom chemických receptov prechádzajúcich z jedného do druhého, ale jedinečným zložením vysoko koncentrovaných prírodných extraktov.

V dôsledku toho je nielen veľmi efektívna, ale aj nie je návyková. 2-3 dni po začiatku aplikácie produktu sa príznaky často úplne eliminujú. Potom nasleduje čistenie a obnova. Na rozdiel od farmaceutických chemikálií nemá Rectin žiadne škodlivé účinky na srdce alebo iné orgány.

OBJEDNAŤ

Názory zákazníkov

Riadim nákladné vozidlá, mal som problémy s uzlami v zadnom priechode. Snažil som sa ich zbaviť dlho a neúspešne, ale potom som si kúpil Rectin a teraz tento problém nemám. Pracujem a už viac nerozmýšľam o zdravotných problémoch. Nemôžem si odpustiť, že som utratil toľko peňazí za prostriedky.

Tomáš

Vďaka tomuto produktu som dala svojho manžela na nohy… Mnohokrát ďakujem za takýto vynález!

Kristína

Používam ho už 2 týždne – na tento efekt som nemusel dlho čakať!!!

Pavol

Je to jednoducho zázrak. Mal som poslednú fázu, ale Rectin mi pomohol cítiť úľavu. Ďakujem veľmi pekne!

Ferdinand

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: