REDUSUGAR proti cukrovke: postarajte sa o hladinu cukru v krvi

REDUSUGAR proti cukrovke: postarajte sa o hladinu cukru v krvi

Zlepšíte si náladu, zvýšte koncentráciu, obmedzte chuť na sladké!

 

Postarajte sa o svoju náladu už teraz! Nedovoľte, aby cukor prítomný v pokrme ovplyvnil vaše zdravie! Dozveďte sa, ako rýchlo a účinne môžete zvládnuť problém príliš vysokej hladiny cukru v krvi. REDUSUGAR je sila rastlinných výťažkov, ktoré vám prinavrátia radosť zo života.

 

Koniec s únavou, nevoľnosťou, nepretržitou bolesťou hlavy a nedostatkom energie na každodenné bežné aktivity. Koniec z ospalosťou, neochotou a problémami s koncentráciou. S REDUSUGAR vyrovnáte funkcie svojho organizmu, prinavrátite mu rovnováhu a obmedzíte chuť na jedlo!

OBJEDNAŤ

VYSKÚŠAJTE REDUSUGAR, S KTORÝM:

 • ZÍSKATE LEPŠIU NÁLADU
 • OBMEDZÍTE HLAD
 • OBMEDZÍTE CHUŤ NA SLADKÉ
 • ZVÝŠITE SVOJU IMUNITU
 • ODSTRÁNITE Z ORGANIZMU VOĽNÉ RADIKÁLY

DOZVEĎTE SA, KOĽKO ZÍSKATE JEDNOU MALOU ZMENOU VO SVOJOM DENNOM ŽIVOTE

REDUSUGAR proti cukrovke: postarajte sa o hladinu cukru v krvi

Stačia len 2 kapsuly REDUSUGAR denne, aby ste sa riadne postarali o svoje zdravie. Jeho zloženie bolo vypracované tak, aby účinne znižoval vysokú hladinu cukru v krvi, a okrem toho podporoval funkčnosť tráviacej sústavy a zlepšoval náladu. V zložení prípravku nájdete:

 1. VÝŤAŽOK Z KOREŇA DRÁČA INDICKÉHO
  ktorý už v staroveku bol používaný na liečenie porúch tráviacej sústavy. Zjemňuje bolesť a nevoľnosť. To, čo je v ňom nevzácnejšie, je berberín. Má vlastnosti podporujúce glykolýzu, čiže účinne podporuje rozklad cukrov v bunkách, vďaka čomu obmedzuje vytváranie cukru v pečeni. Spomaľuje tiež rozklad sacharidov v črevách. Má pozitívny vplyv na náladu, všeobecne upokojuje a podporuje sústredenie.
 2. VÝŤAŽOK Z LISTOV MORUŠE BIELEJ
  sa považuje za liek na problémy s hyperglykémiou. Jeho najväčšou výhodou je, že reguluje obeh sacharidov v organizme, vďaka čomu účinne znižuje hladinu cukru v krvi a odstraňuje voľné radikály.
 3. VÝŤAŽOK Z KOREŇA ĎUMBIERA LEKÁRSKEHO
  je skvele známou zložkou mnohých prírodných výživových doplnkov. Znižuje hladinu cukru v krvi a súčasne obmedzuje spotrebu inzulínu. Uľahčuje transport glukózy do svalových buniek. Vďaka tomu odstraňuje pocit únavy a podporuje rýchlejšiu regeneráciu.
 4. VÝŤAŽOK Z KÔRY ŠKORICOVNÍKA
  stimuluje inzulínové receptory, ktoré sa nachádzajú na povrchu bunkových blán. V konečnom dôsledku sú bunky citlivejšie na inzulín, čím sa udržiava správna hladina glukózy v krvi. Okrem toho zázvor podporuje ten správny bunkový metabolizmus a stimuluje vylučovanie toxických látok z organizmu.
 5. VÝŤAŽOK Z KOREŇA PÚPAVY LEKÁRSKEJ
  má širší účinok, a inulín, ktorý obsahuje, účinne znižuje hladinu cukru v krvi zabrzdením resorpcie glukózy. Obsahuje tiež kyselinu chlorogénovú, ktorá spomaľuje uvoľňovanie glukózy do krvi po jedle a zvyšuje citlivosť buniek na inzulín.
 6. VÝŤAŽOK ZO SEMIEN SENOVKY
  je bohatým zdrojom fytoestrogénov, ktoré zvyšujú citlivosť buniek na inzulín a obmedzujú pohlcovanie glukózy v črevách. Vďaka tomu sa zvyšuje tolerancia organizmu na glukózu, zlepšuje nálada a chuť na jedlo je obmedzená.
 7. VÝŤAŽOK Z LISTOV ZELENÉHO ČAJU
  obsahuje polyfenoly, ktoré zodpovedajú za obmedzenie poškodenia buniek. Podporujú aj znižovanie hladiny cholesterolu v krvi a pokles hmotnosti, čo sa priamo spája so stabilizovaním hladiny glukózy v organizme.
 8. INULÍN
  spomaľuje pohlcovanie cukrov z pokrmov a znižuje ich glykemický index. Má tiež prebiotický účinok, čím podporuje rast prospešných baktérií v črevách, ktoré zodpovedajú za imunitu a správny metabolizmus cukrov.
 9. CHRÓM
  je nevyhnutný pre správne fungovanie inzulínových receptorov, podporuje glukózovú toleranciu a ďalej metabolizmus cukru v krvi. Vďaka týmto vlastnostiam účinne obmedzuje chuť na jedlo a v podstate brzdí chuť na sladké.

Nemeškajte, vaše zdravie je najdôležitejšie!

OBJEDNAŤ

REDUSUGAR proti cukrovke: postarajte sa o hladinu cukru v krvi

ČÍM JE REDUSUGAR VÝNIMOČNÝ?

 • AŽ 7 RASTLINNÝCH VÝŤAŽKOV
 • CHRÓM A INULÍN, KTORÉ PODPORUJÚ SPRÁVNU FUNKČNOSŤ INZULÍNOVÝCH RECEPTOROV
 • LEN 2 KAPSULY DENNE
 • 194 MG BERBERÍNU V DENNEJ DÁVKE

BEZPEČNÝ SPÔSOB NA NÍZKU HLADINU CUKRU V KRVI!

Na prípravu REDUSUGAR sme použili rastlinné extrakty známe nielen svojimi účinkami, ale aj bezpečným použitím. Vďaka tomu môžete byť istí, že REDUSUGAR nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky. Tešte sa dobrými výsledkami bez obáv o nežiadúci efekt!

Najčastejšie kladené otázky

Pre koho je REDUSUGAR?

REDUSUGAR je výživový doplnok na báze prírodných rastlinných výťažkov, ktorého úlohou je podporovať vyrovnanie hladiny cukru v krvi. Preto je ideálnym prípravkom na podporu diéty pri inzulínovej rezistencii, cukrovke alebo poruchách trávenia.

 

Aké je zloženie doplnku REDUSUGAR?

Výťažok z koreňa dráča indického (Berberis aristata), želatína, výťažok z listov moruše bielej (Morus alba L.), výťažok z koreňa ďumbieru lekárskeho (Zingiber officinale Rosc.), výťažok z kôry škoricovníka čínskeho (Cinnamomum cassia), výťažok z koreňa púpavy lekárskej (Taraxacum officinalis), inulín, výťažok zo semien senovky (Trigonella foenum-graecum), výťažok z listov zeleného čaju (Camellia sinensis),

protihrudkujúce látky – stearát horečnatý, oxid kremičitý; chlorid chromitý.

 

Ako sa REDUSUGAR používa?

Stačia 2 kapsuly denne – po požití vypite pohár vody. Výživový doplnok môžete požívať bez ohľadu na jedlo. Neprekročujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nesmiete používať ako náhradu pestrej diéty. Vyvážená diéta a zdravý životný štýl sú dôležité pre udržanie dobrého stavu zdravia. Požitie odporúčanej dennej dávky je prospešné pre zdravie.

 

Koľko kapsúl je v jednom balení REDUSUGAR?

V jednom balení výživového doplnku REDUSUGAR sa nachádza 60 kapsúl.

REDUSUGAR proti cukrovke: postarajte sa o hladinu cukru v krvi

ONI UŽ POZNAJÚ ÚČINKY REDUSUGAR

„Cítila som sa stále unavená. Mala som problém sa sústrediť na niečom a predovšetkým aj nepríjemné poruchy tráviacej sústavy. Vedela som, že príčinou toho môže byť nevhodná diéta, ale nevedela som presne zistiť, prečo zle sa cítim. Ak som začala čítať o vplyve cukru na náladu som prišla na to, že za všetky moje problémy zodpovedá cukor! Tak som si objednala REDUSUGAR, začala som ho pravidelne používať a konečne mám vyrovnanú hladinu cukru v organizme. uUž nie som ospala a unavená!”.

KAMILA, 27 ROKOV

„Mojim problémom bola vždy nevhodná diéta. Kedy som sa konečne rozhodol schudnúť, váha ukazovala stále tu istú hodnotu. Dietetik mi povedal, že je to úplne normálny jav, lebo pri takomto množstve cukru, ktorým som sa doteraz živil, je prekvapený, že ešte nemám cukrovku. A že proste musím sa postarať o zníženie hladiny cukru v krvi. Diéta je určite ta správna cesta, ale potreboval som aj ďalšiu pomoc. Dietetik mi odporučil, aby som našiel dobrý výživový doplnok, ktorý mi pomôže znížiť hladinu cukru v krvi. Hľadal som na internete a som konečne našiel REDUSUGAR. Presvedčilo ma jeho prírodné zloženie, prítomnosť inulínu a chrómu. Zrazu som objednal 3 balenia (a bol som prekvapený, že mi prišlo k tomu ešte 1 zadarmo!) a začal som to používať. Hladina cukru sa vyrovnala a ja konečne vidím účinky diéty”.

PAVOL, 34 ROKOV

„Nikdy predtým ma nenapadlo, že ta ospalosť, ktorú cítim po každom jedle, vyplýva z nesprávneho využitia cukru v mojom tele. Konečne mi kamarátka povedala, že to začiatok vážnych zdravotných problémov a že to vôbec nie je normálne, že sa mi chce spať po obede a nemám chuť na žiadne aktivity. A práve ona mi ponúkla REDUSUGAR. Sama ho používa už akýsi čas a hovorí, že sa jej vrátila životná energia. Používam tento doplnok krátku dobu, ale už po cca dvoch týždňoch som zistila, že fakt nechce sa mi toľko jesť, nemám už takú chuť na sladké a po jedle nie som už ospalá. Preto odporúčam tento doplnok všetkým, ktorí sa ešte preň nerozhodli!”.

MARTA, 52 ROKOV

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: