Remi Bloston: profesionálna regenerácia krvného obehu

Remi Bloston: profesionálna regenerácia krvného obehu

OVERENÝ SPÔSOB NA POSILNENIE KRVNÉHO OBEHU:

  • EFEKT UŽ PO 1 MESIACI
  • SPRIECHODNENIE TEPIEN A ŽÍL
  • CHOLESTEROL A TLAK V NORME
  • OCHRANA PRED ATEROSKLERÓZOU A INFARKTOM
  • USTÚPENIE KŔČOVÝCH ŽÍL A KŔČOV LÝTOK
  • KONIEC STUDENÝCH CHODIDIEL A DLANÍ
  • PRÍRODNÁ KÚRA
  • JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE
OBJEDNAŤ

ČO BLOKUJE SPRÁVNY PRIETOK KRVI V ŽILÁCH A TEPNÁCH?

Poruchy obehu sú všeobecný problém. Trpí nimi viac ako polovica osôb po 40 roku života. Postihujú všetkých – nezávisle od pohlavia a veku. Ich hlavnou príčinou (okrem vysokého cholesterolu) sú poškodenia bunkovej výstelky, čiže vrstvy buniek, ktoré vystielajú tepny a žily. V dôsledku poškodenia týchto buniek, prestáva krv voľne stekať po stenách tepien a žíl. Vznikajú ranky a zrazeniny, čiže aterosklerotické pláty. Z dôvodu rozrastania týchto plátov je prietok krvi obmedzený. Výsledok? Studené chodidlá a dlane, kŕče lýtok, kŕčové žily. Dlho podceňované problémy krvného obehu bývajú príčinou aterosklerózy, a dokonca srdcového infarktu alebo mozgovej mŕtvice.

Remi Bloston: profesionálna regenerácia krvného obehu

OBJEDNAŤ

AKO SPRIECHODNIŤ TEPNY A ZACHRÁNIŤ SVOJE SRDCE PRED ATEROSKLERÓZOU A INFARKTOM?

Pre posilnenie krvného obehu, spriechodnenie tepien a žíl a vyhnutie sa nebezpečným dôsledkom problémov s krvným obehom, je potrebné dodať do organizmu správne látky. Také, ktoré rýchlo a neinvazívne zmäkčia krvné zrazeniny usadené v tepnách a žilách, a vracajú späť vystieľajúcim bunkám správnu klzkosť. Látky, ktoré spôsobia, že krv znovu začne voľne pretekať, a prenikať do najvzdialenejších orgánov a vlásočníc. Práve ako odpoveď na tieto potreby vznikol neinvazívny prípravok – Remi Bloston.

HODNOTENIE ODBORNÍKA VO VECI KRVNÉHO OBEHU

Jedinečnosť Remi Bloston sa skrýva v inovačnej formule prírodného pôvodu. Táto formula regeneruje krvný obeh a rieši problémy s vysokým tlakom a cholesterolom. Účinne spriechodňuje steny tepien a žíl. Vďaka tomu rieši problémy osôb, ktoré sa potýkajú s dýchavičnosťou, kŕčovými žilami a kŕčmi lýtok a studenými dlaňami a chodidlami. Pomáha nezávisle od zdroja problému, komplexne likviduje zároveň príčiny, ako aj príznaky problémov krvného obehu.

Vďaka použitiu špeciálnej kompozície aktívnych zložiek a najnovších technológii Remi Bloston sa odlišuje trojfázovým pôsobením: spriechodňuje tepny a žily od cholesterolových nánosov, komplexne regeneruje bunkovú výstelku a upravuje tlak. Je to ľahká, zdravá a bezpečná metoda, ktorá pomáha minimalizovať riziko mozgovej mŕtvice a srdcového infarktu.

Odporúčam túto účinnú kúru každému, kto sa chce zbaviť bolestivých problémov s obehom.

Marc A. Derwick

SILA SKRYTÁ V BYLINÁCH

Remi Bloston: profesionálna regenerácia krvného obehu

Nie sú to však rastliny, ktoré jedávate každodenne. Boli vybrané skúsenými bylinkármi a vytvorené podľa starej kláštornej receptúry majstrov z Petrohradu a Tibetu. Unikátna kombinácia aktívnych zložiek obnovuje krvný obeh – a to všetko bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Najlepšie efekty regenerácie krvného obehu sa získava aplikovaním týchto prírodných zložiek v správne vysokej a súčasne bezpečné dávke. Vo forme kapsúl Remi Bloston je zmes bylinných výťažkov ešte koncentrovanejšia.

 

CYNARA SCOLYMUS je najsilnejšia zložka Remi Bloston. Práve on je zodpovedný za tak skvelé pôsobenie tejto kúry.

 

Obsahuje aktívne látky (cinarín a inulín), ktoré veľmi rýchlo a neinvazívne zmäkčujú usadené v tepnách krvné zrazeniny a vracajú späť bunkám vystieľajúcim tepny správnu klzkosť. Tieto látky spôsobujú, že krv znova voľne preteká, a preniká do najvzdialenejších orgánov a vlásočníc.

Je to rastlina, ktorá sa pestuje a poznáme ju už viac ako 2 tis. rokov. Nielen navracia cievam pružnosť a správnu priechodnosť. Vďaka tomu, že krv preniká do najvzdialenejších zákutí organizmu, sú všetky orgány správne okysličené a živené. Organizmus začína pracovať na plnú paru a ozdravujú sa aj iné orgány, ktoré boli choré.

Stačí užívať 2 kapsule denne, aby ste si užívali plnú zdatnosť každý deň.

ONI SA ZBAVILI PROBLÉMOV S OBEHOM:

Zbohom, ateroskleróza!

Mal som strašné aterosklerotické usadeniny. Lekári predpokladali to najhoršie. Hovorili o nejakých extrémnych diétach, cvičení a tonách liekov. V mojom veku? Za môj dôchodok? Našťastie mi kúra zachránila život. Tlak sa mi upravil a znížil sa cholesterol. Som kľudný, pretože už nie som v rizikovej skupine infarktu.

Michal Slezák, 62 rokov, Dubnica nad Váhom

Nohy ako nové

Po veľa mesiacov mi tuhli lýtka a chodidlá, navyše som mala kŕče a urobili sa mi hrozné kŕčové žily. Nevedela som, čo mi je, až som si nechala urobiť vyšetrenie. Výsledok bol hrozný, pretože sa ukázalo, že u mňa postupuje ateroskleróza! Nemala som v pláne byť chorá. Rozhodla som sa s tým bojovať. Preto som použila túto kúru a sama sebe som vďačná, že som to vyskúšala! Tuhnutie a bolestivé kŕče ustúpili, hnusné kŕčové žily tiež!

Mária Rozmusová, 58 rokov, Ožďany

STOP vysokému tlaku

Predstavte si, že ste pri každom kroku udychčaní a nemôžete sa starať o vnukov. Tak čo, je to ťažké, že? A ja som to mala práve tak, pretože problémy s tlakom mi nedovoľovali žiť. K tomu vysoký cholesterol a upchaté tepny. Bála som sa o svoj život… Keď som dostala od muža Remi Bloston, bola som skeptická. Ako mi môžu pomoc nejaké byliny? A bola som prekvapená, pretože sa cítim skvele. Tlak a cholesterol sú v norme a ja už nemám také ľadové chodidlá! Prežívam druhú mladosť a starám a vnúčatká.

Mária Kozelková, 56 rokov, Rožňava

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: