Renovein: pomáha zbaviť sa kŕčových žíl

Renovein: pomáha zbaviť sa kŕčových žíl

Podľa štatistík sú kŕčové žily a poruchy krvného toku diagnostikované u 72% žien starších ako 50 rokov(37% žien starších ako 30 rokov). Najnebezpečnejšou vecou v tejto patológii je to, že sa situácia v priebehu času nezlepšuje: rozšírenie subkutánnych žíl sa zvyšuje, čo spôsobuje opuch končatín, bolesť a zvýšené riziko vaskulárnej trombózy.

 

Avšak pomocou moderných prostriedkov sa stáv môže zlepšiť. Nezávislý chirurg a flebológ, čestný lekár, vedec zo Slovenska, člen Európskej spoločnosti flebológov, člen predstavenstva Asociácie flebológov, profesor a vedúci lekárskeho centra pre modernú flebológiu, doktor lekárskych vied. Ľubomír Babík nám vysvetľuje, aké sú moderné metódy terapie kŕčových žíl u žien a mužov.

OBJEDNAŤ

-Doktor, prečo sú kŕčové žily tak nebezpečné pre polovicu ľudstva?

-Pravdou je, že mnohí ľudia si ani neuvedomujú, že ide o vážnu chorobu a podceňujú jej dôsledky. Mnoho ľudí dúfa, že všetko zmizne samo o sebe, ale faktom je, že nikdy nezmizne. Kŕčové žily môžu nielen zničiť život človeka s neustálym opuchom a bolesťou, ale tiež vyvinúť komplexy u pacientov. Mimochodom, existujú dôvody na to všetko: ľudia trpiaci kŕčovými žilami dolných končatín majú vždy hyperpigmentáciu kože, prevláda modrastý odtieň av pokročilejších prípadoch sa objavujú trofické vredy. Ľudia obklopení takýmito pacientmi poznamenávajú, že to všetko následne vedie k komplexom. Tí, ktorí trpia kŕčovými žilami, by mali zmeniť svoj šatník, aby skryli problém: nosiť uzavreté topánky, dlhé nohavice a tmavé pančuchy.

Hlavným nebezpečenstvom tejto patológie je však vývoj tromboflebitídy. Tromboflebitída (zápal vnútornej steny cievy) vedie k tvorbe krvných zrazenín, ktoré môžu upchať lúmen cievy tvorbou flebotrombózy, ako aj dostať sa do pľúc cez dolné genitálne cievy. V tomto prípade sa môže vyskytnúť tromboembolické ochorenie pľúc-závažná a niekedy smrteľná komplikácia.

V skutočnosti ľudia, ktorí bojujú s kŕčovými žilami (alebo tí, ktorí vôbec nič nerobia), žijú s časovou bombou. Aby som bol úprimný, nerozumiem, prečo to robia. V súčasnosti existuje pomerne účinná terapia kŕčových žíl. Po 2-3 týždňoch môžete tento problém navždy zabudnúť.

Renovein: pomáha zbaviť sa kŕčových žíl

-Čo by ste odporučili teraz pri terapie kŕčových žíl?

-Napríklad veľmi dobrý nástroj, ktorý vám umožní pomôcť aj tie najviac zanedbané kŕčové žily, je Renovein, vyvinutý v roku 2020 slovenským flebologickým Ústavom. Keďže tento výrobok je určený na domáce použitie a samotný inštitút sa nezaoberá komerčnými aktivitami, je veľmi lacný v porovnaní s výrobkami dostupnými v lekárňach a naozaj pomáha!

 

Na základe výsledkov klinických štúdií, ako aj praxe používania Renovein, môže byť považovaná za hlavnú terapiu kŕčových žíl. A je dôležité, aby sa dalo použivať doma. Koniec koncov, veľa ľudí nechce vidieť lekára. A to je pochopiteľné, najmä vzhľadom na nedávne udalosti. Renovein pomáha zbaviť sa kŕčových žíl individuálne.

– Je Renovein gél alebo tablety?

– Ide o špeciálny gél, ktorý zastavuje vývoj kŕčových žíl a regeneruje žily vďaka špeciálnemu zloženiu. Renovein je unikátny patentovaný vývoj našich vedcov. Neexistujú žiadne analógie kdekoľvek na svete.

Okrem toho to nie je liek, ale úplne prírodný produkt, ktorý eliminuje alergické reakcie a iné problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť počas terapie. Taktiež nezaťažuje telo a núti ho spracovať širokú škálu chemických zlúčenín.

Renovein pomáha aj v najpokročilejších prípadoch kŕčových žíl, preto sa odporúča aj pre ľudí s ťažkou formou ochorenia. Môže sa použiť aj ako preventívne opatrenie.

Chcel by som sa podeliť o výsledky klinických štúdií po ukončení terapie kŕčových žíl, ktoré príjemne prekvapili mnohých lekárov. Bude to skutočná spása pre pacientov, ktorí vyvinuli kŕčové žily.

Renovein: pomáha zbaviť sa kŕčových žíl

OBJEDNAŤ

Výsledky výskumu

1. Účinnosť gélu Renovein vypočítaná pomocou štandardnej metódy (počet pacientov, ktorým sa zlepšil stav na celkový počet pacientov v skupine 570 ľudí, ktorí dostali terapiu) bola:

  • Úľava od bolesti – 99%.
  • Zníženie edému nohy – 98%.
  • Zníženie ťažkosti a nepohodlia v nohách – 99%.
  • Eliminácia telangiektázie – 98%.
  • Odstránenie kŕčových žíl – 93%.
  • Odstránenie hyperpigmentácie – 96%.

2. Neboli zistené žiadne nežiaduce vedľajšie účinky vrátane alergických reakcií.

3. Renovein je uznávaný ako vedúci nástroj v boji proti kŕčovým žilám.

Okrem Slovenskej republiky bol tento výrobok certifikovaný v Amerike univerzitou flebológie a hematológie v New Yorku. Klinické štúdie tieto údaje úplne potvrdili. Američania dokonca dostali lepšiu mieru účinku. Latinskoamerické krajiny prejavujú veľký záujem o tento produkt. Všetky testy ukázali, že tento výrobok má extrémne vysokú úroveň účinnosti.

Komentáre

Než som skúsil gél, mal som strašné žily. Už som premýšľala o operácii, ale keď som vyskúšala Renovein, uvedomila som si, že to vôbec nie je potrebné. Po mesiaci používania sa žily stávajú novými. Bola som tak šťastná!

Mária

Nedávno som sledovala program o kŕčových žilách, kde hovorili o tomto produkte a že je to najlepšie na svete na terapiu kŕčových žíl.

Lenka

Nečakal som, že po použití gélu budem mať také dobré výsledky. Spočiatku nepohodlie zmizlo a potom všetko začalo vyzerať lepšie vizuálne. Moje nohy sú teraz úplne zdravé! Ste super!!:).

Alexandra Široká

Poviem vám o mojej vlastnej skúsenosti: výsledok terapie je neporovnateľný! Použila som to sáma a objednala som si to pre moju matku. Obe naše žily sa vrátili do normálu. Sme veľmi šťastní, objednajte si to pre svoju matku, neváhajte!

Naty

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: