Restilen zo stresu: ZABUDNITE NA STRES A ZAČNITE ŽIŤ NAPLNO!

Restilen zo stresu: ZABUDNITE NA STRES A ZAČNITE ŽIŤ NAPLNO!

Restilen je pre každého, kto už zažil stres, úzkosť alebo nervozitu a chce ich odbúrať.

 • Zvyšuje odolnosť proti stresu
 • Pomáha udržiavať pozitívnu náladu
 • Znižuje príznaky stresu
 • Znižuje únavu a vyčerpanie
 • Podporuje udržiavanie energie a vitality
OBJEDNAŤ

PRE KOHO JE RESTILEN URČENÝ?

Restilen zo stresu: ZABUDNITE NA STRES A ZAČNITE ŽIŤ NAPLNO!

 1. Podporuje nervový systém
  Ľudia, ktorí sú pod dlhodobým vplyvom negatívnych faktorov, sa sťažujú na nespavosť sprevádzanú neustálou únavou počas dňa.
 2. Znižuje náchylnosť na stres
  Restilen je založený na adaptogénnych vlastnostiach zložiek, ktoré nám pomáhajú prispôsobiť sa výzvam moderného sveta.
 3. Podporuje imunitu
  Zložky Restilenu podporujú dobrý spánok a regeneráciu, pomáhajú udržiavať imunitu a znižujú procesy nežiaducej oxidácie.

VÝHODY RESTILENU

Restilen obsahuje spektrum zložiek blahodárne pôsobiacich na psychické zdravie a dobrú pohodu, vrátane: Serenzo™, KSM-66®, Saffr’Activ®, SOD B Extramel® Serenzo extrakt zo sladkej pomarančovej kôry s jedinečnými zložkami [20% limonénu], ktorého vlastnosti boli vedecky dokázané.

Serenzo účinkuje na neuronálnej úrovni a reguluje aktivitu týchto receptorov. Komplex je receptorom A2A rozpoznávaný ako adenozín a spája sa s ním, blokuje tak jeho pôsobenie, ako aj inhibíciu D2 receptora. Týmto spôsobom Serenzo™ aktívne reguluje hladinu stresu. Účinnosť Serenza bola potvrdená v klinickom teste vykonanom na 40 osobách vo veku 18-60 rokov.

OBJEDNAŤ

ZLOŽENIE RESTILENU

Restilen zo stresu: ZABUDNITE NA STRES A ZAČNITE ŽIŤ NAPLNO!

Koreňový extrakt z ašvagandy [5% vitanolidov] – KSM-66®

 • Podporuje organizmus v období zvýšeného napätia a stresu
 • Pôsobí ako adaptogén, zvyšuje odolnosť tela proti stresu
 • Znižuje markery psychologického a fyziologického stresu
 • Znižuje hladinu kortizolu
 • Znižuje chuť na jedlo vyvolanú stresom

Extrakt z čínskeho čajovníka [98% L-teanín]

 • Podporuje sústredenie a schopnosť učiť sa
 • Podporuje bdelosť
 • Pomáha udržiavať primeranú hladinu energie

Extrakt zo šafranovej stigmy [0,4% Crocin, 0,4% safranal] – Saffr’Activ®

 • Pomáha udržiavať pozitívnu náladu
 • Podporuje emočnú rovnováhu
 • Zmierňuje príznaky stresu a úzkosti
 • Skracuje čas na spánok a zlepšite jeho kvalitu

NÁZOR ODBORNÍKA

Restilen je pre každého, kto niekedy pocítil stres, úzkosť alebo nervozitu. Účinné látky Restilenu účinne podporujú adaptáciu na stresujúce prostredie. Moderný svet oplýva podnetmi, ktoré majú negatívny vplyv na ľudský nervový systém, čo môže mať za následok nielen zhoršenie nálady človeka a pokles energie, ale aj výskyt mnohých chorôb.

 

Existujú však spôsoby, ako tento vplyv zmierniť a zvýšiť odolnosť tela voči stresujúcim faktorom. Ashwagandha je jedným z najznámejších adaptogénov, teda bylín podporujúcich náš nervový systém. V kombinácii s výťažkom z pomarančovej kôry, ktorý pôsobí na neuronálnej úrovni, šťavou z melónu a šafranom robí Restilen účinným v boji proti stresu. Pozoruhodná je aj prítomnosť vitamínov skupiny B, ktorých nedostatok má množstvo negatívnych dôsledkov pre náš organizmus a horčíka, ktorý je známy svojimi antistresovými vlastnosťami.

MELINA LINDEN

VÝPOVEDE NAŠICH KLIENTOV

V posledných mesiacoch som mala dosť starostí. Nie je ľahké sa s tým všetkým vysporiadať a niekedy ma to skrátka premôže. Nejakú dobu som mala problémy so spaním a občas som vybuchla od zlosti. Restilen som brala s rezervou – neverím na zázraky, ale on naozaj funguje. Len po mesiaci užívania som si všimla, že sa vyrovnávam so stresom omnoho lepšie a spím takisto lepšie.

Julia (20 rokov)

Restilen užívam 3 mesiace a musím povedať, že som si všimla účinnosť tohto doplnku stravy. Spojiť prácu a štúdium nie je jednoduché. Spočiatku som si myslela, že to zvládnem bez problémov, ale ukázalo sa, že som sa mýlila. Neprespané noci, stres a neustále odo mňa niekto niečo chcel. Po niekoľkých mesiacoch som mala dosť. Priateľ mi odporučil Restilen. Po 3 týždňoch som si všimla, že všetko omnoho lepšie zvládám a už sa toľko nestresujem.

Lara (27 rokov)

Myslím, že nemusím nikomu vysvetľovať, aké to je pracovať v korporácii. Neustále termíny, ciele… Po niekoľkých rokoch človek nevie, ako sa volá. Keď som nemohla spávať, a na najmenšie problémy som reagovala slzami, uvedomila som si, že môj nervový systém potrebuje pomoc. Vtedy som sa dozvedela o Restilene. Prečítala som si zloženie, zoznámila s výskumom a rozhodla sa to skúsiť. Neľutujem – som pokojnejšia, odolnejšia voči stresu a čo je najdôležitejšie – v noci spím.

Natasa (42 rokov)

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: