Revamin Lash pre hustotu rias: stavte na prirodzene dlhé a husté riasy!

Revamin Lash pre hustotu rias: stavte na prirodzene dlhé a husté riasy!

Zloženie Revamin Lash:

 • Urýchľuje rast rias
 • Posilňuje štruktúru vlasov
 • Viditeľne zahusťujte a predlžujte riasy
 • Hydratuje a zlepšuje ich vzhľad
OBJEDNAŤ

Pre koho je určený Revamin Lash?

Revamin Lash pre hustotu rias: stavte na prirodzene dlhé a husté riasy!

Kondicionér Revamin Lash je určený pre ženy, ktoré túžia mať každý deň prirodzene dlhé a husté riasy. Zaujíma vás, prečo sú vaše riasy tenké a riedke? Hlavnými faktormi, ktoré ohrozujú vaše riasy, sú:

 • nepriaznivý vplyv klimatických podmienok
 • zaťažujúci vplyv mejkapu
 • dolepovanie umelých rias
 • pretieranie si očí
 • nesprávna hygiena tváre

Ich následkom môže byť nadmerné vypadávanie a výrazné oslabenie vašich rias. Pamätajte, že by ste sa mali starať o svoje riasy rovnako ako o iné časti tela. Pravidelná hydratácia a výživa sa vám odvďačia pohľadom na krásnu a hustú ozdobu vašej tváre, ktorou sú riasy. Získate ich vďaka najkvalitnejším zložkám nachádzajúcim sa v kondicionéri Revamin Lash, ktoré sú vytvorené s cieľom dosiahnuť efekt maximálneho predĺženia a posilnenia vašich rias.

Účinky Revamin Lash

Revamin Lash pre hustotu rias: stavte na prirodzene dlhé a husté riasy!

Revamin Lash je kondicionér na riasy, ktorý bol vytvorený z najkvalitnejších prírodných surovín pre zaistenie maximálnej účinnosti a bezpečnosti používania prípravku. Pravidelné používanie výrobku robí riasy:

 1. Dlhšími a hustejšími
  Zinok a kofeín obsiahnuté v produkte stimulujú cibuľky, čo prispieva k rýchlejšiemu rastu rias.
 2. Posilnené
  Biotín a panthenol pozitívne ovplyvňujú štruktúru vlasu, takže sa jednotlivé riasy dostávajú potrebnú výživu, budú silnejšie a hrubšie.
 3. Vyživené a posilnené
  Použitie výrobku posilní a vyživuje slabé riasy, ktoré sú denne vystavované vonkajším faktorom. Prispeje k tomu Glycerín, ktorý vyživuje vlasy a hyaluronát sodný, vďaka ktorému sa riasy stanú odolnejšími.
 4. Hĺbková hydratácia
  Veľmi dôležité je dbať o hydratáciu pokožky a vlasov. Za prirodzenú hydratáciu v produkte môžeme poďakovať v ňom obsiahnutej močovine.
OBJEDNAŤ

Ako používať Revamin Lash?

 • Odlíčte si mejkap
 • Naneste na líniu rias
 • Aplikujte ráno a večer

Čo si myslia o tomto produkte odborníci?

Predlžovanie rias je v týchto časoch veľmi populárne, pravdepodobne väčšina žien sa aspoň raz rozhodla nalepiť si umelé riasy. Bohužiaľ, je pravdou, že takýto zákrok oslabuje naše prirodzené riasy. Často sa stáva, že kozmetička, ktorá berie za predĺženie rias nemalé peniaze, nie je dostatočne vyškolená. V tomto prípade nie je ťažké prirodzené a jemné riasy zničiť.

 

Dobrou správou je, že ženy sa čoraz častejšie vzdávajú tejto metódy skrášľovania a rozhodujú sa pre prirodzený vzhľad. Ale túžba dosiahnuť efekt dlhých a hustých rias pretrváva aj naďalej.

 

Revamin Lash je záchranou pre oslabené a tenké riasy. Riasy denno-denne bojujú s vonkajšími faktormi, ako je vietor, dážď, mráz alebo slnko, takže je potrebné sa o ne postarať! Vďaka svojmu bohatému a prirodzenému zloženiu pri systematickom používaní výrobok posilní a predĺži vaše riasy a poskytne im presne to, čo potrebujú.

Tento produkt sa v porovnaní s inými kondicionérmi odlišuje jeho hlavnou zložkou, ktorou je biotinoyl tripeptide – 1, ktorý významne ovplyvňuje rast rias a tiež pôsobí proti ich vypadávaniu.

Recenzie výrobku

“Odvolala som predĺženie rias u kozmetičky! Moje riasy už boli po toľkých rokoch v žalostnom stave a bohužiaľ som musela urobiť toto ťažké rozhodnutie. Najprv som sa cítila veľmi zvláštne. Neskôr som sa rozhodla kúpiť si Revamin Lash. Každý večer som používala kondicionér na riasy Revamin Lash a môžem s istotou povedať, že moje riasy vyzerajú krásne každý deň.”

“Každý deň som v bazéne a dovolenky trávim väčšinou v zahraničí, takže moje riasy sú vystavené vplyvu chlóru, slnka alebo slanej vody. Okrem toho im nepomáhalo ani pravidelné používanie mejkapu. Jedného dňa som na internete narazila na reklamu na produkt Revamin Lash a hneď som sa v pokušení rozhodla pre nákup. Samozrejme, po celú dobu som premýšľala, či to bude mať vôbec nejaké pozitívne účinky… Našťastie som sa nesklamala a môžem odporučiť tento produkt úplne všetkým, ktorých mihalnice sú oslabené :)!”

“Kedysi som si myslela, že o riasy nie je potrebné sa starať tak, ako o vlasy na mojej hlave… Ale pretože mi začali veľmi vypadávať a stali sa príliš jemnými a tenkými, začala som hľadať ten správny produkt, ktorý by ich nejako posilnil. Bohužiaľ, množstvo populárnych kondicionérov sa v mojom prípade ukázalo byť sklamaním… kamarátka mi odporučila Revamin Lash a v mojom prípade to bola výhra v jackpote! Stav mojich rias sa jednoznačne zlepšil!”

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: