REVOMUSCLE pre budovanie svalov: rýchle a efektívne výsledky!

REVOMUSCLE pre budovanie svalov: rýchle a efektívne výsledky!

 • 100% záruka kvality
 • Bezpečné pre zdravie
 • Rýchle a efektívne výsledky
OBJEDNAŤ

PREČO JE TO NAJLEPŠIA, ČO JE NA TRHU DNES?

REVOMUSCLE pre budovanie svalov: rýchle a efektívne výsledky!

 1. Poskytuje rýchly proces nastaví optimálny tvar, vďaka ľahké a úplné asimilácie
 2. Obsahuje vyváženú kombináciu zložiek: sacharidov – 22 g, tuku – 5 g; proteín – 70 g
 3. Obsahuje spaľovanie tukov potrebnej doby sušenia v tele bez straty svalovej hmoty
 4. Zvyšuje odolnosť atlét z dôvodu prítomnosti eleuterococcus, pšeničných klíčkov, extrakt a Viburnum.

Absolútne bezpečné pre telo Ako RevoMuscle?

REVOMUSCLE pre budovanie svalov: rýchle a efektívne výsledky!

 • Prirodzený rast svalov Kapsule obohacuje a udržuje vysokú hladinu proteínov v tele, v dôsledku ktorých je aktívna kapacita je sval, nie tuk Kŕmenie telu vitamíny a stopovými prvkami
 • Vďaka prirodzenému zloženiu a prospešných zložiek, koncentrát je úplne bezpečný pre ľudí a je najbohatším zdrojom pre telo vitamínov a stopových prvkov
 • Zdroj energie Čistiť proteín, ktorý je vystužený s prírodnými multivitamíny, účtuje muža na deň Pálenie nadváhy
 • Kapsule je prirodzený spaľovač tuku. Na svojom pravidelnom používaní a školenia, tuková hmota je nahradený svalom
OBJEDNAŤ

Spôsob prípravy RevoMuscle

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov použite 2 kapsule 45 minút pred tréningom a 2 kapsule 15-30 minút po tréningu. V tie dni, kedy nevykonávajú, vziať 2 kapsule ráno. Žiadne kontraindikácie, ale neodporúča sa pre príjem tehotné a dojčiace ženy.

 1. Energetická hodnota 412 kcal
 2. Celkový počet porcií v balení 30 ks
 3. Proteíny 70 g
 4. Tuky 5 g
 5. Sacharidy 22 g

Hodnotenie zákazníkov

Jereni 27 rokov

Vždy bol nespokojný so svojim telom ako nezaoberajú v telocvični, svalov, zatiaľ čo tam boli u športovcov žiadne filmy. Z toho strašne od komplexov boli k problémom pri komunikácii s dievčatami, a to najmä pokiaľ ide o intímne okamihy. V telocvični jeden kachek sledoval takmer rok po mojich márnych snáh, odporučil by som kúpiť srvátkový koncentrát, ale RevoMuscle. Povedal, že som to všetko uvidíme. Teraz už viem, tajomstvo to, a teraz môj dokonalé telo! Ďakujem za to, čo som získal sebadôveru.

Evzen 27 rokov

Môj manžel videl váš koncentrát a vždy vyzerala dokonalé, žiariace sily a energie. Tiež som sa rozhodol skúsiť to ako prečítajte si, že spaľuje tuk, ale namiesto toho sa ukazuje krásne telo. Vskutku, potvrdzujem, že tuk na bruchu, bokoch a teliat nahrádzajú krásne atraktívne svalov, predovšetkým ja a môj manžel v úcte mojej ploché brucho.

Miko 27 rokov

Výhody pre telo proteínových koncentrátov, som vedel, ale nemohol nájsť vhodný. Sú na trhu natoľko, že je ľahké sa dostať zmätený a vybrať si ten zlý. Skúšal som niekoľko výrobcov, ale zostal nespokojný. Cieľom nebol dosiahnutý, svalová hmota nezvýšil. Len mám pocit, výbuch energie z isté. Váš koncentrát mi vyhovuje vôbec. Popis úplne nepravdivé. Aj piť pred cvičením a prvé výsledky sú už vidieť, čo moja priateľka ocenil búrlivé emócie.

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: