Royal Skin 500 od akné: koniec so skrývaním tváre a hanbením sa, keď ste vonku!

Royal Skin 500 od akné: koniec so skrývaním tváre a hanbením sa, keď ste vonku!

Skrytá tvár nie je riešenie! Vieme, ako to je. Chcete ísť von, na party, do klubu, ale v zrkadle vidíte škaredé vyrážky, ktoré sú na Vašej tvári. A už nemáte chuť na nič, chcete sa len pred svetom poriadne skryť.

 

Ale vďaka Royal Skin 500 už po mesiaci zabudnete na tieto problémy! Vaša tvár bude jemná, a Vy sa už nebudete hanbiť z jej dôvodu. Známi konečne zbadajú, že vyzeráte naozaj skvele. Získate otvorenosť a sebaistotu, a svet sa pred Vami otvorí!

OBJEDNAŤ

Royal Skin 500 – účinne, rýchlo, bezpečne

… sú kapsuly so starostlivo vybranými zložkami, ktoré zisťujú miesto s problémom (napr. upchaté póry) a problém odstránia. Ostatné zložky obnovia Vašu pleť a odstránia všetky kazy po vyrážkach. Vďaka tomu už po 30 dňoch zabudnete na to, že Vás akné kedykoľvek trápilo!

Ako Royal Skin 500 odstráni Vaše problémy?

Royal Skin 500 od akné: koniec so skrývaním tváre a hanbením sa, keď ste vonku!

 • Ureguluje činnosť mazových žliaz
 • Zastaví vznik nových vyrážok
 • Zlikviduje všetky jazvy a stopy po pupienkoch
 • Postará sa o vzhľad vašej pokožky: navlhčí ju, spevní, zjemní prípadné vrásky
OBJEDNAŤ

Ukážte svoju novú tvár!

Ako vzniká akné a aj ďalšie kožné problémy? Z dôvodu nadmerného vylučovania kožného tuku mazovými žľazami. Ak je kožného tuku príliš veľa sa kožné póry upchávajú, začínajú namnožovať baktérie a vzniká zápal, ktorého viditeľným znakom sú pupienky, uhry, vyrážky.

Masti a krémy môžu pomôcť len na povrchu. Ak NAOZAJ chcete odstrániť akné, musíte pôsobiť zvnútra a upraviť vylučovanie kožného tuku. Len takto zastavíte vznik nových pupienkov.
Royal Skin 500 bol navrhnutý tak, aby Vám s tým pomohol.

Prírodné zložky pre Vašu pokožku

Royal Skin 500 od akné: koniec so skrývaním tváre a hanbením sa, keď ste vonku!

 1. Biotín
  Biotín reguluje vylučovanie kožného tuku. Vďaka tomu zamedzí vznik nových vyrážok. Okrem toho podporuje výživu kožných buniek. Má tiež pozitívny vplyv na vlasy, ktoré sú pevnejšie a zdravšie.
 2. Zinok
  Zinok tiež reguluje vylučovanie kožného tuku, a súčasne aj odblokuje upchaté póry a očistí pokožku. Ako silný antioxidant bojuje s voľnými radikálmi, čím chráni pokožku pred starnutím. Zmierňuje zápaly.
 3. Kolagén
  Kolagén je hlavná zložka pokožky. Vďaka nemu je pokožka vhodne navlhčená, pevná a pružná. V zložení Royal Skin 500 sa nachádza morský kolagén, ktorý má lepšiu kvalitu ako ten bravčový alebo hovädzí. Náš organizmus lepšie vstrebáva morský kolagén kvôli jeho stavbe, ktorá sa veľmi podobá na stavbu ľudského kolagénu.
 4. Kwas hialuronowy
  Kyselina hyalurónová zodpovedá za zjemnenie pokožky a odstránenie kazov všetkého druhu. Má protizápalové vlastnosti. Je významná pre starostlivosť o pleť. Zodpovedá za vznik nových buniek a riadne navlhčenie pokožky. Dbá o jej pružnosť a pevnosť. Vytvára na povrchu pokožky ochrannú bariéru, ktorá zastavuje vlhkosť.
 5. Kyselina L-askorbová
  Kyselina L-askorbová dbá o riadnu kondíciu pokožky, zlepšuje jej farbu. Chráni pred voľnými radikálmi, ktoré sú jednou z príčin starnutia organizmu.

Odborníci radia: chcete sa zbaviť akné? Zvoľte Royal Skin 500!

„Do môjho kabinetu často prichádzajú ľudia, ktorým akné proste kazí život. Je to hlavne problém mladých ľudí, ale vidím, že aj starší pomerne často bojujú s vyrážkami. Teraz pre jedných a druhých je dostupné účinné riešenie: Royal Skin 500. Jeho zložky účinne očistia pokožku z nadmerného množstva baktérií, a tak odstránia pupienky a zápal. Kolagén v produkte obnoví pokožku a odstráni všetky stopy po vyrážkach. Vďaka Royal Skin 500 je pokožka hladká, a nie sú na nej viditeľné žiadne kazy. Odkedy je Royal Skin 500 dostupný na trhu, vždy ho pri takýchto problémoch odporúčam, a doteraz bol v každom prípade úspešný – moji pacienti sa zbavili akné.”

Martina Horáková, dermatológ

Prečítajte ich príbehy a pozrite sa ako teraz vyzerajú!

„Ľudia si myslia, že akné je len problém v puberte. Blbosť! Pozrite si moje fotky spred niekoľkých mesiacov: chlap po 30, a akné ako v puberte. Musel som s tým niečo rýchlo urobiť. Však nerobím manekýna, ale v mojej robote je aj vzhľad pomerne dôležitý (som predajca áut v autosalóne). Prehľadal som sieť, preveril som, čo mi môže pomôcť rýchlo, bezpečne a účinne. Názory boli jasné: Royal Skin 500. Objednal som 2 krabičky, a začal som prípravok používať, a už o mesiac neskôr moja pleť bola jemná! Vyrážky začali miznúť, pokožka už nebola taká mastná, a pritom som zistil, že vyzerá mladšie a proste zdravšie.”

Kamil, 32 rokov

„Bojoval som s akné odkedy som dovŕšil 15. Teraz mam 23, čiže mi to zabralo dlhých 8 rokov odmetávania si viacerých vecí a nervov. Škoda že takéto prípravky ako je Royal Skin 500 vtedy neexistovali. Môj život by bol oveľa jednoduchší, lebo Royal Skin 500 odstránil všetky kazy a aj tie špatné vyrážky z mojej tváre. Odporúčam každému, kto sa chce zbaviť problémov s akné.”

Lukáš, 23 rokov

„Viete, ako sa cíti dievča, ktoré chce ísť na party, ako aj ostatní kamaráti v triede, ale nemá s kým? Lebo celá jej tvár je zastretá škaredými mastnými vyrážkami, a preto nikto ju nechce pozvať? :( Ja to viem. Akné mi nedalo žiť v škole. Myslela som si, že možno akési masti pomôžu, ale, bohužiaľ, nič. Preto som sa rozhodla zmeniť metódu a namiesto krémov vyskúšať kapsuly. Však sa o tom, čo pôsobí zvnútra hovorí, že je účinnejšie. Tak som našla Royal Skin 500. A konečne sa podarilo! Vyrážky začali miznúť už po niekoľkých dňoch, a po 2 mesiacoch prvýkrát od výše roka som ich vôbec nemala! Moja pleť už nebola premastená, nové pupienky nevznikajú, a škaredé stopy tiež zmizli. Začala som konečne normálne žiť, už sa nehanbím, a chalani ma konečne zbadali! :)”

Priska, 18 rokov

„Som taká šťastná, že moje pupienky zmizli! Nikto ma už neobťažuje ani sa zo mňa nesmeje. Môžem ísť na party, a už si nemusím dať na tvár tonu korektora, ktorý aj tak nie všetko skryje. Kedysi som skúšala rôzne krémy, lebo som si myslela, že mi pomôžu, ale bola som z nich len sklamaná, a tu sa ukázalo, že pomohli len malé kapsuly.”

Milka, 19 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: