Sevinal Opti: inovatívna receptúra v boji s inkontinenciou

Sevinal Opti: inovatívna receptúra v boji s inkontinenciou

Prírodné kapsule na problémy s močením s bohatou bylinnou formulou

 • môže prírodne posilňovať močový systém
 • má dlhodobé a bezpečné účinky
 • pomáha zmierniť zahanbujúce problémy
OBJEDNAŤ

Máte tieto príznaky problémov s močovým systémom?

 1. pocit plného mechúra
 2. stresová inkontinencia
 3. pocit pálenia a svrbenia pri močení
 4. náhla neschopnosť močiť
 5. slabý prúd moču
 6. zväčšená alebo zhrubnutá prostata

Riešením týchto problémov je unikátny bylinný preparát SEVINAL OPTI. Je na báze starostlivo zvolených prírodných bylinných zložiek. SEVINAL OPTI má formu pohodlných na užívanie, rýchlo sa vstrebávajúcich kapsúl, ktoré nedráždia žalúdok ani nevyvolávajú vedľajšie účinky. Vďaka ich bohatému zloženiu sa môžete o močový systém postarať prírodne, bezpečne aj bez hanby, ktorá často sprevádza iné metódy na túto hanblivú indispozíciu vyžadujúce spoluprácu mnohých osôb. Kúru SEVINAL OPTI vykonáte sami, u seba doma.

 

Vďaka kúre SEVINAL OPTI môžete rýchlo a prírodne:

 • zabudnúť na nepohodlie spojené s inkontinenciou
 • zmierniť nepríjemný pocit pálenia a svrbenia
 • posilniť močový systém zvnútra

Sevinal Opti: inovatívna receptúra v boji s inkontinenciou

OBJEDNAŤ

SEVINAL OPTI spôsobuje:

 • posilnenie močového systému zvnútra
 • obnovenie pohodlia pohybovania sa
 • zbavenie sa pocitu pálenia a svrbenia
 • zlepšenie prekrvenia svalov močového systému
 • redukciu zápalu
 • možnosť zbaviť sa hanby a nepohodlia
 • redukciu pocitu plného mechúra

Odborníci odporúčajú SEVINAL OPTI

Sevinal Opti: inovatívna receptúra v boji s inkontinenciou

„O SEVINAL OPTI som sa dozvedel od svojho priateľa, odborníka na svetovej úrovni v oblasti nefrológie z Zürichu (Švajčiarsko). Povedal, že je to najrýchlejší a najúčinnejší spôsob na zmiernenie problémov s močovým systémom, ktorý doteraz veda objavila.

Túto inovatívnu kombináciu prírodných bylinných zložiek možno prirovnať k objavu penicilínu. Jej silou je bohatstvo výťažkov z rastlín známych svojimi silnými vlastnosťami, ktoré posilňujú a očisťujú močový systém.

Videl som, ako osoby, ktoré trpeli s dôvodu problémov s inkontinenciou sa so zahanbením a rozpakmi pozvoľna izolovali od okolia. Už strácali vieru, že čokoľvek im bude schopné pomôcť.

Problém je skutočne zahanbujúci a mnohokrát sa stávalo, že sa pacienti radšej zavreli na štyri západy doma a tam trpeli v izolácii, než aby hľadali aktívnu pomoc. Pamätám si pacientku, ktorá vďaka tejto kúre vyliezla po mnohých mesiacoch z domova, obnovila staré priateľstva, a dokonca sa zapísala na kurz salsy v športovom centre! Bola tak šťastná! Získala späť radosť zo života. Proste prežívala svoju druhou mladosť.

Je to možné vďaka spojeniu moderných poznatkov a známych mnoho rokov prírodných metód. Vďaka vedeckým výskumom a najnovším technológiám, SEVINAL OPTI získal viacnásobne vyššiu účinnosť a viacrozmerné pôsobenie potvrdené klinickými testami. Zároveň je táto metóda 100 % bezpečná pre organizmus, neobvykle ľahká na používanie a šetrná pre žalúdok.

Je to jediná, známa mi metóda, ktorá nielen zmierňuje príznaky, ale predovšetkým pomáha odstraňovať príčiny problémov s močením. Som presvedčený, že môže byť dokonca účinnejšia než bolestivé chirurgické zákroky spojené s rezaním svalov (čo môže vyvolať komplikácie).“

Róbert Fraňo, odborník z oblasti nefrológie

Čo obsahuje SEVINAL OPTI?

 1. Výťažky tekvice obrovskej, šípovej ruže a peruánske žeruchy – bohaté na fytosteroly, ktoré môžu prispieť k zvýšeniu maximálneho prietoku moču a znížiť objem moču usadeného v mechúre po vymočení.
 2. Serenoa plazivá a buchu – obsahujú látky s preukázaným pôsobením podporujúcim prostatu. Buchu je prírodný zdroj diosmínu, ktorý zlepšuje krvný obeh a má silné protizápalové účinky.
 3. Bohatstvo posilňujúcich vitamínov: B6, B2, B1, D3, B12 – pomáhajú správne posilniť a vyživovať svaly tvoriace močový systém, vďaka čomu sú silnejšie a menej náchylné na infekcie a stratu pevnosti nevyhnutnú pre riadne fungovanie močovej trubice.

Sevinal Opti: inovatívna receptúra v boji s inkontinenciou

Prečítajte si príbeh úspechu

„Pracujem v obchode – v stoji, s ľuďmi, preto, keď mi začali problémy s inkontinenciou, myslela som si, že je môj život v troskách! Prakticky by som nemohla pracovať! Až mi kamarátka z práce odporučila SEVINAL OPTI. To bol skutočný zázrak! Problémy s inkontinenciou rýchlo a prírodne skončili!“

Pani Anna z Trnavy, 57 rokov

„Ten problém bol strašne zahanbujúci. U mňa ešte len začal, ale bolo to stále horšie. Bála som sa, čo už čoskoro príde. Hanbím sa o tom rozprávať, ale rozhodla som sa tu popísať môj príbeh, aby som pomohla iným osobám. Našla som spôsob na moje problémy. A bolo to tak jednoduché. Vďaka SEVINAL OPTI sa znovu nehanbím vychádzať von a nebojím sa, čo sa stane. Odporúčam všetkým, ktorí majú problémy kvôli močovému systému.“

Pani Gabriela z Popradu, 69 rokov

„V mojej rodine sú problémy s prostatou asi dedičné. Otec mal, brat mal, dedko asi tiež. Našťastie veda sa posunula dopredu. Vďaka moderným metódam je možné sa vyhnúť tomuto problému. U mňa sa ukázal byť veľmi nápomocný SEVINAL OPTI. Neviem, čo by som bez neho urobil. Jednoduché a účinné. Musíte vyskúšať.“

Pán Vojtech zo Žiaru nad Hronom, 48 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: